2. Řízení
Řízení
Název: “EA levering energie 2027 en 2028 met 2 optiejaren STAIJ&STWT”
Popis: De aanbesteding van levering en teruglevering van duurzame elektra en de levering van aardgas voor de jaren 2027 en 2028 met 2 optiejaren 2029 en 2030 t.b.v. - “Samen tussen Amstel en IJ" Stichting voor Openbaar Primair Onderwijs (Staij); - Stichting Openbaar Basisonderwijs Westelijke Tuinsteden (STWT) Opdracht inkoop levering duurzame elektra 2027 en 2028 voor totaal afnamevolume van ~3.888.500 kWh en totaal ~1.000.000 kWh teruglevering. Opdracht inkoop aardgas 2027 en 2028 voor totaal afnamevolume van ~700.000 m3
Interní identifikátor: 568553
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Europese aanbesteding via openbare procedure
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09000000 Ropné produkty, paliva, elektrická energie a ostatní zdroje energie
5. Část
Část: LOT-0000
Popis: De aanbesteding van levering en teruglevering van duurzame elektra en de levering van aardgas voor de jaren 2027 en 2028 met 2 optiejaren 2029 en 2030 t.b.v. - “Samen tussen Amstel en IJ" Stichting voor Openbaar Primair Onderwijs (Staij); - Stichting Openbaar Basisonderwijs Westelijke Tuinsteden (STWT) Opdracht inkoop levering duurzame elektra 2027 en 2028 voor totaal afnamevolume van 3.856.000 kWh en totaal ~1.000.000 kWh teruglevering. Opdracht inkoop aardgas 2027 en 2028 voor totaal afnamevolume van 650.000 m3
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: Zie verlengingen
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 568553
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09000000 Mineralolieprodukter, brændselsstoffer, elektricitet og andre energikilder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Zie verlengingen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 568553
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese aanbesteding via openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 568553
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Europese aanbesteding via openbare procedure
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09000000 Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Zie verlengingen
Internal identifier: 568553
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie verlengingen
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 568553
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Europese aanbesteding via openbare procedure
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie verlengingen
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 568553
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09000000 Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Zie verlengingen
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 568553
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09000000 Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: Zie verlengingen
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 568553
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Europese aanbesteding via openbare procedure
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Zie verlengingen
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 568553
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Europese aanbesteding via openbare procedure
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09000000 Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
A lehetőségek leírása: Zie verlengingen
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 568553
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Europese aanbesteding via openbare procedure
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09000000 Prodotti derivati dal petrolio, combustibili, elettricità e altre fonti di energia
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Zie verlengingen
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 568553
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Europese aanbesteding via openbare procedure
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09000000 Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Zie verlengingen
Iekšējais identifikators: 568553
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09000000 Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: Zie verlengingen
Interne identificatiecode: 568553
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese aanbesteding via openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlengingen
Wewnętrzny identyfikator: 568553
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09000000 Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Opis opcji: Zie verlengingen
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Europese aanbesteding via openbare procedure
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09000000 Produtos petrolíferos, combustíveis, electricidade e outras fontes de energia
Opções:
Descrição das opções: Zie verlengingen
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 568553
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Europese aanbesteding via openbare procedure
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09000000 Produse petroliere, combustibil, electricitate şi alte surse de energie
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Zie verlengingen
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 568553
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09000000 Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 568553
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Europese aanbesteding via openbare procedure
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Zie verlengingen