2. Řízení
Řízení
Název: Mimozáruční a pozáruční servis vozidel značky Škoda Auto III
Popis: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na dobu 48 měsíců pro zajištění mimozáručního a pozáručního servisu a dalších servisních úkonů a služeb na vozidlech značky Škoda Auto.
Interní identifikátor: SNL_09_2026_ONŘ_RD
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50100000 Opravy a údržba vozidel a příslušenství k nim a související služby
Další klasifikace (cpv): 50112000 Opravy a údržba automobilů
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku a dodavatele. Hodnota vyhrazené změny dle § 100 odst. 1 ZZVZ ve výši 1.000.000 Kč bez DPH v případě, že dojde k rozšíření vozového parku Zadavatele, k němuž jsou poptávány Služby. Podrobnosti jsou uvedeny v Závazném návrhu RD.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
Optionen:
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
425409-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και παρεπόμενες υπηρεσίες για οχήματα και συναφή εξοπλισμό – Mimozáruční a pozáruční servis vozidel značky Škoda Auto III
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόSNL_09_2026_ONŘ_RD
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50100000 Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και παρεπόμενες υπηρεσίες για οχήματα και συναφή εξοπλισμό
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50112000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης αυτοκινήτων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SNL_09_2026_ONŘ_RD
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo
Clasificación adicional (cpv): 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50100000 Sõidukite ja nendega seotud vahendite remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused
Täiendav liigitus (cpv): 50112000 Autode remondi- ja hooldusteenused
Täiendavad hankevõimalused:
Lepingu täitmise koht
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50100000 Ajoneuvojen ja niihin liittyvien laitteiden korjaus, huolto ja muut palvelut
Lisäluokitus (cpv): 50112000 Autonkorjaus ja -huolto
Optiot:
Suorituspaikka
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50100000 Services de réparation et d'entretien de véhicules et d'équipements associés et services connexes
Nomenclature complémentaire (cpv): 50112000 Services de réparation et d'entretien de voitures
Options:
Lieu d’exécution
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SNL_09_2026_ONŘ_RD
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50100000 Járművek és azokkal kapcsolatos berendezések javítása, karbantartása és járulékos szolgáltatása
További osztályozás (cpv): 50112000 Gépjármű-javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50100000 Transporto priemonių ir su jomis susijusių įrenginių remonto, priežiūros ir kitos paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50112000 Automobilių remonto ir priežiūros paslaugos
Pasirinkimo galimybės:
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50100000 Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 50112000 Automobiļu remonta un apkopes pakalpojumi
Iespējas:
Izpildes vieta
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50100000 Servizzi ta’ tiswija, manutenzjoni u dawk assoċċjati, tal-vetturi u l-apparat relatat
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50112000 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni tal-karozzi
Għażliet:
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
425409-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi – Mimozáruční a pozáruční servis vozidel značky Škoda Auto III
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorSNL_09_2026_ONŘ_RD
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50100000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50112000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50100000 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Clasificare suplimentară (cpv): 50112000 Servicii de reparare şi de întreţinere a automobilelor
Opțiuni:
Locul de executare
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50100000 Opravy, údržba a súvisiace služby pre vozidlá a príbuzné vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50112000 Oprava a údržba osobných motorových vozidiel
5. Časť
Časť: LOT-0001