2. Řízení
Řízení
Název: UPOL – dodávka vybavení AV techniky pro vybraná pracoviště
Popis: Předmětem Veřejné zakázky je: a) dodávka vybavení audiovizuální techniky pro vybraná pracoviště Zadavatele, včetně dopravy, instalace, konfigurace, programování, zprovoznění a ověření funkčnosti; b) zaškolení obsluhy kvalifikovaným pracovníkem (pracovníky) a zajištění záručního servisu; c) dodávka veškerých metalických propojení a kabeláže a ostatní instalační materiál, tj. úplné, funkční a bezvadné provedení všech souvisejících instalačních prací, včetně dodávek potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení předmětu plnění Veřejné zakázky a zajištění jeho provozuschopnosti, včetně provedení provozních zkoušek; d) úklid a odvoz všech obalů a dalších materiálů používaných při vlastní instalaci z místa plnění v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů. Předmět Veřejné zakázky je dle § 35 Zákona rozdělen na čtyři samostatné části, přičemž dodavatel může podat svou nabídku na kteroukoliv z částí veřejné zakázky: Část 1: PdF/UPOL – Dodávka vybavení AV techniky pro učebnu 5.020 (DIGISOC) Část 2: PF/UPOL - Dodávka vybavení AV techniky (budova A) Část 3: PF/UPOL - Dodávka vybavení AV techniky pro učebnu č. 1 (budova A DIGISOC) Část 4: PF/UPOL - Dodávka vybavení AV techniky (budova B) Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Projektovou dokumentací, Cenovou kalkulací a závazným Zněním smlouvy.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32321200 Audiovizuální přístroje
Další klasifikace (cpv): 32340000 Mikrofony a reproduktory, 32322000 Multimediální přístroje, 32333200 Videokamery, 32270000 Přístroje pro digitální přenos, 32324000 Televize, 32420000 Síťová zařízení, 32580000 Datová zařízení, 32424000 Síťová infrastruktura, 31224400 Spojovací kabely
5. Část
Část: LOT-0001
Název: PdF/UPOL – Dodávka vybavení AV techniky pro učebnu 5.020 (DIGISOC)
Popis: Předmětem 1. části Veřejné zakázky je dodávka vybavení AV techniky pro učebnu 5.020 (DIGISOC) PdF UPOL.
Interní identifikátor: 1
Další klasifikace (cpv): 32324000 Televize, 32322000 Multimediální přístroje, 32340000 Mikrofony a reproduktory, 32333200 Videokamery, 32270000 Přístroje pro digitální přenos, 32420000 Síťová zařízení, 32580000 Datová zařízení, 32424000 Síťová infrastruktura, 31224400 Spojovací kabely
Část: LOT-0004
Název: PF/UPOL - Dodávka vybavení AV techniky (budova B)
Popis: Předmětem 4. části Veřejné zakázky je dodávka vybavení AV techniky (budova B) PF UPOL. Předmět Smlouvy je rozdělen na dvě etapy následovně: I. etapa (zrekonstruované prostory): 1.PP – 0.34 (Studentský klub - před rekonstrukcí se jednalo o místnosti 0.34, 0.35, 0.36, 0.37) 1.PP – 0.40, 0.57, 0.60 (Zázemí 1.PP) 4.NP – 4.24 (Odpočinková zóna) II. etapa (prostory před rekonstrukcí): 2.NP – 2.23, 2.25, 2.26, 2.27 (Různé místnosti 2.NP) 1.NP – 1.68a, 1.68b (Učebny 1. NP)
Interní identifikátor: 4
Další klasifikace (cpv): 32322000 Multimediální přístroje, 32340000 Mikrofony a reproduktory, 32333200 Videokamery, 32270000 Přístroje pro digitální přenos, 32324000 Televize, 32420000 Síťová zařízení, 32580000 Datová zařízení, 32424000 Síťová infrastruktura, 31224400 Spojovací kabely
Možnosti:
Popis možností: Kupující si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy spočívající v omezení rozsahu Předmětu koupě tak, že nebude realizována II. etapa, jestliže nejpozději do 01. 09. 2026 nebude ukončeno zadávací řízení na veřejnou zakázku na stavební úpravy předcházející dodávce vybavení audiovizuální techniky v rámci prostor II. etapy, a to uzavřením smlouvy s vybraným dodavatelem, popřípadě bude toto zadávací řízení do uvedeného data zrušeno. O této skutečnosti bude Kupující Prodávajícího bez zbytečného odkladu písemně informovat. V případě uplatnění této vyhrazené změny závazku: a) zaniká povinnost Prodávajícího dodat Předmět koupě v II. etapě, b) Kupující není povinen Předmět koupě v II. etapě převzít ani zaplatit, c) Kupní cena se snižuje o cenu II. etapy, d) Prodávajícímu nevzniká z důvodu nerealizace II. etapy nárok na náhradu škody, ušlý zisk ani jiné obdobné plnění; tím není dotčeno právo Prodávajícího na úhradu již řádně poskytnutého plnění, pokud k němu došlo na základě pokynu Kupujícího.
Část: LOT-0003
Název: PF/UPOL - Dodávka vybavení AV techniky pro učebnu č. 1 (budova A DIGISOC)
Popis: Předmětem 3. části Veřejné zakázky je dodávka vybavení AV techniky pro učebnu č. 1 (budova A DIGISOC) PF UPOL.
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0002
Název: PF/UPOL - Dodávka vybavení AV techniky (budova A)
Popis: Předmětem 2. části Veřejné zakázky je dodávka vybavení AV techniky (budova A) PF UPOL.
Interní identifikátor: 2
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32321200 Av-udstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 32340000 Mikrofoner og højttalere, 32322000 Multimedia-udstyr, 32333200 Videokameraer, 32270000 Digitalt senderudstyr, 32324000 Fjernsynsmodtagere, 32420000 Netudstyr, 32580000 Dataudstyr, 32424000 Netinfrastruktur, 31224400 Tilslutningskabler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Supplerende klassifikation (cpv): 32324000 Fjernsynsmodtagere, 32322000 Multimedia-udstyr, 32340000 Mikrofoner og højttalere, 32333200 Videokameraer, 32270000 Digitalt senderudstyr, 32420000 Netudstyr, 32580000 Dataudstyr, 32424000 Netinfrastruktur, 31224400 Tilslutningskabler
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Supplerende klassifikation (cpv): 32322000 Multimedia-udstyr, 32340000 Mikrofoner og højttalere, 32333200 Videokameraer, 32270000 Digitalt senderudstyr, 32324000 Fjernsynsmodtagere, 32420000 Netudstyr, 32580000 Dataudstyr, 32424000 Netinfrastruktur, 31224400 Tilslutningskabler
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32321200 Οπτικοακουστικός εξοπλισμός
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32340000 Μικρόφωνα και μεγάφωνα, 32322000 Εξοπλισμός πολυμέσων, 32333200 Βιντεοκάμερες, 32270000 Συσκευές ψηφιακής μετάδοσης, 32324000 Τηλεοπτικοί δέκτες, 32420000 Εξοπλισμός δικτύου, 32580000 Εξοπλισμός δικτύου δεδομένων, 32424000 Υποδομή δικτύου, 31224400 Καλώδια συνδέσεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32324000 Τηλεοπτικοί δέκτες, 32322000 Εξοπλισμός πολυμέσων, 32340000 Μικρόφωνα και μεγάφωνα, 32333200 Βιντεοκάμερες, 32270000 Συσκευές ψηφιακής μετάδοσης, 32420000 Εξοπλισμός δικτύου, 32580000 Εξοπλισμός δικτύου δεδομένων, 32424000 Υποδομή δικτύου, 31224400 Καλώδια συνδέσεων
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32322000 Εξοπλισμός πολυμέσων, 32340000 Μικρόφωνα και μεγάφωνα, 32333200 Βιντεοκάμερες, 32270000 Συσκευές ψηφιακής μετάδοσης, 32324000 Τηλεοπτικοί δέκτες, 32420000 Εξοπλισμός δικτύου, 32580000 Εξοπλισμός δικτύου δεδομένων, 32424000 Υποδομή δικτύου, 31224400 Καλώδια συνδέσεων
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32321200 Equipo audiovisual
Clasificación adicional (cpv): 32340000 Micrófonos y altavoces, 32322000 Equipo multimedia, 32333200 Videocámaras, 32270000 Aparatos de transmisión digital, 32324000 Receptores de televisión, 32420000 Equipo de red, 32580000 Equipo de datos, 32424000 Infraestructura de red, 31224400 Cables de conexión
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 32324000 Receptores de televisión, 32322000 Equipo multimedia, 32340000 Micrófonos y altavoces, 32333200 Videocámaras, 32270000 Aparatos de transmisión digital, 32420000 Equipo de red, 32580000 Equipo de datos, 32424000 Infraestructura de red, 31224400 Cables de conexión
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Clasificación adicional (cpv): 32322000 Equipo multimedia, 32340000 Micrófonos y altavoces, 32333200 Videocámaras, 32270000 Aparatos de transmisión digital, 32324000 Receptores de televisión, 32420000 Equipo de red, 32580000 Equipo de datos, 32424000 Infraestructura de red, 31224400 Cables de conexión
Opciones:
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 32321200 Audiovisuaalsed seadmed
Täiendav liigitus (cpv): 32340000 Mikrofonid ja valjuhääldid, 32322000 Multimeediaseadmed, 32333200 Helivideokaamerad, 32270000 Digitaaledastusseadmed, 32324000 Televiisorid, 32420000 Võrguseadmed, 32580000 Andmevahendusseadmed, 32424000 Võrgu infrastruktuur, 31224400 Ühenduskaablid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Täiendav liigitus (cpv): 32324000 Televiisorid, 32322000 Multimeediaseadmed, 32340000 Mikrofonid ja valjuhääldid, 32333200 Helivideokaamerad, 32270000 Digitaaledastusseadmed, 32420000 Võrguseadmed, 32580000 Andmevahendusseadmed, 32424000 Võrgu infrastruktuur, 31224400 Ühenduskaablid
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Täiendav liigitus (cpv): 32322000 Multimeediaseadmed, 32340000 Mikrofonid ja valjuhääldid, 32333200 Helivideokaamerad, 32270000 Digitaaledastusseadmed, 32324000 Televiisorid, 32420000 Võrguseadmed, 32580000 Andmevahendusseadmed, 32424000 Võrgu infrastruktuur, 31224400 Ühenduskaablid
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32321200 Av-laitteet
Lisäluokitus (cpv): 32340000 Mikrofonit ja kaiuttimet, 32322000 Multimedialaitteet, 32333200 Videokamera-nauhurit, 32270000 Digitaaliset siirtolaitteet, 32324000 Televisiovastaanottimet, 32420000 Verkkolaitteisto, 32580000 Datalaitteet, 32424000 Verkkoinfrastruktuuri, 31224400 Yhdyskaapelit
Sisäinen tunniste: 1
Lisäluokitus (cpv): 32324000 Televisiovastaanottimet, 32322000 Multimedialaitteet, 32340000 Mikrofonit ja kaiuttimet, 32333200 Videokamera-nauhurit, 32270000 Digitaaliset siirtolaitteet, 32420000 Verkkolaitteisto, 32580000 Datalaitteet, 32424000 Verkkoinfrastruktuuri, 31224400 Yhdyskaapelit
Sisäinen tunniste: 4
Lisäluokitus (cpv): 32322000 Multimedialaitteet, 32340000 Mikrofonit ja kaiuttimet, 32333200 Videokamera-nauhurit, 32270000 Digitaaliset siirtolaitteet, 32324000 Televisiovastaanottimet, 32420000 Verkkolaitteisto, 32580000 Datalaitteet, 32424000 Verkkoinfrastruktuuri, 31224400 Yhdyskaapelit
Optiot:
Sisäinen tunniste: 3
Sisäinen tunniste: 2
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 32321200 Audiovizuális berendezések
További osztályozás (cpv): 32340000 Mikrofonok és hangszórók, 32322000 Multimédiás berendezések, 32333200 Videokamerák, kamkorderek, 32270000 Digitális átviteli berendezések, 32324000 Televíziók, 32420000 Hálózati berendezések, 32580000 Adatfeldolgozó berendezések, 32424000 Hálózati infrastruktúra, 31224400 Csatlakozókábelek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
További osztályozás (cpv): 32324000 Televíziók, 32322000 Multimédiás berendezések, 32340000 Mikrofonok és hangszórók, 32333200 Videokamerák, kamkorderek, 32270000 Digitális átviteli berendezések, 32420000 Hálózati berendezések, 32580000 Adatfeldolgozó berendezések, 32424000 Hálózati infrastruktúra, 31224400 Csatlakozókábelek
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
További osztályozás (cpv): 32322000 Multimédiás berendezések, 32340000 Mikrofonok és hangszórók, 32333200 Videokamerák, kamkorderek, 32270000 Digitális átviteli berendezések, 32324000 Televíziók, 32420000 Hálózati berendezések, 32580000 Adatfeldolgozó berendezések, 32424000 Hálózati infrastruktúra, 31224400 Csatlakozókábelek
Opciók:
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32321200 Garso ir vaizdo aparatūra
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 32340000 Mikrofonai ir garsiakalbiai, 32322000 Daugialypės terpės įranga, 32333200 Videokameros, 32270000 Skaitmeniniai signalų siųstuvai, 32324000 Televizoriai, 32420000 Tinklo įranga, 32580000 Duomenų įranga, 32424000 Tinklo infrastruktūra, 31224400 Jungiamieji kabeliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 32324000 Televizoriai, 32322000 Daugialypės terpės įranga, 32340000 Mikrofonai ir garsiakalbiai, 32333200 Videokameros, 32270000 Skaitmeniniai signalų siųstuvai, 32420000 Tinklo įranga, 32580000 Duomenų įranga, 32424000 Tinklo infrastruktūra, 31224400 Jungiamieji kabeliai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 32322000 Daugialypės terpės įranga, 32340000 Mikrofonai ir garsiakalbiai, 32333200 Videokameros, 32270000 Skaitmeniniai signalų siųstuvai, 32324000 Televizoriai, 32420000 Tinklo įranga, 32580000 Duomenų įranga, 32424000 Tinklo infrastruktūra, 31224400 Jungiamieji kabeliai
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32321200 Apparat awdjo-viżiv
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32340000 Mikrofoni u loudspeakers, 32322000 Apparat tal-multi-medja, 32333200 Camcorders tal-video, 32270000 Apparat tat-trasmissjoni diġitali, 32324000 Televiżjonijiet, 32420000 Apparat tan-network, 32580000 Apparat tad-data, 32424000 Infrastruttura tan-network, 31224400 Cables tal-konnessjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32324000 Televiżjonijiet, 32322000 Apparat tal-multi-medja, 32340000 Mikrofoni u loudspeakers, 32333200 Camcorders tal-video, 32270000 Apparat tat-trasmissjoni diġitali, 32420000 Apparat tan-network, 32580000 Apparat tad-data, 32424000 Infrastruttura tan-network, 31224400 Cables tal-konnessjoni
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 4
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32322000 Apparat tal-multi-medja, 32340000 Mikrofoni u loudspeakers, 32333200 Camcorders tal-video, 32270000 Apparat tat-trasmissjoni diġitali, 32324000 Televiżjonijiet, 32420000 Apparat tan-network, 32580000 Apparat tad-data, 32424000 Infrastruttura tan-network, 31224400 Cables tal-konnessjoni
Għażliet:
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321200 Audiovisuele uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 32340000 Microfoons en luidsprekers, 32322000 Multimedia-uitrusting, 32333200 Videocamcorders, 32270000 Digitale zendapparatuur, 32324000 Televisieontvangers, 32420000 Netwerkuitrusting, 32580000 Gegevensuitrusting, 32424000 Netwerkinfrastructuur, 31224400 Aansluitkabels
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 32324000 Televisieontvangers, 32322000 Multimedia-uitrusting, 32340000 Microfoons en luidsprekers, 32333200 Videocamcorders, 32270000 Digitale zendapparatuur, 32420000 Netwerkuitrusting, 32580000 Gegevensuitrusting, 32424000 Netwerkinfrastructuur, 31224400 Aansluitkabels
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Aanvullende classificatie (cpv): 32322000 Multimedia-uitrusting, 32340000 Microfoons en luidsprekers, 32333200 Videocamcorders, 32270000 Digitale zendapparatuur, 32324000 Televisieontvangers, 32420000 Netwerkuitrusting, 32580000 Gegevensuitrusting, 32424000 Netwerkinfrastructuur, 31224400 Aansluitkabels
Opties:
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
425755-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32321200 Urządzenia audiowizualne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32340000 Mikrofony i głośniki, 32322000 Urządzenia multimedialne, 32333200 Kamery wideo, 32270000 Cyfrowa aparatura nadawcza, 32324000 Telewizje, 32420000 Urządzenia sieciowe, 32580000 Sprzęt do obsługi danych, 32424000 Infrastruktura sieciowa, 31224400 Kable przyłączeniowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32324000 Telewizje, 32322000 Urządzenia multimedialne, 32340000 Mikrofony i głośniki, 32333200 Kamery wideo, 32270000 Cyfrowa aparatura nadawcza, 32420000 Urządzenia sieciowe, 32580000 Sprzęt do obsługi danych, 32424000 Infrastruktura sieciowa, 31224400 Kable przyłączeniowe
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator4
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32322000 Urządzenia multimedialne, 32340000 Mikrofony i głośniki, 32333200 Kamery wideo, 32270000 Cyfrowa aparatura nadawcza, 32324000 Telewizje, 32420000 Urządzenia sieciowe, 32580000 Sprzęt do obsługi danych, 32424000 Infrastruktura sieciowa, 31224400 Kable przyłączeniowe
Opcje
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator3
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 32321200 Equipamento audiovisual
Classificação adicional (cpv): 32340000 Microfones e altifalantes, 32322000 Equipamento multimédia, 32333200 Câmaras de vídeo, 32270000 Aparelhos para transmissão digital, 32324000 Receptores de televisão, 32420000 Equipamento de rede, 32580000 Equipamento para tratamento de dados, 32424000 Infra-estrutura de rede, 31224400 Cabos de ligação
Classificação adicional (cpv): 32324000 Receptores de televisão, 32322000 Equipamento multimédia, 32340000 Microfones e altifalantes, 32333200 Câmaras de vídeo, 32270000 Aparelhos para transmissão digital, 32420000 Equipamento de rede, 32580000 Equipamento para tratamento de dados, 32424000 Infra-estrutura de rede, 31224400 Cabos de ligação
Classificação adicional (cpv): 32322000 Equipamento multimédia, 32340000 Microfones e altifalantes, 32333200 Câmaras de vídeo, 32270000 Aparelhos para transmissão digital, 32324000 Receptores de televisão, 32420000 Equipamento de rede, 32580000 Equipamento para tratamento de dados, 32424000 Infra-estrutura de rede, 31224400 Cabos de ligação
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 32321200 Echipament audiovizual
Clasificare suplimentară (cpv): 32340000 Microfoane şi difuzoare, 32322000 Echipament multimedia, 32333200 Camere video, 32270000 Aparate de transmisie digitală, 32324000 Televizoare, 32420000 Echipament de reţea, 32580000 Echipament de prelucrare a datelor, 32424000 Infrastructură de reţea, 31224400 Cabluri de conectare
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 1
Clasificare suplimentară (cpv): 32324000 Televizoare, 32322000 Echipament multimedia, 32340000 Microfoane şi difuzoare, 32333200 Camere video, 32270000 Aparate de transmisie digitală, 32420000 Echipament de reţea, 32580000 Echipament de prelucrare a datelor, 32424000 Infrastructură de reţea, 31224400 Cabluri de conectare
Lot: LOT-0004
Identificator intern: 4
Clasificare suplimentară (cpv): 32322000 Echipament multimedia, 32340000 Microfoane şi difuzoare, 32333200 Camere video, 32270000 Aparate de transmisie digitală, 32324000 Televizoare, 32420000 Echipament de reţea, 32580000 Echipament de prelucrare a datelor, 32424000 Infrastructură de reţea, 31224400 Cabluri de conectare
Opțiuni:
Lot: LOT-0003
Identificator intern: 3
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32321200 Avdiovizualna oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 32340000 Mikrofoni in zvočniki, 32322000 Multimedijska oprema, 32333200 Prenosne video kamere, 32270000 Digitalni oddajniki, 32324000 Televizorji, 32420000 Oprema za omrežje, 32580000 Oprema v zvezi z obdelavo podatkov, 32424000 Omrežna infrastruktura, 31224400 Priključni kabli
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 32324000 Televizorji, 32322000 Multimedijska oprema, 32340000 Mikrofoni in zvočniki, 32333200 Prenosne video kamere, 32270000 Digitalni oddajniki, 32420000 Oprema za omrežje, 32580000 Oprema v zvezi z obdelavo podatkov, 32424000 Omrežna infrastruktura, 31224400 Priključni kabli
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 32322000 Multimedijska oprema, 32340000 Mikrofoni in zvočniki, 32333200 Prenosne video kamere, 32270000 Digitalni oddajniki, 32324000 Televizorji, 32420000 Oprema za omrežje, 32580000 Oprema v zvezi z obdelavo podatkov, 32424000 Omrežna infrastruktura, 31224400 Priključni kabli
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2