2. Řízení
Řízení
Název: Smulkių spaudos, poligrafinių gaminių kūrimo, gamybos ir susijusių paslaugų pirkimas (atviras tarptautinis konkursas)
Popis: Pirkimo objektą sudaro smulkių spaudos, poligrafijos gaminių kūrimo, gamybos ir susijusių paslaugų pirkimas: dokumentų aplankai, įvairių formatų spaudiniai (kvietimai, skrajutės, lankstinukai, atvirukai, renginių dalyvių kortelės, sertifikatai, blankai), lipdukai, reklaminės pakuotės, reklaminės vėliavėlės, mobilūs pastatomi ištraukiami stendai su mechanizmu (roll up), bloknotai, brošiūros, reklaminiai sąsiuviniai, reklaminiai maišeliai, 3 ir 1 dalių sieniniai kalendoriai, plakatai, leidinių įrišimas klijuojant (susidėvėjusių leidinių perrišimas), hologramos, spaudos lankų siuvimas, spaudinio laminavimas, spaudos mažais tiražais (Print on Demand) paslaugos, vizitinės kortelės, leidinių įrišimo metaline spirale, stalo žaidimų, poligrafijos gaminių tekstų korektūros, dizaino, maketavimo ir rengimo spaudai paslaugos ir jų pristatymas Perkančiajai organizacijai.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79810000 Tiskařské služby
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 0
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79810000 Trykning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 0
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79810000 Υπηρεσίες εκτύπωσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 0
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79810000 Printing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79810000 Servicios de impresión
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79810000 Services d'impression
Identifiant interne: 0
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 0
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79810000 Usluge tiskanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 0
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79810000 Nyomtatási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 0
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79810000 Servizi di stampa
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 0
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79810000 Spausdinimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79810000 Iespiešanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79810000 Servizzi ta' l-istampar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79810000 Drukkerijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 0
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79810000 Usługi drukowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79810000 Serviços de impressão
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79810000 Tlačiarenské služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 0
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79810000 Tiskarske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 0
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79810000 Tryckning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 0