See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Popis: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za jednogodišnje potrebe Opće bolnice Pula a prema opisu navedenom u priloženom troškovniku i tehničkoj specifikaciji za grupe predmeta nabave i ostalim traženim uvjetima iz dokumentacije o nabavi.
Interní identifikátor: 5/26 E-VV
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Grupa 1:DVOPEK,TOAST,MRVICE,KEKSI
Popis: Sukladno troškovniku/tehničkoj specifikaciji grupe predmeta nabave.
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-1
Část: LOT-0002
Název: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-2
Část: LOT-0003
Název: Grupa 3:MJEŠAVINA I RAZNI PROIZVODI ZA KOLAČE
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-3
Část: LOT-0004
Název: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-4
Část: LOT-0005
Název: GRUPA 5:ZAČINI
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-5
Část: LOT-0006
Název: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-6
Část: LOT-0007
Název: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-7
Část: LOT-0008
Název: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-8
Část: LOT-0009
Název: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-9
Část: LOT-0010
Název: GRUPA 10:MED
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-10
Část: LOT-0011
Název: GRUPA 11:BEZ GLUTENA-OZNAKA GLUTEN FREE
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-11
Část: LOT-0012
Název: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-12
Část: LOT-0013
Název: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-13
Část: LOT-0014
Název: GRUPA 14:MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-14
Část: LOT-0015
Název: GRUPA 15:SVJEŽA PILETINA, PURETINA I PRERAĐEVINE
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-15
Část: LOT-0016
Název: GRUPA 16:SVJEŽE JUNEĆE I SVINJSKO MESO, SVINJSKE PRERAĐEVINE
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-16
Část: LOT-0017
Název: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-17
Část: LOT-0018
Název: GRUPA 18:JAJA
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-18
Část: LOT-0019
Název: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-19
Část: LOT-0020
Název: GRUPA 20:RIŽA
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-20
Část: LOT-0021
Název: GRUPA 21:TJESTENINA
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-21
Část: LOT-0022
Název: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-22
Část: LOT-0023
Název: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-23
Část: LOT-0024
Název: GRUPA 24:VODA
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-24
Část: LOT-0025
Název: GRUPA 25:PROIZVODI OD ZRNA ŽITARICA I SLADILA
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-25
Část: LOT-0026
Název: GRUPA 26:OCAT
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-26
Část: LOT-0027
Název: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-27
Část: LOT-0028
Název: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-28
Část: LOT-0029
Název: GRUPA 29:MARMELADA I KONZERVIRANO VOĆE
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-29
Část: LOT-0030
Název: GRUPA 30:ČAJ
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-30
Část: LOT-0031
Název: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-31
Část: LOT-0032
Název: GRUPA 32:VEGAN
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-32
Část: LOT-0033
Název: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-33
Část: LOT-0034
Název: GRUPA 34:KRUŠNI PROIZVODI I KOLAČI
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-34
Část: LOT-0035
Název: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Interní identifikátor: 5/26 E-VV-35
2. Procedure
Procedure
Titel: Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Intern ID: 5/26 E-VV
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 5/26 E-VV-1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Intern ID: 5/26 E-VV-2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 5/26 E-VV-3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Intern ID: 5/26 E-VV-4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: GRUPA 5:ZAČINI
Intern ID: 5/26 E-VV-5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Intern ID: 5/26 E-VV-6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Intern ID: 5/26 E-VV-7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Intern ID: 5/26 E-VV-8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Intern ID: 5/26 E-VV-9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: GRUPA 10:MED
Intern ID: 5/26 E-VV-10
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: 5/26 E-VV-11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Intern ID: 5/26 E-VV-12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Intern ID: 5/26 E-VV-13
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 5/26 E-VV-14
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: 5/26 E-VV-15
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: 5/26 E-VV-16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Intern ID: 5/26 E-VV-17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: GRUPA 18:JAJA
Intern ID: 5/26 E-VV-18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Intern ID: 5/26 E-VV-19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: GRUPA 20:RIŽA
Intern ID: 5/26 E-VV-20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: GRUPA 21:TJESTENINA
Intern ID: 5/26 E-VV-21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Intern ID: 5/26 E-VV-22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Intern ID: 5/26 E-VV-23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: GRUPA 24:VODA
Intern ID: 5/26 E-VV-24
Delkontrakt: LOT-0025
Intern ID: 5/26 E-VV-25
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: GRUPA 26:OCAT
Intern ID: 5/26 E-VV-26
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Intern ID: 5/26 E-VV-27
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Intern ID: 5/26 E-VV-28
Delkontrakt: LOT-0029
Intern ID: 5/26 E-VV-29
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: GRUPA 30:ČAJ
Intern ID: 5/26 E-VV-30
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Intern ID: 5/26 E-VV-31
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: GRUPA 32:VEGAN
Intern ID: 5/26 E-VV-32
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Intern ID: 5/26 E-VV-33
Delkontrakt: LOT-0034
Intern ID: 5/26 E-VV-34
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Intern ID: 5/26 E-VV-35
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: GRUPA 5:ZAČINI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: GRUPA 10:MED
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-10
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: GRUPA 18:JAJA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: GRUPA 20:RIŽA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: GRUPA 21:TJESTENINA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-23
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: GRUPA 24:VODA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-24
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-25
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: GRUPA 26:OCAT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-26
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-27
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-28
Παρτίδα: LOT-0029
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-29
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: GRUPA 30:ČAJ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-30
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-31
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: GRUPA 32:VEGAN
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-32
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-33
Παρτίδα: LOT-0034
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-34
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5/26 E-VV-35
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Identificador interno: 5/26 E-VV
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 5/26 E-VV-1
Lote: LOT-0002
Título: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Identificador interno: 5/26 E-VV-2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 5/26 E-VV-3
Lote: LOT-0004
Título: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Identificador interno: 5/26 E-VV-4
Lote: LOT-0005
Título: GRUPA 5:ZAČINI
Identificador interno: 5/26 E-VV-5
Lote: LOT-0006
Título: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Identificador interno: 5/26 E-VV-6
Lote: LOT-0007
Título: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Identificador interno: 5/26 E-VV-7
Lote: LOT-0008
Título: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Identificador interno: 5/26 E-VV-8
Lote: LOT-0009
Título: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Identificador interno: 5/26 E-VV-9
Lote: LOT-0010
Título: GRUPA 10:MED
Identificador interno: 5/26 E-VV-10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 5/26 E-VV-11
Lote: LOT-0012
Título: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Identificador interno: 5/26 E-VV-12
Lote: LOT-0013
Título: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Identificador interno: 5/26 E-VV-13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 5/26 E-VV-14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 5/26 E-VV-15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 5/26 E-VV-16
Lote: LOT-0017
Título: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Identificador interno: 5/26 E-VV-17
Lote: LOT-0018
Título: GRUPA 18:JAJA
Identificador interno: 5/26 E-VV-18
Lote: LOT-0019
Título: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Identificador interno: 5/26 E-VV-19
Lote: LOT-0020
Título: GRUPA 20:RIŽA
Identificador interno: 5/26 E-VV-20
Lote: LOT-0021
Título: GRUPA 21:TJESTENINA
Identificador interno: 5/26 E-VV-21
Lote: LOT-0022
Título: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Identificador interno: 5/26 E-VV-22
Lote: LOT-0023
Título: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Identificador interno: 5/26 E-VV-23
Lote: LOT-0024
Título: GRUPA 24:VODA
Identificador interno: 5/26 E-VV-24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 5/26 E-VV-25
Lote: LOT-0026
Título: GRUPA 26:OCAT
Identificador interno: 5/26 E-VV-26
Lote: LOT-0027
Título: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Identificador interno: 5/26 E-VV-27
Lote: LOT-0028
Título: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Identificador interno: 5/26 E-VV-28
Lote: LOT-0029
Identificador interno: 5/26 E-VV-29
Lote: LOT-0030
Título: GRUPA 30:ČAJ
Identificador interno: 5/26 E-VV-30
Lote: LOT-0031
Título: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Identificador interno: 5/26 E-VV-31
Lote: LOT-0032
Título: GRUPA 32:VEGAN
Identificador interno: 5/26 E-VV-32
Lote: LOT-0033
Título: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Identificador interno: 5/26 E-VV-33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: 5/26 E-VV-34
Lote: LOT-0035
Título: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Identificador interno: 5/26 E-VV-35
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: GRUPA 5:ZAČINI
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: GRUPA 10:MED
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-10
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-13
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-15
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-16
Osa: LOT-0017
Pealkiri: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-17
Osa: LOT-0018
Pealkiri: GRUPA 18:JAJA
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-19
Osa: LOT-0020
Pealkiri: GRUPA 20:RIŽA
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-20
Osa: LOT-0021
Pealkiri: GRUPA 21:TJESTENINA
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-21
Osa: LOT-0022
Pealkiri: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-22
Osa: LOT-0023
Pealkiri: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-23
Osa: LOT-0024
Pealkiri: GRUPA 24:VODA
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-24
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-25
Osa: LOT-0026
Pealkiri: GRUPA 26:OCAT
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-26
Osa: LOT-0027
Pealkiri: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-27
Osa: LOT-0028
Pealkiri: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-28
Osa: LOT-0029
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-29
Osa: LOT-0030
Pealkiri: GRUPA 30:ČAJ
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-30
Osa: LOT-0031
Pealkiri: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-31
Osa: LOT-0032
Pealkiri: GRUPA 32:VEGAN
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-32
Osa: LOT-0033
Pealkiri: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-33
Osa: LOT-0034
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-34
Osa: LOT-0035
Pealkiri: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Sisemine tunnus: 5/26 E-VV-35
2. Procédure
Procédure
Titre: Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Identifiant interne: 5/26 E-VV
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 5/26 E-VV-1
Lot: LOT-0002
Titre: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Identifiant interne: 5/26 E-VV-2
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 5/26 E-VV-3
Lot: LOT-0004
Titre: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Identifiant interne: 5/26 E-VV-4
Lot: LOT-0005
Titre: GRUPA 5:ZAČINI
Identifiant interne: 5/26 E-VV-5
Lot: LOT-0006
Titre: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Identifiant interne: 5/26 E-VV-6
Lot: LOT-0007
Titre: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Identifiant interne: 5/26 E-VV-7
Lot: LOT-0008
Titre: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Identifiant interne: 5/26 E-VV-8
Lot: LOT-0009
Titre: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Identifiant interne: 5/26 E-VV-9
Lot: LOT-0010
Titre: GRUPA 10:MED
Identifiant interne: 5/26 E-VV-10
Lot: LOT-0011
Identifiant interne: 5/26 E-VV-11
Lot: LOT-0012
Titre: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Identifiant interne: 5/26 E-VV-12
Lot: LOT-0013
Titre: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Identifiant interne: 5/26 E-VV-13
Lot: LOT-0014
Identifiant interne: 5/26 E-VV-14
Lot: LOT-0015
Identifiant interne: 5/26 E-VV-15
Lot: LOT-0016
Identifiant interne: 5/26 E-VV-16
Lot: LOT-0017
Titre: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Identifiant interne: 5/26 E-VV-17
Lot: LOT-0018
Titre: GRUPA 18:JAJA
Identifiant interne: 5/26 E-VV-18
Lot: LOT-0019
Titre: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Identifiant interne: 5/26 E-VV-19
Lot: LOT-0020
Titre: GRUPA 20:RIŽA
Identifiant interne: 5/26 E-VV-20
Lot: LOT-0021
Titre: GRUPA 21:TJESTENINA
Identifiant interne: 5/26 E-VV-21
Lot: LOT-0022
Titre: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Identifiant interne: 5/26 E-VV-22
Lot: LOT-0023
Titre: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Identifiant interne: 5/26 E-VV-23
Lot: LOT-0024
Titre: GRUPA 24:VODA
Identifiant interne: 5/26 E-VV-24
Lot: LOT-0025
Identifiant interne: 5/26 E-VV-25
Lot: LOT-0026
Titre: GRUPA 26:OCAT
Identifiant interne: 5/26 E-VV-26
Lot: LOT-0027
Titre: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Identifiant interne: 5/26 E-VV-27
Lot: LOT-0028
Titre: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Identifiant interne: 5/26 E-VV-28
Lot: LOT-0029
Identifiant interne: 5/26 E-VV-29
Lot: LOT-0030
Titre: GRUPA 30:ČAJ
Identifiant interne: 5/26 E-VV-30
Lot: LOT-0031
Titre: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Identifiant interne: 5/26 E-VV-31
Lot: LOT-0032
Titre: GRUPA 32:VEGAN
Identifiant interne: 5/26 E-VV-32
Lot: LOT-0033
Titre: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Identifiant interne: 5/26 E-VV-33
Lot: LOT-0034
Identifiant interne: 5/26 E-VV-34
Lot: LOT-0035
Titre: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Identifiant interne: 5/26 E-VV-35
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: GRUPA 5:ZAČINI
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: GRUPA 10:MED
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-10
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-13
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-14
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-15
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: GRUPA 18:JAJA
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: GRUPA 20:RIŽA
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-20
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: GRUPA 21:TJESTENINA
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-21
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-22
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-23
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: GRUPA 24:VODA
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-24
Luchtóg: LOT-0025
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-25
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: GRUPA 26:OCAT
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-26
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-27
Luchtóg: LOT-0028
Teideal: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-28
Luchtóg: LOT-0029
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-29
Luchtóg: LOT-0030
Teideal: GRUPA 30:ČAJ
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-30
Luchtóg: LOT-0031
Teideal: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-31
Luchtóg: LOT-0032
Teideal: GRUPA 32:VEGAN
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-32
Luchtóg: LOT-0033
Teideal: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-33
Luchtóg: LOT-0034
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-34
Luchtóg: LOT-0035
Teideal: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Aitheantóir inmheánach: 5/26 E-VV-35
2. Postupak
Postupak
Naslov: Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-3
Grupa: LOT-0004
Naslov: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-4
Grupa: LOT-0005
Naslov: GRUPA 5:ZAČINI
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-5
Grupa: LOT-0006
Naslov: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-6
Grupa: LOT-0007
Naslov: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-7
Grupa: LOT-0008
Naslov: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-8
Grupa: LOT-0009
Naslov: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-9
Grupa: LOT-0010
Naslov: GRUPA 10:MED
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-10
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-11
Grupa: LOT-0012
Naslov: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-12
Grupa: LOT-0013
Naslov: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-13
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-14
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-15
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-16
Grupa: LOT-0017
Naslov: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-17
Grupa: LOT-0018
Naslov: GRUPA 18:JAJA
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-18
Grupa: LOT-0019
Naslov: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-19
Grupa: LOT-0020
Naslov: GRUPA 20:RIŽA
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-20
Grupa: LOT-0021
Naslov: GRUPA 21:TJESTENINA
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-21
Grupa: LOT-0022
Naslov: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-22
Grupa: LOT-0023
Naslov: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-23
Grupa: LOT-0024
Naslov: GRUPA 24:VODA
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-24
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-25
Grupa: LOT-0026
Naslov: GRUPA 26:OCAT
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-26
Grupa: LOT-0027
Naslov: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-27
Grupa: LOT-0028
Naslov: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-28
Grupa: LOT-0029
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-29
Grupa: LOT-0030
Naslov: GRUPA 30:ČAJ
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-30
Grupa: LOT-0031
Naslov: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-31
Grupa: LOT-0032
Naslov: GRUPA 32:VEGAN
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-32
Grupa: LOT-0033
Naslov: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-33
Grupa: LOT-0034
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-34
Grupa: LOT-0035
Naslov: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Interna identifikacijska oznaka: 5/26 E-VV-35
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Belső azonosító: 5/26 E-VV
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15000000 Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Grupa 1:DVOPEK,TOAST,MRVICE,KEKSI
Belső azonosító: 5/26 E-VV-1
Rész: LOT-0002
Cím: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Belső azonosító: 5/26 E-VV-2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 5/26 E-VV-3
Rész: LOT-0004
Cím: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Belső azonosító: 5/26 E-VV-4
Rész: LOT-0005
Cím: GRUPA 5:ZAČINI
Belső azonosító: 5/26 E-VV-5
Rész: LOT-0006
Cím: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Belső azonosító: 5/26 E-VV-6
Rész: LOT-0007
Cím: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Belső azonosító: 5/26 E-VV-7
Rész: LOT-0008
Cím: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Belső azonosító: 5/26 E-VV-8
Rész: LOT-0009
Cím: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Belső azonosító: 5/26 E-VV-9
Rész: LOT-0010
Cím: GRUPA 10:MED
Belső azonosító: 5/26 E-VV-10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 5/26 E-VV-11
Rész: LOT-0012
Cím: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Belső azonosító: 5/26 E-VV-12
Rész: LOT-0013
Cím: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Belső azonosító: 5/26 E-VV-13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 5/26 E-VV-14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 5/26 E-VV-15
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 5/26 E-VV-16
Rész: LOT-0017
Cím: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Belső azonosító: 5/26 E-VV-17
Rész: LOT-0018
Cím: GRUPA 18:JAJA
Belső azonosító: 5/26 E-VV-18
Rész: LOT-0019
Cím: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Belső azonosító: 5/26 E-VV-19
Rész: LOT-0020
Cím: GRUPA 20:RIŽA
Belső azonosító: 5/26 E-VV-20
Rész: LOT-0021
Cím: GRUPA 21:TJESTENINA
Belső azonosító: 5/26 E-VV-21
Rész: LOT-0022
Cím: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Belső azonosító: 5/26 E-VV-22
Rész: LOT-0023
Cím: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Belső azonosító: 5/26 E-VV-23
Rész: LOT-0024
Cím: GRUPA 24:VODA
Belső azonosító: 5/26 E-VV-24
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: 5/26 E-VV-25
Rész: LOT-0026
Cím: GRUPA 26:OCAT
Belső azonosító: 5/26 E-VV-26
Rész: LOT-0027
Cím: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Belső azonosító: 5/26 E-VV-27
Rész: LOT-0028
Cím: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Belső azonosító: 5/26 E-VV-28
Rész: LOT-0029
Belső azonosító: 5/26 E-VV-29
Rész: LOT-0030
Cím: GRUPA 30:ČAJ
Belső azonosító: 5/26 E-VV-30
Rész: LOT-0031
Cím: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Belső azonosító: 5/26 E-VV-31
Rész: LOT-0032
Cím: GRUPA 32:VEGAN
Belső azonosító: 5/26 E-VV-32
Rész: LOT-0033
Cím: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Belső azonosító: 5/26 E-VV-33
Rész: LOT-0034
Cím: GRUPA 34:KRUŠNI PROIZVODI I KOLAČI
Belső azonosító: 5/26 E-VV-34
Rész: LOT-0035
Cím: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Belső azonosító: 5/26 E-VV-35
2. Procedura
Procedura
Titolo: Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Identificativo interno: 5/26 E-VV
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 5/26 E-VV-1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Identificativo interno: 5/26 E-VV-2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 5/26 E-VV-3
Lotto: LOT-0004
Titolo: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Identificativo interno: 5/26 E-VV-4
Lotto: LOT-0005
Titolo: GRUPA 5:ZAČINI
Identificativo interno: 5/26 E-VV-5
Lotto: LOT-0006
Titolo: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Identificativo interno: 5/26 E-VV-6
Lotto: LOT-0007
Titolo: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Identificativo interno: 5/26 E-VV-7
Lotto: LOT-0008
Titolo: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Identificativo interno: 5/26 E-VV-8
Lotto: LOT-0009
Titolo: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Identificativo interno: 5/26 E-VV-9
Lotto: LOT-0010
Titolo: GRUPA 10:MED
Identificativo interno: 5/26 E-VV-10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 5/26 E-VV-11
Lotto: LOT-0012
Titolo: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Identificativo interno: 5/26 E-VV-12
Lotto: LOT-0013
Titolo: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Identificativo interno: 5/26 E-VV-13
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 5/26 E-VV-14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 5/26 E-VV-15
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 5/26 E-VV-16
Lotto: LOT-0017
Titolo: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Identificativo interno: 5/26 E-VV-17
Lotto: LOT-0018
Titolo: GRUPA 18:JAJA
Identificativo interno: 5/26 E-VV-18
Lotto: LOT-0019
Titolo: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Identificativo interno: 5/26 E-VV-19
Lotto: LOT-0020
Titolo: GRUPA 20:RIŽA
Identificativo interno: 5/26 E-VV-20
Lotto: LOT-0021
Titolo: GRUPA 21:TJESTENINA
Identificativo interno: 5/26 E-VV-21
Lotto: LOT-0022
Titolo: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Identificativo interno: 5/26 E-VV-22
Lotto: LOT-0023
Titolo: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Identificativo interno: 5/26 E-VV-23
Lotto: LOT-0024
Titolo: GRUPA 24:VODA
Identificativo interno: 5/26 E-VV-24
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: 5/26 E-VV-25
Lotto: LOT-0026
Titolo: GRUPA 26:OCAT
Identificativo interno: 5/26 E-VV-26
Lotto: LOT-0027
Titolo: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Identificativo interno: 5/26 E-VV-27
Lotto: LOT-0028
Titolo: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Identificativo interno: 5/26 E-VV-28
Lotto: LOT-0029
Identificativo interno: 5/26 E-VV-29
Lotto: LOT-0030
Titolo: GRUPA 30:ČAJ
Identificativo interno: 5/26 E-VV-30
Lotto: LOT-0031
Titolo: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Identificativo interno: 5/26 E-VV-31
Lotto: LOT-0032
Titolo: GRUPA 32:VEGAN
Identificativo interno: 5/26 E-VV-32
Lotto: LOT-0033
Titolo: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Identificativo interno: 5/26 E-VV-33
Lotto: LOT-0034
Identificativo interno: 5/26 E-VV-34
Lotto: LOT-0035
Titolo: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Identificativo interno: 5/26 E-VV-35
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: GRUPA 5:ZAČINI
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: GRUPA 10:MED
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: GRUPA 18:JAJA
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: GRUPA 20:RIŽA
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: GRUPA 21:TJESTENINA
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: GRUPA 24:VODA
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: GRUPA 26:OCAT
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pavadinimas: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Pavadinimas: GRUPA 30:ČAJ
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pavadinimas: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-31
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pavadinimas: GRUPA 32:VEGAN
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Pavadinimas: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-34
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pavadinimas: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Vidaus identifikatorius: 5/26 E-VV-35
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Identifikatur intern: 5/26 E-VV
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-1
Lott: LOT-0002
Titlu: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-3
Lott: LOT-0004
Titlu: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-4
Lott: LOT-0005
Titlu: GRUPA 5:ZAČINI
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-5
Lott: LOT-0006
Titlu: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-6
Lott: LOT-0007
Titlu: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-7
Lott: LOT-0008
Titlu: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-8
Lott: LOT-0009
Titlu: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-9
Lott: LOT-0010
Titlu: GRUPA 10:MED
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-10
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-11
Lott: LOT-0012
Titlu: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-12
Lott: LOT-0013
Titlu: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-13
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-14
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-15
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-16
Lott: LOT-0017
Titlu: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-17
Lott: LOT-0018
Titlu: GRUPA 18:JAJA
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-18
Lott: LOT-0019
Titlu: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-19
Lott: LOT-0020
Titlu: GRUPA 20:RIŽA
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-20
Lott: LOT-0021
Titlu: GRUPA 21:TJESTENINA
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-21
Lott: LOT-0022
Titlu: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-22
Lott: LOT-0023
Titlu: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-23
Lott: LOT-0024
Titlu: GRUPA 24:VODA
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-24
Lott: LOT-0025
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-25
Lott: LOT-0026
Titlu: GRUPA 26:OCAT
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-26
Lott: LOT-0027
Titlu: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-27
Lott: LOT-0028
Titlu: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-28
Lott: LOT-0029
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-29
Lott: LOT-0030
Titlu: GRUPA 30:ČAJ
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-30
Lott: LOT-0031
Titlu: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-31
Lott: LOT-0032
Titlu: GRUPA 32:VEGAN
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-32
Lott: LOT-0033
Titlu: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-33
Lott: LOT-0034
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-34
Lott: LOT-0035
Titlu: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Identifikatur intern: 5/26 E-VV-35
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-29
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-30
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-33
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-34
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: 5/26 E-VV-35
Tytuł: Prehrambeni proizvodi,35 grupa
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Grupa 2:SMRZNUTI PROIZVODI
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: GRUPA 4:UMACI RAZNI I JUHE
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: GRUPA 5:ZAČINI
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: GRUPA 6:KONZERVIRANO POVRĆE
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: GRUPA 7:SMRZNUTO POVRĆE
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: GRUPA 8:SVJEŽE POVRĆE 1.KLASA
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: GRUPA 9:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: GRUPA 10:MED
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: GRUPA 12:TJESTENINA BEZ JAJA
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: GRUPA 13:RIBLJE PRERAĐEVINE
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: GRUPA 17:ULJE I MARGARIN
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: GRUPA 18:JAJA
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: GRUPA 19:BRAŠNO I KRUPICA
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: GRUPA 20:RIŽA
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: GRUPA 21:TJESTENINA
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: GRUPA 22:ŠEĆER I SLADILA
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: GRUPA 23:KAVA KAVOVINA
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: GRUPA 24:VODA
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: GRUPA 26:OCAT
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: GRUPA 27:DODACI PREHRANI
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: GRUPA 28:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-28
Część zamówienia: LOT-0029
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: GRUPA 30:ČAJ
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: GRUPA 31:SOK VOĆNI
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: GRUPA 32:VEGAN
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: GRUPA 33:SMRZNUTO VOĆE
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-33
Część zamówienia: LOT-0034
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: GRUPA 35:RIBA SVJEŽA MORSKA
Wewnętrzny identyfikator: 5/26 E-VV-35
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15000000 Produtos alimentares, bebidas, tabaco e produtos afins
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 5/26 E-VV
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
Identificator intern: 5/26 E-VV-1
Identificator intern: 5/26 E-VV-2
Identificator intern: 5/26 E-VV-3
Identificator intern: 5/26 E-VV-4
Identificator intern: 5/26 E-VV-5
Identificator intern: 5/26 E-VV-6
Identificator intern: 5/26 E-VV-7
Identificator intern: 5/26 E-VV-8
Identificator intern: 5/26 E-VV-9
Identificator intern: 5/26 E-VV-10
Identificator intern: 5/26 E-VV-11
Identificator intern: 5/26 E-VV-12
Identificator intern: 5/26 E-VV-13
Identificator intern: 5/26 E-VV-14
Identificator intern: 5/26 E-VV-15
Identificator intern: 5/26 E-VV-16
Identificator intern: 5/26 E-VV-17
Identificator intern: 5/26 E-VV-18
Identificator intern: 5/26 E-VV-19
Identificator intern: 5/26 E-VV-20
Identificator intern: 5/26 E-VV-21
Identificator intern: 5/26 E-VV-22
Identificator intern: 5/26 E-VV-23
Identificator intern: 5/26 E-VV-24
Identificator intern: 5/26 E-VV-25
Identificator intern: 5/26 E-VV-26
Identificator intern: 5/26 E-VV-27
Identificator intern: 5/26 E-VV-28
Identificator intern: 5/26 E-VV-29
Identificator intern: 5/26 E-VV-30
Identificator intern: 5/26 E-VV-31
Identificator intern: 5/26 E-VV-32
Identificator intern: 5/26 E-VV-33
Identificator intern: 5/26 E-VV-34
Identificator intern: 5/26 E-VV-35
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 5/26 E-VV
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-28
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-29
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-30
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-31
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-32
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-33
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-34
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: 5/26 E-VV-35
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 5/26 E-VV
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 5/26 E-VV-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 5/26 E-VV-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 5/26 E-VV-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 5/26 E-VV-4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5/26 E-VV-5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 5/26 E-VV-6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 5/26 E-VV-7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 5/26 E-VV-8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 5/26 E-VV-9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 5/26 E-VV-10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 5/26 E-VV-11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 5/26 E-VV-12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 5/26 E-VV-13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 5/26 E-VV-14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 5/26 E-VV-15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 5/26 E-VV-16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: 5/26 E-VV-17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: 5/26 E-VV-18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: 5/26 E-VV-19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: 5/26 E-VV-20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: 5/26 E-VV-21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: 5/26 E-VV-22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: 5/26 E-VV-23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: 5/26 E-VV-24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: 5/26 E-VV-25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Intern identifierare: 5/26 E-VV-26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: 5/26 E-VV-27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Intern identifierare: 5/26 E-VV-28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Intern identifierare: 5/26 E-VV-29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Intern identifierare: 5/26 E-VV-30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Intern identifierare: 5/26 E-VV-31
Del (anbudsområde): LOT-0032
Intern identifierare: 5/26 E-VV-32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Intern identifierare: 5/26 E-VV-33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Intern identifierare: 5/26 E-VV-34
Del (anbudsområde): LOT-0035
Intern identifierare: 5/26 E-VV-35