2. Řízení
Řízení
Název: Dobava energijsko učinkovite računalniške in strežniške opreme ter vzdrževanje
Popis: Predmet naročila je dobava in vzdrževanje energijsko učinkovite računalniške opreme in strežniške opreme, v skladu s potrebami naročnika in zahtevami iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila in tehnično specifikacijo.
Interní identifikátor: JN26-014
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Prenosni računalniki tip 1
Popis: Prenosni računalniki tip 1
Interní identifikátor: 493310
Další klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
Část: LOT-0002
Název: Strežniki in diskovno polje
Popis: Strežniki in diskovno polje
Interní identifikátor: 493311
Další klasifikace (cpv): 48820000 Servery
Část: LOT-0003
Název: Vzdrževanje strežniške opreme in diskovnih polj
Popis: Vzdrževanje strežniške opreme in diskovnih polj
Interní identifikátor: 493312
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72500000 Výpočetní služby
Další klasifikace (cpv): 72500000 Výpočetní služby
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN26-014
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Prenosni računalniki tip 1
Beskrivelse: Prenosni računalniki tip 1
Intern ID: 493310
Supplerende klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Strežniki in diskovno polje
Beskrivelse: Strežniki in diskovno polje
Intern ID: 493311
Supplerende klassifikation (cpv): 48820000 Servere
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 493312
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72500000 Servicevirksomhed i forbindelse med datamater
Supplerende klassifikation (cpv): 72500000 Servicevirksomhed i forbindelse med datamater
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN26-014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Prenosni računalniki tip 1
Interne Kennung: 493310
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 493311
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 493312
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN26-014
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Prenosni računalniki tip 1
Περιγραφή: Prenosni računalniki tip 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493310
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Strežniki in diskovno polje
Περιγραφή: Strežniki in diskovno polje
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493311
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48820000 Εξυπηρετητές
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493312
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72500000 Υπηρεσίες πληροφορικής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72500000 Υπηρεσίες πληροφορικής
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN26-014
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Prenosni računalniki tip 1
Descripción: Prenosni računalniki tip 1
Identificador interno: 493310
Clasificación adicional (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Lote: LOT-0002
Título: Strežniki in diskovno polje
Identificador interno: 493311
Clasificación adicional (cpv): 48820000 Servidores
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 493312
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72500000 Servicios informáticos
Clasificación adicional (cpv): 72500000 Servicios informáticos
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN26-014
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Prenosni računalniki tip 1
Kirjeldus: Prenosni računalniki tip 1
Sisemine tunnus: 493310
Täiendav liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Strežniki in diskovno polje
Kirjeldus: Strežniki in diskovno polje
Sisemine tunnus: 493311
Täiendav liigitus (cpv): 48820000 Serverid
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 493312
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72500000 Arvutiga seotud teenused
Täiendav liigitus (cpv): 72500000 Arvutiga seotud teenused
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN26-014
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Kuvaus: Prenosni računalniki tip 1
Sisäinen tunniste: 493310
Lisäluokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Kuvaus: Strežniki in diskovno polje
Sisäinen tunniste: 493311
Lisäluokitus (cpv): 48820000 Palvelimet
Sisäinen tunniste: 493312
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72500000 Tietokonepalvelut
Lisäluokitus (cpv): 72500000 Tietokonepalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN26-014
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Prenosni računalniki tip 1
Description: Prenosni računalniki tip 1
Identifiant interne: 493310
Nomenclature complémentaire (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
Lot: LOT-0002
Titre: Strežniki in diskovno polje
Identifiant interne: 493311
Nomenclature complémentaire (cpv): 48820000 Serveurs
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 493312
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72500000 Services informatiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 72500000 Services informatiques
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN26-014
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Prenosni računalniki tip 1
Cur síos: Prenosni računalniki tip 1
Aitheantóir inmheánach: 493310
Aicmiú breise (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Strežniki in diskovno polje
Cur síos: Strežniki in diskovno polje
Aitheantóir inmheánach: 493311
Aicmiú breise (cpv): 48820000 Servers
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 493312
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72500000 Computer-related services
Aicmiú breise (cpv): 72500000 Computer-related services
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN26-014
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Prenosni računalniki tip 1
Leírás: Prenosni računalniki tip 1
Belső azonosító: 493310
További osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
Rész: LOT-0002
Cím: Strežniki in diskovno polje
Leírás: Strežniki in diskovno polje
Belső azonosító: 493311
További osztályozás (cpv): 48820000 Szerverek
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 493312
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72500000 Számítógépekkel kapcsolatos szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 72500000 Számítógépekkel kapcsolatos szolgáltatások
426671-2026 - Gara
Slovenia – Apparecchiature informatiche e forniture – Dobava energijsko učinkovite računalniške in strežniške opreme ter vzdrževanje
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture - Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoJN26-014
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloPrenosni računalniki tip 1
DescrizionePrenosni računalniki tip 1
Identificativo interno493310
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
LottoLOT-0002
TitoloStrežniki in diskovno polje
DescrizioneStrežniki in diskovno polje
Identificativo interno493311
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48820000 Server
LottoLOT-0003
Identificativo interno493312
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 72500000 Servizi informatici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72500000 Servizi informatici
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN26-014
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Prenosni računalniki tip 1
Aprašymas: Prenosni računalniki tip 1
Vidaus identifikatorius: 493310
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Pirkimo dalis: LOT-0002
Aprašymas: Strežniki in diskovno polje
Vidaus identifikatorius: 493311
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48820000 Serveriai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 493312
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72500000 Su kompiuteriais susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72500000 Su kompiuteriais susijusios paslaugos
Iekšējais identifikators: JN26-014
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Prenosni računalniki tip 1
Apraksts: Prenosni računalniki tip 1
Iekšējais identifikators: 493310
Papildu klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Strežniki in diskovno polje
Apraksts: Strežniki in diskovno polje
Iekšējais identifikators: 493311
Papildu klasifikācija (cpv): 48820000 Serveri
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 493312
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72500000 Datorsaistītie pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72500000 Datorsaistītie pakalpojumi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN26-014
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Prenosni računalniki tip 1
Identifikatur intern: 493310
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Lott: LOT-0002
Titlu: Strežniki in diskovno polje
Identifikatur intern: 493311
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48820000 Servres
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 493312
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72500000 Servizzi relatati mal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72500000 Servizzi relatati mal-kompjuter
Wewnętrzny identyfikator: JN26-014
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Prenosni računalniki tip 1
Opis: Prenosni računalniki tip 1
Wewnętrzny identyfikator: 493310
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Strežniki in diskovno polje
Opis: Strežniki in diskovno polje
Wewnętrzny identyfikator: 493311
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 493312
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72500000 Komputerowe usługi pokrewne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72500000 Komputerowe usługi pokrewne
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Descrição: Prenosni računalniki tip 1
Classificação adicional (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Descrição: Strežniki in diskovno polje
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72500000 Serviços relacionados com a informática
Classificação adicional (cpv): 72500000 Serviços relacionados com a informática
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN26-014
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Descriere: Prenosni računalniki tip 1
Identificator intern: 493310
Clasificare suplimentară (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Descriere: Strežniki in diskovno polje
Identificator intern: 493311
Clasificare suplimentară (cpv): 48820000 Servere
Identificator intern: 493312
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72500000 Servicii informatice
Clasificare suplimentară (cpv): 72500000 Servicii informatice
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN26-014
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Prenosni računalniki tip 1
Interný identifikátor: 493310
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
Časť: LOT-0002
Názov: Strežniki in diskovno polje
Interný identifikátor: 493311
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48820000 Servery
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 493312
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72500000 Služby súvisiace s počítačmi
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72500000 Služby súvisiace s počítačmi
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN26-014
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Prenosni računalniki tip 1
Notranji identifikator: 493310
Dodatna klasifikacija (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
Sklop: LOT-0002
Naslov: Strežniki in diskovno polje
Notranji identifikator: 493311
Dodatna klasifikacija (cpv): 48820000 Strežniki
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 493312
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72500000 Z računalniki povezane storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 72500000 Z računalniki povezane storitve