Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31172000 Transformátory napětí
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Země: Polsko
Obecné informace
Právní základ:
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31172000 Spannungswandler
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Land: Polen
Allgemeine Informationen
Rechtsgrundlage:
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31172000 Μετασχηματιστές τάσης
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Πολωνία
Γενικές πληροφορίες
Νομική βάση:
426844-2026 - Competition
Poland – Voltage transformers – Zakup i montaż urządzeń do kompensacji mocy biernej - etap III 230 kV 150 Mvar
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleZakup i montaż urządzeń do kompensacji mocy biernej - etap III 230 kV 150 Mvar
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wyprodukowanie lub zakup (wraz z przeniesieniem własności na Zamawiającego), dostawa oraz montaż (wraz z uruchomieniem i konfiguracją wszelkich urządzeń monitoringu) Urządzeń (DL) na stanowiskach docelowego przeznaczenia, zlokalizowanych na terenach SE Zamawiającego.
Previous notice104397-2026
Internal identifier2026/WNP-0012
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedurePostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 31172000 Voltage transformers
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier2026/WNP0012
Options
Description of the optionsZamawiający przewiduje zastosowanie prawa Opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy. Opcja: a) magazynowania, b) przeprowadzenie dodatkowych pełnych lub częściowych pomiarów pomontażowych. Szczegółowy opis prawa opcji znajduje się w SWZ cz. II - OPZ.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31172000 Transformadores de tensión
Lugar de ejecución
País: Polonia
Información general
Base jurídica:
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 31172000 Pingetrafod
Lepingu täitmise koht
Riik: Poola
Üldine teave
Õiguslik alus:
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31172000 Jännitemuuntajat
Suorituspaikka
Maa: Puola
Yleistä tietoa
Oikeusperusta:
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 31172000 Transformateurs de tension
Lieu d’exécution
Pays: Pologne
Informations générales
Base juridique:
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 31172000 Voltage transformers
An áit feidhmíochta
Tír: An Pholainn
Eolas ginearálta
Bunús dlí:
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 31172000 Transformator napona
Mjesto izvršenja
Zemlja: Poljska
Opće informacije
Pravna osnova:
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 31172000 Feszültségváltók
A teljesítés helye
Ország: Lengyelország
Általános információk
Jogalap:
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31172000 Įtampos transformatoriai
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Šalis: Lenkija
Bendra informacija
Teisinis pagrindas:
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31172000 Sprieguma transformatori
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Valsts: Polija
Vispārīga informācija
Juridiskais pamats:
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31172000 Spanningstransformatoren
Plaats van uitvoering
Algemene informatie
Rechtsgrondslag:
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31172000 Transformatory napięciowe
Miejsce realizacji
Kraj: Polska
Informacje ogólne
Podstawa prawna:
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 31172000 Transformadores de tensão
Local de execução
País: Polónia
Informações gerais
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 31172000 Transformatoare de tensiune
Locul de executare
Țara: Polonia
Informații generale
Temei juridic:
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 31172000 Napäťové transformátory
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Krajina: Poľsko
Všeobecné informácie
Právny základ:
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31172000 Napetostni transformatorji
Kraj izvajanja
Država: Poljska
Splošne informacije
Pravna podlaga:
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31172000 Spänningstransformatorer
Leveransplats
Allmänna upplysningar
Rättslig grund: