2. Řízení
Řízení
Název: Bieżące utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon w Kłodzku w latach 2026-2029 z podziałem na zadania.
Popis: Bieżące utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon w Kłodzku w latach 2026-2029 z podziałem na zadania: Zadanie 1 – Roboty na nawierzchniach bitumicznych Zadanie 2 – Roboty na nawierzchniach betonowych Zadanie 3 – Prace związane z oznakowaniem dróg i bezpieczeństwem ruchu drogowego Zadanie 4 – Utrzymanie pasów drogowych oraz usługi patrolowo – interwencyjne Zadanie 5 – Utrzymanie zieleni niskiej Zadanie 6 – Utrzymanie i remonty sygnalizacji świetlnych, urządzeń elektroenergetycznych, BRD i oświetlenia Przedmiotem zamówienia są roboty i usługi związane z bieżącym utrzymaniem dróg, obejmujące roboty na nawierzchniach bitumicznych, remonty chodników i odwodnienia (remonty i roboty naprawczo – konserwacyjne chodników, ciągów pieszo – rowerowych, nawierzchni brukowanych), utrzymanie oznakowania i urządzeń brd, utrzymanie pasów drogowych (utrzymanie czystości, odwodnienia, poboczy, zieleni drogowej, usługi patrolowo – interwencyjne) oraz utrzymanie sygnalizacji, urządzeń elektroenergetycznych i oświetlenia. Celem przedmiotowego zamówienia jest utrzymanie standardu eksploatacyjnego i bezpieczeństwa sieci dróg krajowych na obszarze Rejonu w Kłodzku.
Interní identifikátor: OWR.D-3.2421.21.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art.139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą) 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). [art. 125 ust. 1 i 2 Pzp] 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. [art. 125 ust. 4 Pzp] 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. [art. 125 ust. 5 Pzp] 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1) a)-b), pkt 2) i pkt 7) a)-d) oraz i) rozporządzenia. MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia., o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 45233139 Údržba dálnic
Další klasifikace (cpv): 45233142 Práce na opravě silnic, 45233221 Nátěry povrchu silnic, 45233260 Výstavba cest pro pěší, 45232451 Drenážní a povrchové práce, 45232400 Stavební práce na výstavbě kanalizace, 45233280 Instalace a montáž silničních svodidel, 45233290 Instalace a montáž dopravního značení, 45233292 Instalace a montáž bezpečnostního zařízení, 77211400 Kácení stromů, 90600000 Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby, 79715000 Hlídkování, 77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch, 45500000 Pronájem stavebních a demoličních strojů a zařízení s obsluhou, 50230000 Opravy a údržba silnic a dalších zařízení a související služby, 50232200 Údržba dopravní světelné signalizace, 50232100 Údržba pouličního osvětlení, 71314000 Energetické a související služby
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie 1 – Roboty na nawierzchniach bitumicznych
Popis: Przedmiotem zamówienia są roboty na nawierzchniach bitumicznych
Interní identifikátor: OWR.D-3.2421.21-1.2026
Další klasifikace (cpv): 45233142 Práce na opravě silnic, 45233221 Nátěry povrchu silnic
Část: LOT-0002
Název: Zadanie 2 – Roboty na nawierzchniach betonowych
Popis: Przedmiotem zamówienia są prace na nawierzchniach betonowych m. in. remonty chodników i odwodnienia (remonty i roboty naprawczo – konserwacyjne chodników, ciągów pieszo – rowerowych, nawierzchni brukowanych)
Interní identifikátor: OWR.D-3.2421.21-2.2026
Hlavní klasifikace (cpv): 45233260 Výstavba cest pro pěší
Další klasifikace (cpv): 45232451 Drenážní a povrchové práce, 45232400 Stavební práce na výstavbě kanalizace
Část: LOT-0003
Název: Zadanie 3 - Prace związane z oznakowaniem dróg i bezpieczeństwem ruchu drogowego
Popis: Przedmiotem zamówienia są prace związane z utrzymaniem oznakowania i urządzeń brd
Interní identifikátor: OWR.D-3.2421.21-3.2026
Hlavní klasifikace (cpv): 45233280 Instalace a montáž silničních svodidel
Další klasifikace (cpv): 45233290 Instalace a montáž dopravního značení, 45233292 Instalace a montáž bezpečnostního zařízení, 45233221 Nátěry povrchu silnic
Část: LOT-0004
Název: Zadanie 4 - Utrzymanie pasów drogowych oraz usługi patrolowo – interwencyjne
Popis: Przedmiotem zamówienia są prace związane z utrzymaniem pasów drogowych (utrzymanie czystości, odwodnienia, poboczy, zieleni drogowej, usługi patrolowo – interwencyjne).
Interní identifikátor: OWR.D-3.2421.21-4.2026
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90600000 Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby
Další klasifikace (cpv): 45232451 Drenážní a povrchové práce, 77211400 Kácení stromů, 79715000 Hlídkování, 45500000 Pronájem stavebních a demoličních strojů a zařízení s obsluhou, 77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch, 50230000 Opravy a údržba silnic a dalších zařízení a související služby
Část: LOT-0005
Název: Zadanie 5 - Utrzymanie zieleni niskiej
Popis: Przedmiotem zamówienia są prace związane z utrzymaniem zieleni niskiej
Interní identifikátor: OWR.D-3.2421.21-5.2026
Hlavní klasifikace (cpv): 77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch
Část: LOT-0006
Název: Zadanie 6 - Utrzymanie i remonty sygnalizacji świetlnych, urządzeń elektroenergetycznych, BRD i oświetlenia
Popis: Przedmiotem zamówienia są prace związane z utrzymaniem sygnalizacji, urządzeń elektroenergetycznych i oświetlenia.
Interní identifikátor: OWR.D-3.2421.21-6.2026
Hlavní klasifikace (cpv): 50232200 Údržba dopravní světelné signalizace
Další klasifikace (cpv): 50232100 Údržba pouličního osvětlení, 45233290 Instalace a montáž dopravního značení, 71314000 Energetické a související služby
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OWR.D-3.2421.21.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233139 Συντήρηση κεντρικών οδικών αρτηριών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233142 Εργασίες επισκευής οδών, 45233221 Εργασίες διαγράμμισης οδικών επιφανειών, 45233260 Κατασκευαστικές εργασίες για πεζοδρόμους, 45232451 Εργασίες σε δίκτυο αποστράγγισης και έργα επιφανείας, 45232400 Έργα κατασκευής αποχετεύσεων, 45233280 Τοποθέτηση φραγμάτων ασφαλείας οδών, 45233290 Εγκατάσταση οδικών πινακίδων, 45233292 Εγκατάσταση εξοπλισμού ασφαλείας, 77211400 Υπηρεσίες κοπής δένδρων, 90600000 Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες, 79715000 Υπηρεσίες περιπόλου, 77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου, 45500000 Ενοικίαση κατασκευαστικών μηχανημάτων και εξοπλισμού για έργα πολιτικού μηχανικού με χειριστή, 50230000 Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και συναφείς υπηρεσίες για οδούς και λοιπό εξοπλισμό, 50232200 Συντήρηση εγκαταστάσεων φωτεινών σηματοδοτών, 50232100 Συντήρηση εγκαταστάσεων δημόσιου φωτισμού, 71314000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με την ενέργεια και συναφείς υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OWR.D-3.2421.21-1.2026
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233142 Εργασίες επισκευής οδών, 45233221 Εργασίες διαγράμμισης οδικών επιφανειών
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OWR.D-3.2421.21-2.2026
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233260 Κατασκευαστικές εργασίες για πεζοδρόμους
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45232451 Εργασίες σε δίκτυο αποστράγγισης και έργα επιφανείας, 45232400 Έργα κατασκευής αποχετεύσεων
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OWR.D-3.2421.21-3.2026
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233280 Τοποθέτηση φραγμάτων ασφαλείας οδών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233290 Εγκατάσταση οδικών πινακίδων, 45233292 Εγκατάσταση εξοπλισμού ασφαλείας, 45233221 Εργασίες διαγράμμισης οδικών επιφανειών
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OWR.D-3.2421.21-4.2026
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90600000 Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45232451 Εργασίες σε δίκτυο αποστράγγισης και έργα επιφανείας, 77211400 Υπηρεσίες κοπής δένδρων, 79715000 Υπηρεσίες περιπόλου, 45500000 Ενοικίαση κατασκευαστικών μηχανημάτων και εξοπλισμού για έργα πολιτικού μηχανικού με χειριστή, 77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου, 50230000 Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και συναφείς υπηρεσίες για οδούς και λοιπό εξοπλισμό
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OWR.D-3.2421.21-5.2026
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OWR.D-3.2421.21-6.2026
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50232200 Συντήρηση εγκαταστάσεων φωτεινών σηματοδοτών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50232100 Συντήρηση εγκαταστάσεων δημόσιου φωτισμού, 45233290 Εγκατάσταση οδικών πινακίδων, 71314000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με την ενέργεια και συναφείς υπηρεσίες
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OWR.D-3.2421.21.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45233139 Highway maintenance work
Additional classification (cpv): 45233142 Road-repair works, 45233221 Road-surface painting work, 45233260 Pedestrian ways construction work, 45232451 Drainage and surface works, 45232400 Sewer construction work, 45233280 Erection of road-barriers, 45233290 Installation of road signs, 45233292 Installation of safety equipment, 77211400 Tree-cutting services, 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services, 79715000 Patrol services, 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 45500000 Hire of construction and civil engineering machinery and equipment with operator, 50230000 Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment, 50232200 Traffic-signal maintenance services, 50232100 Street-lighting maintenance services, 71314000 Energy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: OWR.D-3.2421.21-1.2026
Additional classification (cpv): 45233142 Road-repair works, 45233221 Road-surface painting work
Lot: LOT-0002
Internal identifier: OWR.D-3.2421.21-2.2026
Main classification (cpv): 45233260 Pedestrian ways construction work
Additional classification (cpv): 45232451 Drainage and surface works, 45232400 Sewer construction work
Lot: LOT-0003
Internal identifier: OWR.D-3.2421.21-3.2026
Main classification (cpv): 45233280 Erection of road-barriers
Additional classification (cpv): 45233290 Installation of road signs, 45233292 Installation of safety equipment, 45233221 Road-surface painting work
Lot: LOT-0004
Internal identifier: OWR.D-3.2421.21-4.2026
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
Additional classification (cpv): 45232451 Drainage and surface works, 77211400 Tree-cutting services, 79715000 Patrol services, 45500000 Hire of construction and civil engineering machinery and equipment with operator, 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 50230000 Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment
Lot: LOT-0005
Internal identifier: OWR.D-3.2421.21-5.2026
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Lot: LOT-0006
Internal identifier: OWR.D-3.2421.21-6.2026
Main classification (cpv): 50232200 Traffic-signal maintenance services
Additional classification (cpv): 50232100 Street-lighting maintenance services, 45233290 Installation of road signs, 71314000 Energy and related services
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: OWR.D-3.2421.21.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 45233139 Mantenimiento de autopistas
Clasificación adicional (cpv): 45233142 Trabajos de reparación de carreteras, 45233221 Trabajos de pintura de la superficie de la calzada, 45233260 Trabajos de construcción de vías peatonales, 45232451 Trabajos de drenaje y de superficie, 45232400 Obras de alcantarillado, 45233280 Instalación de barreras viarias, 45233290 Instalación de señales de tráfico, 45233292 Instalación de equipo de seguridad, 77211400 Servicios de tala de árboles, 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos, 79715000 Servicios de patrullas, 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes, 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista, 50230000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con carreteras y otros equipos, 50232200 Servicios de mantenimiento de señales de tráfico, 50232100 Servicios de mantenimiento de alumbrado público de calles, 71314000 Servicios de energía y servicios conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: OWR.D-3.2421.21-1.2026
Clasificación adicional (cpv): 45233142 Trabajos de reparación de carreteras, 45233221 Trabajos de pintura de la superficie de la calzada
Lote: LOT-0002
Identificador interno: OWR.D-3.2421.21-2.2026
Clasificación principal (cpv): 45233260 Trabajos de construcción de vías peatonales
Clasificación adicional (cpv): 45232451 Trabajos de drenaje y de superficie, 45232400 Obras de alcantarillado
Lote: LOT-0003
Identificador interno: OWR.D-3.2421.21-3.2026
Clasificación principal (cpv): 45233280 Instalación de barreras viarias
Clasificación adicional (cpv): 45233290 Instalación de señales de tráfico, 45233292 Instalación de equipo de seguridad, 45233221 Trabajos de pintura de la superficie de la calzada
Lote: LOT-0004
Identificador interno: OWR.D-3.2421.21-4.2026
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos
Clasificación adicional (cpv): 45232451 Trabajos de drenaje y de superficie, 77211400 Servicios de tala de árboles, 79715000 Servicios de patrullas, 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista, 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes, 50230000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con carreteras y otros equipos
Lote: LOT-0005
Identificador interno: OWR.D-3.2421.21-5.2026
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
Lote: LOT-0006
Identificador interno: OWR.D-3.2421.21-6.2026
Clasificación principal (cpv): 50232200 Servicios de mantenimiento de señales de tráfico
Clasificación adicional (cpv): 50232100 Servicios de mantenimiento de alumbrado público de calles, 45233290 Instalación de señales de tráfico, 71314000 Servicios de energía y servicios conexos
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: OWR.D-3.2421.21.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 45233139 Maanteede hooldustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45233142 Teeremonditööd, 45233221 Teepinna värvimistööd, 45233260 Kõnniteede ehitustööd, 45232451 Drenaaži- ja pinnatööd, 45232400 Kanalisatsiooni ehitustööd, 45233280 Põrkepiirete paigaldamine, 45233290 Teemärkide paigaldamine, 45233292 Turvaseadmete paigaldamine, 77211400 Puulangetamisteenused, 90600000 Puhastus- ja kanalisatsiooniteenused linna- ja maapiirkonnas ning nendega seonduvad teenused, 79715000 Patrulliteenused, 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused, 45500000 Operaatoriga ehitus- ja tsiviilehitusmasinate ja seadmete rent, 50230000 Teede ja muude seadmete remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused, 50232200 Liiklustähiste hooldusteenused, 50232100 Tänavavalgustuse hooldusteenused, 71314000 Energia- ja sellega seotud teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: OWR.D-3.2421.21-1.2026
Täiendav liigitus (cpv): 45233142 Teeremonditööd, 45233221 Teepinna värvimistööd
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: OWR.D-3.2421.21-2.2026
Peamine liigitus (cpv): 45233260 Kõnniteede ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45232451 Drenaaži- ja pinnatööd, 45232400 Kanalisatsiooni ehitustööd
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: OWR.D-3.2421.21-3.2026
Peamine liigitus (cpv): 45233280 Põrkepiirete paigaldamine
Täiendav liigitus (cpv): 45233290 Teemärkide paigaldamine, 45233292 Turvaseadmete paigaldamine, 45233221 Teepinna värvimistööd
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: OWR.D-3.2421.21-4.2026
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90600000 Puhastus- ja kanalisatsiooniteenused linna- ja maapiirkonnas ning nendega seonduvad teenused
Täiendav liigitus (cpv): 45232451 Drenaaži- ja pinnatööd, 77211400 Puulangetamisteenused, 79715000 Patrulliteenused, 45500000 Operaatoriga ehitus- ja tsiviilehitusmasinate ja seadmete rent, 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused, 50230000 Teede ja muude seadmete remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: OWR.D-3.2421.21-5.2026
Peamine liigitus (cpv): 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: OWR.D-3.2421.21-6.2026
Peamine liigitus (cpv): 50232200 Liiklustähiste hooldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 50232100 Tänavavalgustuse hooldusteenused, 45233290 Teemärkide paigaldamine, 71314000 Energia- ja sellega seotud teenused
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.21.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233139 Valtateiden kunnossapito
Lisäluokitus (cpv): 45233142 Teiden korjaustyöt, 45233221 Tiemerkintöjen maalaustyöt, 45233260 Jalankulkuteiden rakennustyöt, 45232451 Vedenpoisto- ja pintatyöt, 45232400 Viemärien rakennustyö, 45233280 Tieaitausten rakennustyöt, 45233290 Liikennemerkkien ja tienviittojen asennustyöt, 45233292 Turvalaitteiden asennustyöt, 77211400 Puunkaato, 90600000 Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut sekä vastaavat palvelut kaupunki- ja maaseutualueilla, 79715000 Partiointipalvelut, 77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut, 45500000 Maa-, tie- ja vesirakentamisessa ja muissa rakennustöissä käytettävien koneiden ja laitteiden vuokraus käyttäjän kanssa, 50230000 Teiden ja niihin liittyvien laitteiden korjaus, kunnossapito ja muut palvelut, 50232200 Liikennevalojen huolto, 50232100 Katuvalojen huolto, 71314000 Energia ja siihen liittyvät palvelut
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.21-1.2026
Lisäluokitus (cpv): 45233142 Teiden korjaustyöt, 45233221 Tiemerkintöjen maalaustyöt
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.21-2.2026
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233260 Jalankulkuteiden rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45232451 Vedenpoisto- ja pintatyöt, 45232400 Viemärien rakennustyö
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.21-3.2026
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233280 Tieaitausten rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45233290 Liikennemerkkien ja tienviittojen asennustyöt, 45233292 Turvalaitteiden asennustyöt, 45233221 Tiemerkintöjen maalaustyöt
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.21-4.2026
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90600000 Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut sekä vastaavat palvelut kaupunki- ja maaseutualueilla
Lisäluokitus (cpv): 45232451 Vedenpoisto- ja pintatyöt, 77211400 Puunkaato, 79715000 Partiointipalvelut, 45500000 Maa-, tie- ja vesirakentamisessa ja muissa rakennustöissä käytettävien koneiden ja laitteiden vuokraus käyttäjän kanssa, 77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut, 50230000 Teiden ja niihin liittyvien laitteiden korjaus, kunnossapito ja muut palvelut
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.21-5.2026
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.21-6.2026
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50232200 Liikennevalojen huolto
Lisäluokitus (cpv): 50232100 Katuvalojen huolto, 45233290 Liikennemerkkien ja tienviittojen asennustyöt, 71314000 Energia ja siihen liittyvät palvelut
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: OWR.D-3.2421.21.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 45233139 Radovi održavanja autocesta
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233142 Radovi na popravku cesta, 45233221 Radovi na bojenju oznaka na površini cesta, 45233260 Građevinski radovi na putovima za pješake, 45232451 Drenažni i površinski radovi, 45232400 Građevinski radovi na kolektorima otpadne vode, 45233280 Postavljanje cestovnih branika, 45233290 Postavljanje prometnih znakova, 45233292 Postavljanje sigurnosne opreme, 77211400 Usluge sječe drveća, 90600000 Usluge čišćenja i sanitacije u gradskim i seoskim područjima i pripadajuće usluge, 79715000 Usluge patrolnih službi, 77310000 Usluge sadnje i održavanja zelenih površina, 45500000 Iznajmljivanje strojeva i opreme za visokogradnju i niskogradnju s rukovateljem, 50230000 Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge vezane za ceste i druge pogone, 50232200 Usluge održavanja prometne signalizacije, 50232100 Usluge održavanja ulične rasvjete, 71314000 Usluge u području energetike i srodne usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: OWR.D-3.2421.21-1.2026
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233142 Radovi na popravku cesta, 45233221 Radovi na bojenju oznaka na površini cesta
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: OWR.D-3.2421.21-2.2026
Glavna klasifikacija (cpv): 45233260 Građevinski radovi na putovima za pješake
Dodatna klasifikacija (cpv): 45232451 Drenažni i površinski radovi, 45232400 Građevinski radovi na kolektorima otpadne vode
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: OWR.D-3.2421.21-3.2026
Glavna klasifikacija (cpv): 45233280 Postavljanje cestovnih branika
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233290 Postavljanje prometnih znakova, 45233292 Postavljanje sigurnosne opreme, 45233221 Radovi na bojenju oznaka na površini cesta
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: OWR.D-3.2421.21-4.2026
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90600000 Usluge čišćenja i sanitacije u gradskim i seoskim područjima i pripadajuće usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 45232451 Drenažni i površinski radovi, 77211400 Usluge sječe drveća, 79715000 Usluge patrolnih službi, 45500000 Iznajmljivanje strojeva i opreme za visokogradnju i niskogradnju s rukovateljem, 77310000 Usluge sadnje i održavanja zelenih površina, 50230000 Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge vezane za ceste i druge pogone
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: OWR.D-3.2421.21-5.2026
Glavna klasifikacija (cpv): 77310000 Usluge sadnje i održavanja zelenih površina
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: OWR.D-3.2421.21-6.2026
Glavna klasifikacija (cpv): 50232200 Usluge održavanja prometne signalizacije
Dodatna klasifikacija (cpv): 50232100 Usluge održavanja ulične rasvjete, 45233290 Postavljanje prometnih znakova, 71314000 Usluge u području energetike i srodne usluge
426129-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Építési beruházás - Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóOWR.D-3.2421.21.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
A szerződés kiegészítő jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 45233139 Autópálya-karbantartás
További osztályozás (cpv): 45233142 Közútjavítás, 45233221 Útburkolati jelek festése, 45233260 Gyalogosok által használt utak építése, 45232451 Vízelvezetés és felszíni munka, 45232400 Szennyvízcsatorna építése, 45233280 Szalagkorlát felszerelése, 45233290 Útjelző tábla szerelése, 45233292 Közlekedésbiztonsági berendezések szerelése, 77211400 Favágási szolgáltatások, 90600000 Köztisztasági hulladékszállítási szolgáltatások városi és vidéki területeken és kapcsolódó szolgáltatások, 79715000 Járőrözési szolgáltatások, 77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások, 45500000 Mély- és magasépítési gépek és berendezések kölcsönzése kezelővel, 50230000 Közúti és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások, 50232200 Forgalomirányító jelzések karbantartása, 50232100 Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások, 71314000 Energetikai és azzal kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóOWR.D-3.2421.21-1.2026
További osztályozás (cpv): 45233142 Közútjavítás, 45233221 Útburkolati jelek festése
RészLOT-0002
Belső azonosítóOWR.D-3.2421.21-2.2026
Fő osztályozás (cpv): 45233260 Gyalogosok által használt utak építése
További osztályozás (cpv): 45232451 Vízelvezetés és felszíni munka, 45232400 Szennyvízcsatorna építése
RészLOT-0003
Belső azonosítóOWR.D-3.2421.21-3.2026
Fő osztályozás (cpv): 45233280 Szalagkorlát felszerelése
További osztályozás (cpv): 45233290 Útjelző tábla szerelése, 45233292 Közlekedésbiztonsági berendezések szerelése, 45233221 Útburkolati jelek festése
RészLOT-0004
Belső azonosítóOWR.D-3.2421.21-4.2026
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90600000 Köztisztasági hulladékszállítási szolgáltatások városi és vidéki területeken és kapcsolódó szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 45232451 Vízelvezetés és felszíni munka, 77211400 Favágási szolgáltatások, 79715000 Járőrözési szolgáltatások, 45500000 Mély- és magasépítési gépek és berendezések kölcsönzése kezelővel, 77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások, 50230000 Közúti és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások
RészLOT-0005
Belső azonosítóOWR.D-3.2421.21-5.2026
Fő osztályozás (cpv): 77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
RészLOT-0006
Belső azonosítóOWR.D-3.2421.21-6.2026
Fő osztályozás (cpv): 50232200 Forgalomirányító jelzések karbantartása
További osztályozás (cpv): 50232100 Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások, 45233290 Útjelző tábla szerelése, 71314000 Energetikai és azzal kapcsolatos szolgáltatások
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 45233139 Lavori di manutenzione di strade nazionali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45233142 Lavori di riparazione stradale, 45233221 Lavori di verniciatura della segnaletica orizzontale, 45233260 Lavori di costruzione di vie pedonali, 45232451 Lavori di drenaggio e di superficie, 45232400 Lavori di costruzione di condotte fognarie, 45233280 Costruzione di barriere di protezione, 45233290 Installazione di cartelli stradali, 45233292 Installazione di dispositivi di sicurezza, 77211400 Servizi di taglio alberi, 90600000 Servizi di pulizia e di igienizzazione di aree urbane o rurali, e servizi connessi, 79715000 Servizi di pattugliamento, 77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi, 45500000 Noleggio di macchinari e attrezzature per lavori edili e di genio civile con operatore, 50230000 Riparazione, manutenzione e servizi affini connessi alle strade ed altre attrezzature, 50232200 Servizi di manutenzione di impianti di segnalazione, 50232100 Servizi di manutenzione di impianti di illuminazione stradale, 71314000 Servizi energetici e affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45233142 Lavori di riparazione stradale, 45233221 Lavori di verniciatura della segnaletica orizzontale
Lotto: LOT-0002
Classificazione principale (cpv): 45233260 Lavori di costruzione di vie pedonali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45232451 Lavori di drenaggio e di superficie, 45232400 Lavori di costruzione di condotte fognarie
Lotto: LOT-0003
Classificazione principale (cpv): 45233280 Costruzione di barriere di protezione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45233290 Installazione di cartelli stradali, 45233292 Installazione di dispositivi di sicurezza, 45233221 Lavori di verniciatura della segnaletica orizzontale
Lotto: LOT-0004
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90600000 Servizi di pulizia e di igienizzazione di aree urbane o rurali, e servizi connessi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45232451 Lavori di drenaggio e di superficie, 77211400 Servizi di taglio alberi, 79715000 Servizi di pattugliamento, 45500000 Noleggio di macchinari e attrezzature per lavori edili e di genio civile con operatore, 77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi, 50230000 Riparazione, manutenzione e servizi affini connessi alle strade ed altre attrezzature
Lotto: LOT-0005
Classificazione principale (cpv): 77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi
Lotto: LOT-0006
Classificazione principale (cpv): 50232200 Servizi di manutenzione di impianti di segnalazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50232100 Servizi di manutenzione di impianti di illuminazione stradale, 45233290 Installazione di cartelli stradali, 71314000 Servizi energetici e affini
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: OWR.D-3.2421.21.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233139 Greitkelių priežiūros darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45233142 Kelių remonto darbai, 45233221 Kelių dangos žymėjimo darbai, 45233260 Pėsčiųjų kelių statybos darbai, 45232451 Drenažo ir paviršiaus darbai, 45232400 Kanalizacijos vamzdynų klojimo darbai, 45233280 Kelio užtvarų statymas, 45233290 Kelio ženklų montavimas, 45233292 Saugos įrenginių montavimas, 77211400 Medžių kirtimo paslaugos, 90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos, 79715000 Patrulių paslaugos, 77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos, 45500000 Statybos ir civilinės inžinerijos mašinų ir įrenginių su operatoriais nuoma, 50230000 Remonto, priežiūros ir panašios paslaugos, susijusios su keliais ir kitais įrenginiais, 50232200 Šviesoforų priežiūros paslaugos, 50232100 Gatvių apšvietimo priežiūros paslaugos, 71314000 Energijos ir susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: OWR.D-3.2421.21-1.2026
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45233142 Kelių remonto darbai, 45233221 Kelių dangos žymėjimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: OWR.D-3.2421.21-2.2026
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233260 Pėsčiųjų kelių statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45232451 Drenažo ir paviršiaus darbai, 45232400 Kanalizacijos vamzdynų klojimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: OWR.D-3.2421.21-3.2026
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233280 Kelio užtvarų statymas
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45233290 Kelio ženklų montavimas, 45233292 Saugos įrenginių montavimas, 45233221 Kelių dangos žymėjimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: OWR.D-3.2421.21-4.2026
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45232451 Drenažo ir paviršiaus darbai, 77211400 Medžių kirtimo paslaugos, 79715000 Patrulių paslaugos, 45500000 Statybos ir civilinės inžinerijos mašinų ir įrenginių su operatoriais nuoma, 77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos, 50230000 Remonto, priežiūros ir panašios paslaugos, susijusios su keliais ir kitais įrenginiais
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: OWR.D-3.2421.21-5.2026
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: OWR.D-3.2421.21-6.2026
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50232200 Šviesoforų priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50232100 Gatvių apšvietimo priežiūros paslaugos, 45233290 Kelio ženklų montavimas, 71314000 Energijos ir susijusios paslaugos
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.21.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233139 Automaģistrāļu uzturēšanas darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45233142 Ceļu remontdarbi, 45233221 Ceļu seguma krāsošana, 45233260 Gājēju celiņu būvdarbi, 45232451 Drenāžas un virszemes darbi, 45232400 Kanalizācijas ierīkošanas būvdarbi, 45233280 Ceļa barjeru uzstādīšana, 45233290 Ceļazīmju uzstādīšana, 45233292 Drošības aprīkojuma uzstādīšana, 77211400 Koku izciršanas pakalpojumi, 90600000 Tīrīšanas un sanitārie pakalpojumi lauku apvidos vai pilsētu teritorijās un saistītie pakalpojumi, 79715000 Patrulēšanas pakalpojumi, 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi, 45500000 Būvniecības un inženiertehniskās būvniecības iekārtu un aprīkojuma noma, ieskaitot apkalpojošo personālu, 50230000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām, 50232200 Luksoforu tehniskās apkopes pakalpojumi, 50232100 Ielu apgaismojuma tehniskās apkopes pakalpojumi, 71314000 Enerģijas un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.21-1.2026
Papildu klasifikācija (cpv): 45233142 Ceļu remontdarbi, 45233221 Ceļu seguma krāsošana
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.21-2.2026
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233260 Gājēju celiņu būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45232451 Drenāžas un virszemes darbi, 45232400 Kanalizācijas ierīkošanas būvdarbi
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.21-3.2026
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233280 Ceļa barjeru uzstādīšana
Papildu klasifikācija (cpv): 45233290 Ceļazīmju uzstādīšana, 45233292 Drošības aprīkojuma uzstādīšana, 45233221 Ceļu seguma krāsošana
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.21-4.2026
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90600000 Tīrīšanas un sanitārie pakalpojumi lauku apvidos vai pilsētu teritorijās un saistītie pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 45232451 Drenāžas un virszemes darbi, 77211400 Koku izciršanas pakalpojumi, 79715000 Patrulēšanas pakalpojumi, 45500000 Būvniecības un inženiertehniskās būvniecības iekārtu un aprīkojuma noma, ieskaitot apkalpojošo personālu, 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi, 50230000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.21-5.2026
Galvenā klasifikācija (cpv): 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.21-6.2026
Galvenā klasifikācija (cpv): 50232200 Luksoforu tehniskās apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 50232100 Ielu apgaismojuma tehniskās apkopes pakalpojumi, 45233290 Ceļazīmju uzstādīšana, 71314000 Enerģijas un saistītie pakalpojumi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: OWR.D-3.2421.21.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233139 Xogħol tal-manutenzjoni fuq toroq ewlenija
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45233142 Xogħlijiet tal-tiswija tat-toroq, 45233221 Xogħol ta’ l-immarkar tat-toroq, 45233260 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' mogħdijiet pedonali, 45232451 Xogħol tad-drenaġġ u ta’ l-uċuħ, 45232400 Xogħol tal-kostruzzjoni għad-drenaġġ, 45233280 Il-kostruzzjoni ta’ barrieri tat-toroq, 45233290 Stallazzjoni tas-sinjali tat-toroq, 45233292 Stallazzjoni ta’ apparat tas-sigurtà, 77211400 Servizzi tal-qtugħ tas-siġar, 90600000 Servizzi tat-tindif u s-sanitazzjoni f'żoni urbani u rurali, u s-servizzi relatati, 79715000 Servizzi tar-ronda, 77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor, 45500000 Kiri tal-makkinarju u l-apparat flimkien ma l-operatur għall-kostruzzjoni u l-inġinerija ċivili, 50230000 Tiswija, manutenzjoni u servizzi assoċċjati relatati mat-toroq, u apparat ieħor, 50232200 Servizzi ta’ manutenzjoni tas-sinjali tat-traffiku, 50232100 Servizzi tal-manutenzjoni tad-dwal tat-toroq, 71314000 Servizzi dwar l-enerġija u dawk relatati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: OWR.D-3.2421.21-1.2026
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45233142 Xogħlijiet tal-tiswija tat-toroq, 45233221 Xogħol ta’ l-immarkar tat-toroq
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: OWR.D-3.2421.21-2.2026
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233260 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' mogħdijiet pedonali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45232451 Xogħol tad-drenaġġ u ta’ l-uċuħ, 45232400 Xogħol tal-kostruzzjoni għad-drenaġġ
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: OWR.D-3.2421.21-3.2026
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233280 Il-kostruzzjoni ta’ barrieri tat-toroq
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45233290 Stallazzjoni tas-sinjali tat-toroq, 45233292 Stallazzjoni ta’ apparat tas-sigurtà, 45233221 Xogħol ta’ l-immarkar tat-toroq
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: OWR.D-3.2421.21-4.2026
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90600000 Servizzi tat-tindif u s-sanitazzjoni f'żoni urbani u rurali, u s-servizzi relatati
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45232451 Xogħol tad-drenaġġ u ta’ l-uċuħ, 77211400 Servizzi tal-qtugħ tas-siġar, 79715000 Servizzi tar-ronda, 45500000 Kiri tal-makkinarju u l-apparat flimkien ma l-operatur għall-kostruzzjoni u l-inġinerija ċivili, 77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor, 50230000 Tiswija, manutenzjoni u servizzi assoċċjati relatati mat-toroq, u apparat ieħor
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: OWR.D-3.2421.21-5.2026
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: OWR.D-3.2421.21-6.2026
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50232200 Servizzi ta’ manutenzjoni tas-sinjali tat-traffiku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50232100 Servizzi tal-manutenzjoni tad-dwal tat-toroq, 45233290 Stallazzjoni tas-sinjali tat-toroq, 71314000 Servizzi dwar l-enerġija u dawk relatati
Wewnętrzny identyfikator: OWR.D-3.2421.21.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 45233139 Roboty budowlane w zakresie konserwacji dróg krajowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233142 Roboty w zakresie naprawy dróg, 45233221 Malowanie nawierzchi, 45233260 Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych, 45232451 Roboty odwadniające i nawierzchniowe, 45232400 Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych, 45233280 Wznoszenie barier drogowych, 45233290 Instalowanie znaków drogowych, 45233292 Instalowanie urządzeń ochronnych, 77211400 Usługi wycinania drzew, 90600000 Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane, 79715000 Usługi patrolowe, 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych, 45500000 Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej, 50230000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu, 50232200 Usługi w zakresie konserwacji sygnalizacji ulicznej, 50232100 Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego, 71314000 Usługi energetyczne i podobne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: OWR.D-3.2421.21-1.2026
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233142 Roboty w zakresie naprawy dróg, 45233221 Malowanie nawierzchi
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: OWR.D-3.2421.21-2.2026
Główna klasyfikacja (cpv): 45233260 Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45232451 Roboty odwadniające i nawierzchniowe, 45232400 Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: OWR.D-3.2421.21-3.2026
Główna klasyfikacja (cpv): 45233280 Wznoszenie barier drogowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233290 Instalowanie znaków drogowych, 45233292 Instalowanie urządzeń ochronnych, 45233221 Malowanie nawierzchi
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: OWR.D-3.2421.21-4.2026
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90600000 Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45232451 Roboty odwadniające i nawierzchniowe, 77211400 Usługi wycinania drzew, 79715000 Usługi patrolowe, 45500000 Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej, 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych, 50230000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: OWR.D-3.2421.21-5.2026
Główna klasyfikacja (cpv): 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: OWR.D-3.2421.21-6.2026
Główna klasyfikacja (cpv): 50232200 Usługi w zakresie konserwacji sygnalizacji ulicznej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50232100 Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego, 45233290 Instalowanie znaków drogowych, 71314000 Usługi energetyczne i podobne
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 45233139 Manutenção de vias rápidas
Classificação adicional (cpv): 45233142 Reparação de estradas, 45233221 Obras de sinalização horizontal de estradas, 45233260 Construção de vias pedestres, 45232451 Obras de drenagem e pavimentação, 45232400 Obras de construção de esgotos, 45233280 Instalação de barreiras rodoviárias, 45233290 Instalação de sinais rodoviários, 45233292 Instalação de equipamento de segurança, 77211400 Serviços de abate de árvores, 90600000 Serviços de saneamento e limpeza em áreas urbanas ou rurais, e serviços conexos, 79715000 Serviços de patrulha, 77310000 Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes, 45500000 Aluguer de máquinas e equipamento para construção e engenharia civil, com operador, 50230000 Serviços de reparação e manutenção e serviços conexos relacionados com estradas e outros equipamentos, 50232200 Serviços de manutenção de sinais de trânsito, 50232100 Serviços de manutenção de iluminação rodoviária, 71314000 Serviços relacionados com a energia e afins
Classificação adicional (cpv): 45233142 Reparação de estradas, 45233221 Obras de sinalização horizontal de estradas
Classificação principal (cpv): 45233260 Construção de vias pedestres
Classificação adicional (cpv): 45232451 Obras de drenagem e pavimentação, 45232400 Obras de construção de esgotos
Classificação principal (cpv): 45233280 Instalação de barreiras rodoviárias
Classificação adicional (cpv): 45233290 Instalação de sinais rodoviários, 45233292 Instalação de equipamento de segurança, 45233221 Obras de sinalização horizontal de estradas
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90600000 Serviços de saneamento e limpeza em áreas urbanas ou rurais, e serviços conexos
Classificação adicional (cpv): 45232451 Obras de drenagem e pavimentação, 77211400 Serviços de abate de árvores, 79715000 Serviços de patrulha, 45500000 Aluguer de máquinas e equipamento para construção e engenharia civil, com operador, 77310000 Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes, 50230000 Serviços de reparação e manutenção e serviços conexos relacionados com estradas e outros equipamentos
Classificação principal (cpv): 77310000 Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes
Classificação principal (cpv): 50232200 Serviços de manutenção de sinais de trânsito
Classificação adicional (cpv): 50232100 Serviços de manutenção de iluminação rodoviária, 45233290 Instalação de sinais rodoviários, 71314000 Serviços relacionados com a energia e afins
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233139 Vzdrževalna dela na daljinskih cestah
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233142 Popravila cest, 45233221 Barvanje in označevanje cestnih površin, 45233260 Gradbena dela na poteh za pešce, 45232451 Dela na odvodnjavanju in dela na površini, 45232400 Gradbena dela na kanalizaciji, 45233280 Postavljanje cestnih ograj, 45233290 Postavljanje prometnih znakov, 45233292 Postavljanje varnostne opreme, 77211400 Storitve sečnje dreves, 90600000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve v urbanih ali podeželskih območjih in pripadajoče storitve, 79715000 Storitve patruljnih služb, 77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin, 45500000 Dajanje strojev in opreme za visoko in nizko gradnjo v najem, skupaj z upravljavci, 50230000 Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve, povezane s cestnim prevozom in drugo opremo, 50232200 Storitve vzdrževanja prometne signalizacije, 50232100 Storitve vzdrževanja cestne razsvetljave, 71314000 Storitve na področju energetike
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233142 Popravila cest, 45233221 Barvanje in označevanje cestnih površin
Sklop: LOT-0002
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233260 Gradbena dela na poteh za pešce
Dodatna klasifikacija (cpv): 45232451 Dela na odvodnjavanju in dela na površini, 45232400 Gradbena dela na kanalizaciji
Sklop: LOT-0003
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233280 Postavljanje cestnih ograj
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233290 Postavljanje prometnih znakov, 45233292 Postavljanje varnostne opreme, 45233221 Barvanje in označevanje cestnih površin
Sklop: LOT-0004
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90600000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve v urbanih ali podeželskih območjih in pripadajoče storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 45232451 Dela na odvodnjavanju in dela na površini, 77211400 Storitve sečnje dreves, 79715000 Storitve patruljnih služb, 45500000 Dajanje strojev in opreme za visoko in nizko gradnjo v najem, skupaj z upravljavci, 77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin, 50230000 Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve, povezane s cestnim prevozom in drugo opremo
Sklop: LOT-0005
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin
Sklop: LOT-0006
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50232200 Storitve vzdrževanja prometne signalizacije
Dodatna klasifikacija (cpv): 50232100 Storitve vzdrževanja cestne razsvetljave, 45233290 Postavljanje prometnih znakov, 71314000 Storitve na področju energetike
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: OWR.D-3.2421.21.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 45233139 Underhåll av allmänna vägar
Ytterligare klassificering (cpv): 45233142 Vägreparationer, 45233221 Vägmarkeringsarbeten, 45233260 Anläggningsarbeten för gångvägar, 45232451 Dränerings- och markanläggningar, 45232400 Anläggningsarbeten för avlopp, 45233280 Uppförande av vägräcken, 45233290 Montering av vägmärken, 45233292 Montering av säkerhetsutrustning, 77211400 Trädfällning, 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden, 79715000 Patrullering, 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 45500000 Uthyrning av maskiner och utrustning för bygg- och anläggningsarbete samt väg- och vattenbyggnad, med maskinskötare, 50230000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning, 50232200 Underhåll av trafikljus, 50232100 Underhåll av gatubelysning, 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: OWR.D-3.2421.21-1.2026
Ytterligare klassificering (cpv): 45233142 Vägreparationer, 45233221 Vägmarkeringsarbeten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: OWR.D-3.2421.21-2.2026
Huvudklassificering (cpv): 45233260 Anläggningsarbeten för gångvägar
Ytterligare klassificering (cpv): 45232451 Dränerings- och markanläggningar, 45232400 Anläggningsarbeten för avlopp
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: OWR.D-3.2421.21-3.2026
Huvudklassificering (cpv): 45233280 Uppförande av vägräcken
Ytterligare klassificering (cpv): 45233290 Montering av vägmärken, 45233292 Montering av säkerhetsutrustning, 45233221 Vägmarkeringsarbeten
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: OWR.D-3.2421.21-4.2026
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden
Ytterligare klassificering (cpv): 45232451 Dränerings- och markanläggningar, 77211400 Trädfällning, 79715000 Patrullering, 45500000 Uthyrning av maskiner och utrustning för bygg- och anläggningsarbete samt väg- och vattenbyggnad, med maskinskötare, 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 50230000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: OWR.D-3.2421.21-5.2026
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: OWR.D-3.2421.21-6.2026
Huvudklassificering (cpv): 50232200 Underhåll av trafikljus
Ytterligare klassificering (cpv): 50232100 Underhåll av gatubelysning, 45233290 Montering av vägmärken, 71314000 Energi och tillhörande tjänster