2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa produktów leczniczych: Axicabtagene ciloleucel , Brexucabtagene autoleucel oraz Lisocabtagene maraleucel.
Popis: Dostawa produktów leczniczych: Axicabtagene ciloleucel , Brexucabtagene autoleucel oraz Lisocabtagene maraleucel.
Interní identifikátor: ZP/PN/48/26/LSOFA/APF/JOK
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Axicabtagene ciloleucel
Popis: dyspersja do infuzji 0,4 - 2 x10^8 komórek; worek 68 ml
Interní identifikátor: Zadanie nr 1
Množství: 15 kusy
Část: LOT-0002
Název: Brexucabtagene autoleucel
Interní identifikátor: Zadanie nr 2
Množství: 10 kusy
Část: LOT-0003
Název: Lisocabtagene maraleucel
Popis: dyspersja do infuzji, 1,1– 70 x 10^6 komórek/ml / 1,1–70 x 10^6 komórek/ml, zestaw
Interní identifikátor: Zadanie nr 3
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP/PN/48/26/LSOFA/APF/JOK
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Axicabtagene ciloleucel
Intern ID: Zadanie nr 1
Mængde: 15 stykker
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Brexucabtagene autoleucel
Intern ID: Zadanie nr 2
Mængde: 10 stykker
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Lisocabtagene maraleucel
Intern ID: Zadanie nr 3
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP/PN/48/26/LSOFA/APF/JOK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Menge: 15 Stück
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Menge: 10 Stück
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Zadanie nr 3
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/PN/48/26/LSOFA/APF/JOK
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Axicabtagene ciloleucel
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 1
Ποσότητα: 15 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Brexucabtagene autoleucel
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 2
Ποσότητα: 10 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Lisocabtagene maraleucel
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 3
Internal identifier: ZP/PN/48/26/LSOFA/APF/JOK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Axicabtagene ciloleucel
Internal identifier: Zadanie nr 1
Quantity: 15 pieces
Lot: LOT-0002
Title: Brexucabtagene autoleucel
Internal identifier: Zadanie nr 2
Quantity: 10 pieces
Lot: LOT-0003
Title: Lisocabtagene maraleucel
Internal identifier: Zadanie nr 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP/PN/48/26/LSOFA/APF/JOK
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Axicabtagene ciloleucel
Identificador interno: Zadanie nr 1
Cantidad: 15 piezas
Lote: LOT-0002
Título: Brexucabtagene autoleucel
Identificador interno: Zadanie nr 2
Cantidad: 10 piezas
Lote: LOT-0003
Título: Lisocabtagene maraleucel
Identificador interno: Zadanie nr 3
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Axicabtagene ciloleucel
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 1
Määrä: 15 kappaletta
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Brexucabtagene autoleucel
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 2
Määrä: 10 kappaletta
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Lisocabtagene maraleucel
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 3
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP/PN/48/26/LSOFA/APF/JOK
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Titre: Axicabtagene ciloleucel
Identifiant interne: Zadanie nr 1
Quantité: 15 pièces
Titre: Brexucabtagene autoleucel
Identifiant interne: Zadanie nr 2
Quantité: 10 pièces
Titre: Lisocabtagene maraleucel
Identifiant interne: Zadanie nr 3
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP/PN/48/26/LSOFA/APF/JOK
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Axicabtagene ciloleucel
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 1
Količina: 15 komadi
Grupa: LOT-0002
Naslov: Brexucabtagene autoleucel
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 2
Količina: 10 komadi
Grupa: LOT-0003
Naslov: Lisocabtagene maraleucel
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 3
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Axicabtagene ciloleucel
Belső azonosító: Zadanie nr 1
Mennyiség: 15 darab
Rész: LOT-0002
Cím: Brexucabtagene autoleucel
Belső azonosító: Zadanie nr 2
Mennyiség: 10 darab
Rész: LOT-0003
Cím: Lisocabtagene maraleucel
Belső azonosító: Zadanie nr 3
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Axicabtagene ciloleucel
Identificativo interno: Zadanie nr 1
Quantità: 15 pezzi
Lotto: LOT-0002
Titolo: Brexucabtagene autoleucel
Identificativo interno: Zadanie nr 2
Quantità: 10 pezzi
Lotto: LOT-0003
Titolo: Lisocabtagene maraleucel
Identificativo interno: Zadanie nr 3
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/PN/48/26/LSOFA/APF/JOK
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Axicabtagene ciloleucel
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 1
Kiekis: 15 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Brexucabtagene autoleucel
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 2
Kiekis: 10 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Lisocabtagene maraleucel
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 3
Iekšējais identifikators: ZP/PN/48/26/LSOFA/APF/JOK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Axicabtagene ciloleucel
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 1
Daudzums: 15 gabali
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Brexucabtagene autoleucel
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 2
Daudzums: 10 gabali
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Lisocabtagene maraleucel
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 3
Wewnętrzny identyfikator: ZP/PN/48/26/LSOFA/APF/JOK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Axicabtagene ciloleucel
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Ilość: 15 sztuki
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Brexucabtagene autoleucel
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Ilość: 10 sztuki
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Lisocabtagene maraleucel
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Quantidade: 15 artigos
Quantidade: 10 artigos
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Axicabtagene ciloleucel
Interný identifikátor: Zadanie nr 1
Množstvo: 15 kusy
Časť: LOT-0002
Názov: Brexucabtagene autoleucel
Interný identifikátor: Zadanie nr 2
Množstvo: 10 kusy
Časť: LOT-0003
Názov: Lisocabtagene maraleucel
Interný identifikátor: Zadanie nr 3
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP/PN/48/26/LSOFA/APF/JOK
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Zadanie nr 1
Mängd: 15 stycken
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Zadanie nr 2
Mängd: 10 stycken
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Zadanie nr 3