2. Řízení
Řízení
Název: Sähkön hankinta
Popis: Sähkön hankinta Ypäjän kunnan ja Ypäjän Lämpö Oy:n sähkön käyttöpaikkoihin.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Mainittu tarjouspyynnössä.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09000000 Ropné produkty, paliva, elektrická energie a ostatní zdroje energie
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 2026-052040-LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Titel: Sähkön hankinta
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Mainittu tarjouspyynnössä.
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09000000 Mineralolieprodukter, brændselsstoffer, elektricitet og andre energikilder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 2026-052040-LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Mainittu tarjouspyynnössä.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-052040-LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Sähkön hankinta
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Mainittu tarjouspyynnössä.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09000000 Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-052040-LOT-0001
Title: Sähkön hankinta
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Mainittu tarjouspyynnössä.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 2026-052040-LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Sähkön hankinta
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Mainittu tarjouspyynnössä.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 2026-052040-LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Sähkön hankinta
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Mainittu tarjouspyynnössä.
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09000000 Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 2026-052040-LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Sähkön hankinta
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Mainittu tarjouspyynnössä.
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09000000 Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 2026-052040-LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Titolo: Sähkön hankinta
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Mainittu tarjouspyynnössä.
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09000000 Prodotti derivati dal petrolio, combustibili, elettricità e altre fonti di energia
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Sähkön hankinta
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Mainittu tarjouspyynnössä.
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09000000 Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 2026-052040-LOT-0001
Nosaukums: Sähkön hankinta
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Mainittu tarjouspyynnössä.
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09000000 Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 2026-052040-LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Sähkön hankinta
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Mainittu tarjouspyynnössä.
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09000000 Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 2026-052040-LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Mainittu tarjouspyynnössä.
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09000000 Produtos petrolíferos, combustíveis, electricidade e outras fontes de energia
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Mainittu tarjouspyynnössä.
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09000000 Produse petroliere, combustibil, electricitate şi alte surse de energie
2. Postopek
Postopek
Naslov: Sähkön hankinta
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Mainittu tarjouspyynnössä.
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09000000 Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 2026-052040-LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Mainittu tarjouspyynnössä.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 2026-052040-LOT-0001