426161-2026 - Zadávání
Lotyšsko – Různé zdravotnické přístroje a výrobky – Vienreizējas lietošanas ķirurģisko medicīnas ierīču piegāde
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevVienreizējas lietošanas ķirurģisko medicīnas ierīču piegāde
PopisVienreizējas lietošanas ķirurģisko medicīnas ierīču piegāde
Interní identifikátorBKUS2026/51
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
5. Část
ČástLOT-0000
Možnosti
Popis možnostíSaskaņā ar vispārīgās vienošanās noteikumiem.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: BKUS2026/51
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Valgmuligheder:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: BKUS2026/51
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Επιλογές:
Internal identifier: BKUS2026/51
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: BKUS2026/51
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Saskaņā ar vispārīgās vienošanās noteikumiem.
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: BKUS2026/51
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: BKUS2026/51
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Roghanna:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: BKUS2026/51
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
5. Rész
Rész: LOT-0000
Opciók:
426161-2026 - Gara
Lettonia – Dispositivi e prodotti medici vari – Vienreizējas lietošanas ķirurģisko medicīnas ierīču piegāde
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoBKUS2026/51
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
5. Lotto
LottoLOT-0000
Opzioni
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: BKUS2026/51
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
426161-2026 - Mededinging
Letland – Diverse medische instrumenten en producten – Vienreizējas lietošanas ķirurģisko medicīnas ierīču piegāde
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeBKUS2026/51
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Opties
Wewnętrzny identyfikator: BKUS2026/51
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Opcje:
426161-2026 - Procedură concurențială
Letonia – Diverse aparate şi produse medicale – Vienreizējas lietošanas ķirurģisko medicīnas ierīču piegāde
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internBKUS2026/51
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
LotLOT-0000
Opțiuni
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: BKUS2026/51
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Možnosti: