2. Řízení
Řízení
Název: Teamcoaching
Popis: De opdracht betreft het begeleiden van coaching trajecten voor teamontwikkeling afhankelijk van de behoefte van het betreffende team. Dit is in overleg met de teamleider en het team vast te stellen. Het doel van het coaching traject is het realiseren van een cultuur waarin eigenaarschap, heldere koers en constructieve feedback centraal staat. Dit resulteert in: - Teams die werken vanuit een gedeelde visie en concrete teamplannen die in lijn zijn met de organisatiedoelstellingen. - Medewerkers die hun competenties optimaal inzetten voor het teamresultaat. - Een verbeterde samenwerking binnen en tussen de verschillende teams. 21 trajecten binnen een maximale looptijd van 8 contractjaren
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79998000 Služby profesionálních poradců
Další klasifikace (cpv): 79411000 Všeobecné podnikové poradenství, 80570000 Školení osobního rozvoje
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: Binnen de geraamd waarde
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Teamcoaching
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79998000 Coaching
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79411000 Allgemeine Managementberatung, 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Binnen de geraamd waarde
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Teamcoaching
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79998000 Υπηρεσίες προγύμνασης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 79411000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα γενικής διαχείρισης, 80570000 Υπηρεσίες εκπαίδευσης σε θέματα προσωπικής ανάπτυξης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Binnen de geraamd waarde
2. Procedure
Procedure
Title: Teamcoaching
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79998000 Coaching services
Additional classification (cpv): 79411000 General management consultancy services, 80570000 Personal development training services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Binnen de geraamd waarde
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Teamcoaching
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79998000 Valmennuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 79411000 Yleiset johdon konsulttipalvelut, 80570000 Henkilökohtaiseen kehittämiseen tähtäävä koulutus
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Teamcoaching
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Binnen de geraamd waarde
2. Postupak
Postupak
Naslov: Teamcoaching
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79998000 Usluge treniranja
Dodatna klasifikacija (cpv): 79411000 Usluge općeg savjetovanja na području poslovanja, 80570000 Usluge izobrazbe u području osobnog razvoja
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Opis opcija: Binnen de geraamd waarde
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Teamcoaching
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79998000 Betanítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 79411000 Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások, 80570000 Személyiségfejlesztési képzési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
A lehetőségek leírása: Binnen de geraamd waarde
2. Procedura
Procedura
Titolo: Teamcoaching
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79998000 Servizi di assistenza professionale
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79411000 Servizi generali di consulenza gestionale, 80570000 Servizi di perfezionamento personale
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Binnen de geraamd waarde
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Teamcoaching
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79998000 Įgūdžių lavinimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79411000 Bendrojo valdymo konsultacinės paslaugos, 80570000 Asmeninio ugdymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Binnen de geraamd waarde
Nosaukums: Teamcoaching
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79998000 Darbaudzinātāju pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79411000 Vispārējās vadības konsultāciju pakalpojumi, 80570000 Personāla attīstības mācību pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Teamcoaching
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79998000 Servizzi ta' kowċing
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79411000 Servizzi ta' konsulenza ta' amministrazzjoni ġenerali, 80570000 Servizzi tat-taħriġ għall-iżvilupp tal-personal
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Binnen de geraamd waarde
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79998000 Begeleidingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79411000 Advies inzake algemeen management, 80570000 Opleidingsdiensten voor persoonlijke ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Binnen de geraamd waarde
Tytuł: Teamcoaching
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79998000 Usługi w zakresie trenowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79411000 Ogólne usługi doradcze w zakresie zarządzania, 80570000 Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Opis opcji: Binnen de geraamd waarde
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79998000 Servicii de consiliere profesională (coaching)
Clasificare suplimentară (cpv): 79411000 Servicii generale de consultanţă în management, 80570000 Servicii de perfecţionare personală
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Binnen de geraamd waarde
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79998000 Storitve inštruiranja
Dodatna klasifikacija (cpv): 79411000 Storitve splošnega managerskega svetovanja, 80570000 Storitve usposabljanja na področju osebnostnega razvoja
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
Opis možnosti: Binnen de geraamd waarde