2. Řízení
Řízení
Název: Przebudowa ul. Partyzantów Koleczkowskich w miejscowości Kielno – dojazd do węzła trasy S6
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Partyzantów Koleczkowskich w miejscowości Kielno – dojazd do węzła trasy S6 zgodnie z decyzją o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej polegającej na rozbudowie dróg Kielno – Koleczkowo na terenie gminy Szemud nr AB.6740.11.25.2021.19 z dnia 2022.12.19 r. Łączna długość przebudowywanej trasy wynosi ok. 2 km i obejmuje ETAP 1, ETAP 2A i ETAP 2B bez ronda (zgodnie z rysunkiem poglądowym określającym zakres prac). Rozbudowa w/w układu ulicznego w szczególności polegać będzie na wykonaniu: robót rozbiórkowych (nawierzchniowych), robót ziemnych – wykonanie niwelacji terenu, wykopów pod projektowane sieci, budowę kanalizacji deszczowej, budowę sieci gazowej (w części), budowę oświetlenia, budowę kanału technologicznego, przebudowę kolizji m.in. sieci elektroenergetycznej i teletechnicznej, robót zmiennych – zasypywanie wykopów, wyrównywanie terenu, budowę nawierzchni drogi, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego. Inwestycja zakłada budowę drogi o szerokości 6m-7m, budowę chodnika o szerokości 2,0 m, budowę ciągu pieszo-rowerowego 3,0 m. Konstrukcja nawierzchni drogi będzie składać się warstwy ścieralnej z mastyksu grysowego o gr. 4 cm, warstwy wiążącej z betonu asfaltowego o gr. 6 cm, podbudowy zasadniczej z betonu asfaltowego o gr. 10 cm, podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o gr. 20 cm, gruntu stabilizowanego cementem o gr. 22 cm i o gr. 20 cm. Zakres prac obejmuję również budowę zjazdów z kostki brukowej (zgodnie z PZT), budowę zatok autobusowych, budowę wyniesionych przejść dla pieszych. Zakres inwestycji nie obejmuje budowy sieci kanalizacyjnej i wodociągowej (sieć wodociągową i kanalizacyjną wykona GPK Szemud Wykonawca jest zobowiązany do współpracy ze spółką w tym zakresie) 2. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), 3. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania geodezyjnego pomiaru powykonawczego poszczególnych zadań; Dokumentację opieczętowaną odpowiednimi pieczęciami potwierdzającymi pozytywną kontrolę przez Starostwo Powiatowe należy przedłożyć w formie pisemnej -3 egz. i elektronicznej w (PDF lub JPG oraz pliku otwieranym przez program kartograficzny ,,MMP lub DXF"). 4. Wykonawca zobowiązany będzie do uzyskania częściowych pozwoleń na użytkowanie po wykonaniu każdego ETAPU tj. ETAP1, ETAP 2A, ETAP 2B, (OPCJA 1 i OPCJA 2 jeśli dotyczy). 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ (dokumentacja techniczna, specyfikacje techniczne przedmiary robót) załączniku nr 2 do SWZ.
Interní identifikátor: ZP/3/9/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233120 Výstavba silnic
Další klasifikace (cpv): 45231400 Stavební práce pro elektrické vedení, 45232460 Sanitární práce
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Partyzantów Koleczkowskich w miejscowości Kielno – dojazd do węzła trasy S6 zgodnie z decyzją o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej polegającej na rozbudowie dróg Kielno – Koleczkowo na terenie gminy Szemud nr AB.6740.11.25.2021.19 z dnia 2022.12.19 r. Łączna długość przebudowywanej trasy wynosi ok. 2 km i obejmuje ETAP 1, ETAP 2A i ETAP 2B bez ronda (zgodnie z rysunkiem poglądowym określającym zakres prac). Rozbudowa w/w układu ulicznego w szczególności polegać będzie na wykonaniu: robót rozbiórkowych (nawierzchniowych), robót ziemnych – wykonanie niwelacji terenu, wykopów pod projektowane sieci, budowę kanalizacji deszczowej, budowę sieci gazowej (w części), budowę oświetlenia, budowę kanału technologicznego, przebudowę kolizji m.in. sieci elektroenergetycznej i teletechnicznej, robót zmiennych – zasypywanie wykopów, wyrównywanie terenu, budowę nawierzchni drogi, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego. Inwestycja zakłada budowę drogi o szerokości 6m-7m, budowę chodnika o szerokości 2,0 m, budowę ciągu pieszo-rowerowego 3,0 m. Konstrukcja nawierzchni drogi będzie składać się warstwy ścieralnej z mastyksu grysowego o gr. 4 cm, warstwy wiążącej z betonu asfaltowego o gr. 6 cm, podbudowy zasadniczej z betonu asfaltowego o gr. 10 cm, podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o gr. 20 cm, gruntu stabilizowanego cementem o gr. 22 cm i o gr. 20 cm. Zakres prac obejmuję również budowę zjazdów z kostki brukowej (zgodnie z PZT), budowę zatok autobusowych, budowę wyniesionych przejść dla pieszych. Zakres inwestycji nie obejmuje budowy sieci kanalizacyjnej i wodociągowej (sieć wodociągową i kanalizacyjną wykona GPK Szemud Wykonawca jest zobowiązany do współpracy ze spółką w tym zakresie). Termin realizacji zakresu podstawowego (gwarantowanego) do 31.12.2028 r. 2. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) w terminie do dnia 31.12.2029 r. 3. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania geodezyjnego pomiaru powykonawczego poszczególnych zadań; Dokumentację opieczętowaną odpowiednimi pieczęciami potwierdzającymi pozytywną kontrolę przez Starostwo Powiatowe należy przedłożyć w formie pisemnej -3 egz. i elektronicznej w (PDF lub JPG oraz pliku otwieranym przez program kartograficzny ,,MMP lub DXF"). 4. Wykonawca zobowiązany będzie do uzyskania częściowych pozwoleń na użytkowanie po wykonaniu każdego ETAPU tj. ETAP1, ETAP 2A, ETAP 2B, (OPCJA 1 i OPCJA 2 jeśli dotyczy). 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ (dokumentacja techniczna, specyfikacje techniczne przedmiary robót) załączniku nr 2 do SWZ.
Interní identifikátor: Partyzantów
Možnosti:
Popis možností: 1. Zakres OPCJI 1: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w postaci wykonania odcinka oznaczonego jako ETAP 4 (zgodnie z rysunkiem poglądowym określającym zakres prac). Odcinek ten obejmuję przebudowę ul. Oliwskiej w Kielnie o długości ok. 390 m wraz z budową ronda. Zakres prac polegać będzie na wykonaniu: robót rozbiórkowych (nawierzchniowych), robót ziemnych – wykonanie niwelacji terenu, wykopów pod projektowane sieci, budowę kanalizacji deszczowej, budowę sieci gazowej (w części), budowę oświetlenia, budowę kanału technologicznego, przebudowę kolizji m.in. sieci elektroenergetycznej i teletechnicznej, robót zmiennych – zasypywanie wykopów, wyrównywanie terenu, budowę nawierzchni drogi, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego. Inwestycja zakłada budowę drogi o szerokości 6m-7m, budowę chodnika o szerokości 2,0 m, budowę ciągu pieszo-rowerowego 3,0 m oraz budowę ronda. Konstrukcja nawierzchni drogi będzie składać się warstwy ścieralnej z mastyksu grysowego o gr. 4 cm, warstwy wiążącej z betonu asfaltowego o gr. 6 cm, podbudowy zasadniczej z betonu asfaltowego o gr. 10 cm, podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o gr. 20 cm, gruntu stabilizowanego cementem o gr. 22 cm i o gr. 20 cm. Zakres prac obejmuję również budowę przejść dla pieszych. 2. Zakres OPCJI 2: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w postaci przebudowy odcinka ul. Jeziornej w Kielnie od skrzyżowania z ul. Partyzantów Koleczkowskich o długości ok. 750 m. Inwestycja obejmuje: roboty ziemne – wykonanie niwelacji terenu, wykopów pod projektowane sieci budowę oświetlenia, budowę odwodnienia, roboty ziemne , zasypanie wykopów, wyrównanie terenu, budowę nawierzchni drogi, zjazdów, chodników, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego. Wykonanie zamierzenia inwestycyjnego ma na celu wykonanie nowej nawierzchni elementów drogowych oraz poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Wody opadowe będą odprowadzane z terenu projektowanych nawierzchni i skierowane będą do przebudowywanych rowów. Odcinki rowów pod zjazdami zostaną zaopatrzone w przepusty DN400. Na końcu rowu zostanie wykonana studnia z otworem wlotowym włączona do kanalizacji deszczowej (realizowana w ramach odrębnej decyzji ZRID AB.6740.11.25.2021.19). Inwestycja nie obejmuje budowy sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, sieci gazowej. Szczegółowy przebieg tras istniejących sieci należy ustalić na budowie na podstawie przekopów kontrolnych, w pobliżu istniejącej sieci roboty ziemne należy wykonywać ręcznie. Rzędne włazów/skrzynek infrastruktury technicznej w pasie drogowym zostaną wymienione/dostosowane do rzędnych projektowanych nawierzchni. Inwestycja nie obejmuje budowy kanału technologicznego. Inwestycja obejmuje budowę oświetlenia z oprawami LED zasilanych z istniejącej sieci. Projektuje się słupy oświetleniowe okrągłe, stalowe ocynkowane (na zewnątrz i wewnątrz), grubości min. 4 mm, malowane zewnątrz. Zaprojektowano słupy oświetleniowe wraz z niezbędnym osprzętem (fundament prefabrykowany typu F150/200 (beton C30/37) i tabliczka słupowa), zlokalizowane wzdłuż drogi przy przejściach dla pieszych. Ponadto projektuje się kabel oświetleniowy YAKXS 4x25mm, który należy ułożyć po wyznaczonych trasach. Inwestycja nie powoduje powstawania kolizji. Prace ziemne w pobliżu istniejącego uzbrojenia technicznego prowadzone będą ręcznie, w wykopach otwartych, występujące kable traktować jako czynne, będące pod napięciem. 3. Opis prawa opcji: a) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), która może obejmować zadanie określone w ust. 1 i 2 na zasadach i trybie opisanym poniżej: b) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego, c) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego przesłanego przed upływem terminu wykonania zadania podstawowego tj. 31.12.2028 r. drogą elektroniczną na e-mali Wykonawcy ……….., że zamierza z prawa opcji skorzystać. d) Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji nie może być dłuższy niż do dnia 31.12.2029 r., e) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. f) Przedmiot umowy w zakresie przysługującego Zamawiającemu prawa opcji obejmuje zakres wskazany w ust 1 i 2. g) Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie OPCJA 1 i/lub OPCJA 2. 4. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania geodezyjnego pomiaru powykonawczego poszczególnych zadań; Dokumentację opieczętowaną odpowiednimi pieczęciami potwierdzającymi pozytywną kontrolę przez Starostwo Powiatowe należy przedłożyć w formie pisemnej -3 egz. i elektronicznej w (PDF lub JPG oraz pliku otwieranym przez program kartograficzny ,,MMP lub DXF"). 5. Wykonawca zobowiązany będzie do uzyskania częściowych pozwoleń na użytkowanie po wykonaniu każdego (OPCJA 1 i OPCJA 2 jeśli dotyczy).
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP/3/9/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45233120 Anlæg af vej
Supplerende klassifikation (cpv): 45231400 Arbejder i forbindelse med stærkstrømsluftledninger, 45232460 Arbejder i forbindelse med sanitetsinstallationer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Partyzantów
Valgmuligheder:
426138-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungZP/3/9/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232460 Sanitäre Anlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPartyzantów
Optionen
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP/3/9/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233120 Trabajos de construcción de carreteras
Clasificación adicional (cpv): 45231400 Trabajos de construcción de líneas de conducción eléctrica, 45232460 Trabajos sanitarios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Partyzantów
Opciones:
426138-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachZP/3/9/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45233120 Road construction works
Aicmiú breise (cpv): 45231400 Construction work for electricity power lines, 45232460 Sanitary works
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachPartyzantów
Roghanna
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP/3/9/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233120 Lavori di costruzione di strade
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45231400 Lavori generali di costruzione di linee elettriche, 45232460 Lavori sanitari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Partyzantów
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/3/9/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233120 Kelių tiesimo darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45231400 Elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai, 45232460 Sanitariniai darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Partyzantów
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: ZP/3/9/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233120 Ceļu būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45231400 Elektrolīniju būvdarbi, 45232460 Sanitārtehniskie darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Partyzantów
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP/3/9/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233120 Xogħlijiet tal-kostruzzjoni tat-toroq
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45231400 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji ta’ l-enerġija elettrika, 45232460 Xogħlijiet sanitarji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Partyzantów
Għażliet:
Interne identificatiecode: ZP/3/9/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken
Aanvullende classificatie (cpv): 45231400 Bouwwerkzaamheden voor hoogspanningsleidingen, 45232460 Sanitaire installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Partyzantów
Opties:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45233120 Construção de estradas
Classificação adicional (cpv): 45231400 Construção de linhas para o transporte de electricidade, 45232460 Obras de saneamento
Opções:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP/3/9/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233120 Stavebné práce na výstavbe ciest
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45231400 Stavebné práce na stavbe elektrických vedení, 45232460 Sanitárne práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Partyzantów