426866-2026 - Zadávání
Polsko – Zdravotnické přístroje – Dostawa zestawów do ergospirometrii
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa zestawów do ergospirometrii
PopisPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do ergospirometrii szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 i 9 do SWZ
Interní identifikátor54/EZP/26
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
ČástLOT-0001
NázevPakiet nr 1- Zestaw do ergospirometrii
PopisPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do ergospirometrii szczegółowo opisanej w załączniku nr 2 i 9 do SWZ.
Interní identifikátor54/EZP/26- Pakiet nr 1
ČástLOT-0002
NázevPakiet nr 2- Zestaw do ergospirometrii z bieżnią i wysięgnikiem
PopisPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do ergospirometrii z bieżnią i wysięgnikiem szczegółowo opisanego w załączniku nr 2 i 9 do SWZ.
Interní identifikátor54/EZP/26- Pakiet nr 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 54/EZP/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 54/EZP/26- Pakiet nr 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 54/EZP/26- Pakiet nr 2
426866-2026 - Hange
Poola – Meditsiiniseadmed – Dostawa zestawów do ergospirometrii
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus54/EZP/26
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus54/EZP/26- Pakiet nr 1
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus54/EZP/26- Pakiet nr 2
426866-2026 - Kilpailu
Puola – Lääketieteelliset laitteet – Dostawa zestawów do ergospirometrii
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste54/EZP/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Sisäinen tunniste54/EZP/26- Pakiet nr 1
Sisäinen tunniste54/EZP/26- Pakiet nr 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 54/EZP/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 54/EZP/26- Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 54/EZP/26- Pakiet nr 2
426866-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Medical equipments – Dostawa zestawów do ergospirometrii
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach54/EZP/26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach54/EZP/26- Pakiet nr 1
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach54/EZP/26- Pakiet nr 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 54/EZP/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 54/EZP/26- Pakiet nr 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 54/EZP/26- Pakiet nr 2
426866-2026 - Gara
Polonia – Apparecchiature mediche – Dostawa zestawów do ergospirometrii
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno54/EZP/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno54/EZP/26- Pakiet nr 1
LottoLOT-0002
Identificativo interno54/EZP/26- Pakiet nr 2
426866-2026 - Konkursas
Lenkija – Medicinos įranga – Dostawa zestawów do ergospirometrii
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius54/EZP/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius54/EZP/26- Pakiet nr 1
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius54/EZP/26- Pakiet nr 2
426866-2026 - Konkurss
Polija – Medicīniskās ierīces – Dostawa zestawów do ergospirometrii
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikators54/EZP/26
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators54/EZP/26- Pakiet nr 1
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators54/EZP/26- Pakiet nr 2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 54/EZP/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 54/EZP/26- Pakiet nr 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 54/EZP/26- Pakiet nr 2
426866-2026 - Mededinging
Polen – Medische apparatuur – Dostawa zestawów do ergospirometrii
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode54/EZP/26
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode54/EZP/26- Pakiet nr 1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode54/EZP/26- Pakiet nr 2
Wewnętrzny identyfikator: 54/EZP/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 54/EZP/26- Pakiet nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 54/EZP/26- Pakiet nr 2
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 54/EZP/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
426866-2026 - Súťaž
Poľsko – Zdravotnícke vybavenie – Dostawa zestawów do ergospirometrii
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor54/EZP/26
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
ČasťLOT-0001
ČasťLOT-0002
426866-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator54/EZP/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator54/EZP/26- Pakiet nr 1
SklopLOT-0002
Notranji identifikator54/EZP/26- Pakiet nr 2
426866-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Medicinsk utrustning – Dostawa zestawów do ergospirometrii
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare54/EZP/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare54/EZP/26- Pakiet nr 1
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare54/EZP/26- Pakiet nr 2