2. Řízení
Řízení
Název: Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana Jelgavas novada Staļģenes pamatskolai un Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra “Eleja” filiālei “Staļģene”
Popis: Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana Jelgavas novada Staļģenes pamatskolai un Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra “Eleja” filiālei “Staļģene”
Interní identifikátor: JNP2026/72
Typ řízení: Otevřené
Hlavní prvky řízení: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 55520000 Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky
Další klasifikace (cpv): 55521200 Dodávka jídel
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JNP2026/72
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 55520000 Cateringvirksomhed
Supplerende klassifikation (cpv): 55521200 Levering af mad ud af huset
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
426845-2026 - Wettbewerb
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungJNP2026/72
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensProcedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
Internal identifier: JNP2026/72
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
Additional classification (cpv): 55521200 Meal delivery service
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JNP2026/72
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 55520000 Ateriapalvelut
Lisäluokitus (cpv): 55521200 Ateriakuljetuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JNP2026/72
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 55520000 Services traiteur
Nomenclature complémentaire (cpv): 55521200 Services de livraison de repas
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JNP2026/72
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JNP2026/72
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 55520000 Usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering)
Dodatna klasifikacija (cpv): 55521200 Usluge dostave hrane
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JNP2026/72
Tipo di procedura: Aperta
Caratteristiche principali della procedura: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 55520000 Servizi di catering
Classificazione aggiuntiva (cpv): 55521200 Servizio di fornitura pasti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JNP2026/72
Pirkimo būdas: Atviras
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 55520000 Pagaminto valgio tiekimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 55521200 Maisto pristatymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: JNP2026/72
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55520000 Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 55521200 Ēdienu piegādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: JNP2026/72
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 55521200 Maaltijdbezorgingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: JNP2026/72
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55520000 Usługi dostarczania posiłków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55521200 Usługi dowożenia posiłków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JNP2026/72
Tip de procedură: Deschisă
Principalele caracteristici ale procedurii: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 55520000 Servicii de catering
Clasificare suplimentară (cpv): 55521200 Servicii de livrare a mâncării
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JNP2026/72
Druh postupu: Verejná súťaž
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 55520000 Služby hromadného stravovania
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 55521200 Donáška stravy
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JNP2026/72
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
Ytterligare klassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001