See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: DOSTAWA IMPLANTÓW STOMATOLOGICZNYCH
Popis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia - załączniki asortymentowo – cenowe (pakiety) od nr 1 do nr 7 do SWZ. Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro) Pakiet nr 2 – 1,2 (nano) Pakiet nr 3 – Oczodołowy Pakiet nr 4 – Wyrostki kłykciowe żuchwy, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego Pakiet nr 5 – Żuchwowy, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego Pakiet nr 6 – Rekonstrukcyjny, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego Pakiet nr 7 – Ortognatyczny, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego
Interní identifikátor: ZP-26-081UN
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Další klasifikace (cpv): 33132000 Zubní implantáty
5. Část
Část: LOT-0002
Název: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Popis: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Interní identifikátor: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Možnosti:
Popis možností: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: Nr części Zamówienie podstawowe Ilość objęta opcją Zamówienie maksymalne 1 20 10 30 2 1 1 2 3 110 10 120 4 10 5 15 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Část: LOT-0003
Název: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Popis: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Interní identifikátor: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Popis možností: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: Nr części Zamówienie podstawowe Ilość objęta opcją Zamówienie maksymalne 1 2 1 3 2 115 35 150 3 10 5 15 4 2 1 3 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Část: LOT-0004
Název: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Popis: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Interní identifikátor: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Popis možností: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: Nr części Zamówienie podstawowe Ilość objęta opcją Zamówienie maksymalne 1 60 5 65 2 2 1 3 4 120 70 190 5 1500 200 1700 6 10 5 15 7 2 1 3 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Část: LOT-0006
Název: Pakiet nr 4 – Wyrostki kłykciowe żuchwy, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego
Popis: Pakiet nr 4 – Wyrostki kłykciowe żuchwy, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubopkręta kątowego
Interní identifikátor: Pakiet nr 4 – Wyrostki kłykciowe żuchwy, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego
Popis možností: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: Nr części Zamówienie podstawowe Ilość objęta opcją Zamówienie maksymalne 1 8 8 16 2 6 4 10 3 30 10 40 4 2 1 3 5 10 10 20 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Část: LOT-0007
Název: Pakiet nr 5 – Żuchwowy, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego
Popis: Pakiet nr 5 – Żuchwowy, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego
Interní identifikátor: Pakiet nr 5 – Żuchwowy, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego
Popis možností: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: Nr części Zamówienie podstawowe Ilość objęta opcją Zamówienie maksymalne 1 330 10 340 3 5240 175 5415 4 60 20 80 5 340 50 390 6 700 300 1000 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Část: LOT-0008
Název: Pakiet nr 6 – Rekonstrukcyjny, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego
Popis: Pakiet nr 6 – Rekonstrukcyjny, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego
Interní identifikátor: Pakiet nr 6 – Rekonstrukcyjny, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym prez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego
Popis možností: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: Nr części Zamówienie podstawowe Ilość objęta opcją Zamówienie maksymalne 1 10 2 12 3 14 1 15 4 7 1 8 5 4 1 5 6 7 4 11 7 1 1 2 8 4 2 6 9 1 1 2 10 1 1 2 11 1 1 2 12 3 1 4 13 1 1 2 14 4 2 6 15 4 2 6 16 2 1 3 17 6 2 8 19 80 40 120 20 120 10 130 21 100 35 135 22 50 10 60 23 20 10 30 24 6 4 10 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Část: LOT-0009
Název: Pakiet nr 7 – Ortognatyczny, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego
Popis: Pakiet nr 7 – Ortognatyczny, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego
Interní identifikátor: Pakiet nr 7 – Ortognatyczny, śruby kompatybilne ze śrubokrętem kątowym firmy Medartis posiadanym przez Zamawiającego lub bezpłatne użyczenie śrubokręta kątowego
Popis možností: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: Nr części Zamówienie podstawowe Ilość objęta opcją Zamówienie maksymalne 1 2 1 3 2 8 4 12 3 22 8 30 4 2 1 3 5 2 1 3 6 6 2 8 7 20 8 28 8 10 4 14 9 3 1 4 10 3 1 4 11 3 1 4 12 70 30 100 13 250 110 360 14 150 10 160 15 4 2 6 16 4 2 6 17 16 1 17 18 3 1 4 19 6 2 8 20 22 3 25 21 6 4 10 22 4 2 6 23 3 1 4 24 2 1 3 25 2 1 3 26 3 1 4 27 570 85 655 28 10 4 14 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP-26-081UN
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Supplerende klassifikation (cpv): 33132000 Tandimplantat
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Beskrivelse: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Intern ID: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Beskrivelse: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Intern ID: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Beskrivelse: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Intern ID: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Delkontrakt: LOT-0006
Delkontrakt: LOT-0007
Delkontrakt: LOT-0008
Delkontrakt: LOT-0009
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP-26-081UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33132000 Zahnimplantate
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Interne Kennung: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Optionen:
Los: LOT-0003
Beschreibung: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Interne Kennung: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Los: LOT-0004
Beschreibung: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Interne Kennung: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-26-081UN
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33132000 Οδοντιατρικό εμφύτευμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Περιγραφή: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Περιγραφή: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Περιγραφή: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Παρτίδα: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Παρτίδα: LOT-0009
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP-26-081UN
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Clasificación adicional (cpv): 33132000 Implante dental
5. Lote
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Descripción: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Identificador interno: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Opciones:
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Descripción: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Identificador interno: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Descripción: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Identificador interno: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Lote: LOT-0009
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP-26-081UN
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Täiendav liigitus (cpv): 33132000 Hambaimplantaadid
5. Osa
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Kirjeldus: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Kirjeldus: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Kirjeldus: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP-26-081UN
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 33132000 Hammasimplantti
Kuvaus: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Optiot:
Kuvaus: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Kuvaus: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP-26-081UN
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: https://platformazakupowa.pl
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33132000 Implant utilisé en odontostomatologie
5. Lot
Lot: LOT-0002
Titre: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Description: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Identifiant interne: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Options:
Lot: LOT-0003
Titre: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Description: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Identifiant interne: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Lot: LOT-0004
Titre: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Description: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Identifiant interne: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP-26-081UN
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
További osztályozás (cpv): 33132000 Fogászati implantátum
5. Rész
Rész: LOT-0002
Cím: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Leírás: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Opciók:
Rész: LOT-0003
Cím: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Leírás: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Rész: LOT-0004
Cím: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Leírás: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Rész: LOT-0006
Rész: LOT-0007
Rész: LOT-0008
Rész: LOT-0009
426557-2026 - Gara
Polonia – Materiali medici – DOSTAWA IMPLANTÓW STOMATOLOGICZNYCH
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZP-26-081UN
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della procedurahttps://platformazakupowa.pl
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33132000 Impianti dentari
5. Lotto
LottoLOT-0002
TitoloPakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
DescrizionePakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Identificativo internoPakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Opzioni
LottoLOT-0003
TitoloPakiet nr 2 – 1,2 (nano)
DescrizionePakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Identificativo internoPakiet nr 2 – 1,2 (nano)
LottoLOT-0004
TitoloPakiet nr 3 – Oczodołowy
DescrizionePakiet nr 3 – Oczodołowy
Identificativo internoPakiet nr 3 – Oczodołowy
LottoLOT-0006
LottoLOT-0007
LottoLOT-0008
LottoLOT-0009
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP-26-081UN
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33132000 Dantų implantai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Aprašymas: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Vidaus identifikatorius: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Aprašymas: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Vidaus identifikatorius: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Aprašymas: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Vidaus identifikatorius: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Iekšējais identifikators: ZP-26-081UN
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33132000 Zobu implanti
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Apraksts: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Iespējas:
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Apraksts: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Apraksts: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Daļa: LOT-0006
Daļa: LOT-0007
Daļa: LOT-0008
Daļa: LOT-0009
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP-26-081UN
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33132000 Impjanti dentali
5. Lott
Lott: LOT-0002
Titlu: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Deskrizzjoni: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Identifikatur intern: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Għażliet:
Lott: LOT-0003
Titlu: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Deskrizzjoni: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Identifikatur intern: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Lott: LOT-0004
Titlu: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Deskrizzjoni: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Identifikatur intern: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Lott: LOT-0006
Lott: LOT-0007
Lott: LOT-0008
Lott: LOT-0009
Interne identificatiecode: ZP-26-081UN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33132000 Tandimplantaat
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Interne identificatiecode: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Opties:
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Interne identificatiecode: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Interne identificatiecode: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: ZP-26-081UN
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33132000 Implanty stomatologiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Opis: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Opis: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Opis: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Część zamówienia: LOT-0006
Część zamówienia: LOT-0007
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP-26-081UN
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33132000 Implanturi dentare
Descriere: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Opțiuni:
Descriere: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Descriere: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP-26-081UN
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33132000 Zubolekárske implantáty
5. Časť
Časť: LOT-0002
Názov: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Časť: LOT-0003
Názov: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Časť: LOT-0004
Názov: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Časť: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Časť: LOT-0009
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP-26-081UN
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Dodatna klasifikacija (cpv): 33132000 Zobni vsadki
5. Sklop
Sklop: LOT-0002
Naslov: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Sklop: LOT-0003
Naslov: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Sklop: LOT-0004
Naslov: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP-26-081UN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33132000 Tandimplantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Intern identifierare: Pakiet nr 1 – 1,5 (mikro)
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Intern identifierare: Pakiet nr 2 – 1,2 (nano)
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Intern identifierare: Pakiet nr 3 – Oczodołowy
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009