Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90911300 Čištění oken
Místo plnění
Poštovní adresa: ul. Gołębia 24
Obec: Kraków
PSČ: 31-007
Nižší územní jednotka země (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
426602-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Vinduespudsning – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie świadczenia usług mycia powierzchni i elewacji szklanych przy użyciu podnośników oraz metod alpinistycznych z zastosowaniem odpowiednich środków w budynkach Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelWyłonienie Wykonawcy w zakresie świadczenia usług mycia powierzchni i elewacji szklanych przy użyciu podnośników oraz metod alpinistycznych z zastosowaniem odpowiednich środków w budynkach Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Beskrivelse1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie świadczenia usług mycia powierzchni i elewacji szklanych przy użyciu podnośników oraz metod alpinistycznych z zastosowaniem odpowiednich środków w budynkach Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z pełnym wykazem budynków oraz adresami obiektów, zawiera załącznik A do SWZ, stanowiący integralną część SWZ oraz umowy (1 plik w formacie *.XLS).
Intern ID80.272.88.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90911300 Vinduespudsning
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Gołębia 24
Stadt: Kraków
Postleitzahl: 31-007
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
426602-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό80.272.88.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90911300 Υπηρεσίες καθαρισμού υαλοπινάκων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
Place of performance
Postal address: ul. Gołębia 24
Town: Kraków
Postcode: 31-007
426602-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno80.272.88.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90911300 Servicios de limpieza de ventanas
5. Lote
LoteLOT-0001
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90911300 Aknapuhastusteenus
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: ul. Gołębia 24
Linn: Kraków
Sihtnumber: 31-007
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90911300 Ikkunanpesupalvelut
Suorituspaikka
Postiosoite: ul. Gołębia 24
Postitoimipaikka: Kraków
Postinumero: 31-007
426602-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne80.272.88.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90911300 Services de nettoyage de vitres
5. Lot
LotLOT-0001
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: ul. Gołębia 24
Baile: Kraków
Cód poist: 31-007
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90911300 Usluge čišćenja prozora
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: ul. Gołębia 24
Grad: Kraków
Poštanski broj: 31-007
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90911300 Servizi di pulizia finestre
Luogo di esecuzione
Indirizzo postale: ul. Gołębia 24
Località: Kraków
Codice postale: 31-007
Suddivisione del paese (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
426602-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius80.272.88.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90911300 Langų valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90911300 Logu tīrīšanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Pasta adrese: ul. Gołębia 24
Pilsēta: Kraków
Pasta indekss: 31-007
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
426602-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern80.272.88.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90911300 Servizzi tat-tindif tat-twieqi
5. Lott
LottLOT-0001
426602-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
Interne identificatiecode80.272.88.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90911300 Usługi czyszczenia okien
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Gołębia 24
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 31-007
426602-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90911300 Serviços de limpeza de janelas
426602-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern80.272.88.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90911300 Servicii de curăţare a ferestrelor
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90911300 Umývanie okien
Miesto plnenia
Poštová adresa: ul. Gołębia 24
Mesto: Kraków
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90911300 Storitve čiščenja oken
Kraj izvajanja
Poštni naslov: ul. Gołębia 24
Poštna številka: 31-007