427150-2026 - Zadávání
Maďarsko – Části železničních nebo tramvajových lokomotiv nebo kolejových vozidel; zařízení pro řízení železniční dopravy – Vontatójármű Caterpillar alkatrészeinek beszerzése
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevVontatójármű Caterpillar alkatrészeinek beszerzése
PopisEljárás megnevezése: Vontatójármű Caterpillar alkatrészeinek beszerzése az alábbi 3 részben: - 1. rész: Motoralkatrészek 358 féle, összesen 9.658 db,16 készlet, 18 pár termék beszerzése - 2. rész: Szűrők 10 féle, összesen 328 db termék beszerzése - 3. rész: Kábelkötegek 9 féle, összesen 18 db termék beszerzése Az eljárás részeinek tekintetében a beszerzés tárgyára, mennyiségére, keretösszegére vonatkozó részletes információk a lentebbi pontokban kerülnek részletesen kifejtésre.
Interní identifikátorEKR000580412026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34630000 Části železničních nebo tramvajových lokomotiv nebo kolejových vozidel; zařízení pro řízení železniční dopravy
5. Část
ČástLOT-0001
NázevMotoralkatrészek
PopisA közbeszerzés tárgya: Motoralkatrészek, amelyek vasúti járművekben alkalmazott dízelmotorok alkatrészei A közbeszerzés mennyisége: 358 féle, összesen 9.658 db, 16 készlet, 18 pár termék beszerzése A szerződés típusa: Adásvételi keretszerződés A szerződés keretösszege: nettó 722.724.292,-HUF (358 féle különböző tételkódú – összesen 9.658 db, 16 készlet, 18 pár tájékoztató mennyiségben). Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén a megjelölt keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszegből nettó 361.362.146,-HUF értékre vállal megrendelési kötelezettséget (tervezetten 4.829 db, 8 készlet, 9 pár termékre vetítve). A keretösszegből a megrendelési kötelezettséggel nem érintett rész értéke nettó 361.362.146,-HUF (tervezetten 4.829 db, 8 készlet, 9 pár termékre vetítve) amely értéket a becsült érték a Kbt. 16. § (1) bekezdésének megfelelően tartalmazza. A megrendelések leadásának szabályait a szerződéstervezet tartalmazza. A fentiekben megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, tervezett mennyiségek (a szerződés időbeli hatálya alatt felmerülő, Ajánlatkérő javítási/karbantartási tevékenységének végzéséhez szükséges termékek pontos darabszámai nem prognosztizálhatók). A részleteket a Közbeszerzési Dokumentumok II. Fejezetében található Műszaki leírás tartalmazza.
Interní identifikátorEKR000580412026/1
ČástLOT-0002
NázevSzűrők
PopisA közbeszerzés tárgya: Szűrők, amelyek vasúti járművekben alkalmazott dízelmotorok alkatrészei A közbeszerzés mennyisége: 10 féle, összesen 328 db termék beszerzése A szerződés típusa: Adásvételi keretszerződés A szerződés keretösszege: nettó 26.941.034,-HUF (10 féle tételkódú – összesen 328 db tájékoztató mennyiségben). Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén a megjelölt keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszegből nettó 13.470.517,-HUF értékre vállal megrendelési kötelezettséget (tervezetten 164 db termékre vetítve). A keretösszegből a megrendelési kötelezettséggel nem érintett rész értéke nettó 13.470.517,-HUF (tervezetten 164 db termékre vetítve) amely értéket a becsült érték a Kbt. 16. § (1) bekezdésének megfelelően tartalmazza. A megrendelések leadásának szabályait a szerződéstervezet tartalmazza. A fentiekben megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, tervezett mennyiségek (a szerződés időbeli hatálya alatt felmerülő, Ajánlatkérő javítási/karbantartási tevékenységének végzéséhez szükséges termékek pontos darabszámai nem prognosztizálhatók). A részleteket a Közbeszerzési Dokumentumok II. Fejezetében található Műszaki leírás tartalmazza.
Interní identifikátorEKR000580412026/2
ČástLOT-0003
NázevKábelkötegek
PopisA közbeszerzés tárgya: Kábelkötegek, amelyek vasúti járművekben alkalmazott dízelmotor alkatrészek A közbeszerzés mennyisége: 9 féle, összesen 18 db termék beszerzése A szerződés típusa: Adásvételi keretszerződés A szerződés keretösszege: nettó 15.171.208,-HUF (9 féle különböző tételkódú – összesen 18 db tájékoztató mennyiségben). Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén a megjelölt keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszegből nettó 7.585.604,-HUF értékre vállal megrendelési kötelezettséget (tervezetten 9 db termékre vetítve). A keretösszegből a megrendelési kötelezettséggel nem érintett rész értéke nettó 7.585.604,-HUF (tervezetten 9 db termékre vetítve) amely értéket a becsült érték a Kbt. 16. § (1) bekezdésének megfelelően tartalmazza. A megrendelések leadásának szabályait a szerződéstervezet tartalmazza. A fentiekben megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, tervezett mennyiségek (a szerződés időbeli hatálya alatt felmerülő, Ajánlatkérő javítási/karbantartási tevékenységének végzéséhez szükséges termékek pontos darabszámai nem prognosztizálhatók). A részleteket a Közbeszerzési Dokumentumok II. Fejezetében található Műszaki leírás tartalmazza.
Interní identifikátorEKR000580412026/3
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34630000 Partes de locomotoras de ferrocarril o tranvía o material móvil; equipo de control del tráfico de ferrocarriles
Lugar de ejecución
Dirección postal: Bécsi utca 1.
Localidad: Budapest
Código postal: 1045
Subdivisión del país (NUTS): Budapest (HU110)
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34630000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant, équipement de commande et de contrôle du trafic ferroviaire
Lieu d’exécution
Adresse postale: Bécsi utca 1.
Ville: Budapest
Code postal: 1045
Subdivision pays (NUTS): Budapest (HU110)
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34630000 Parts of railway or tramway locomotives or rolling stock; railways traffic-control equipment
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: Bécsi utca 1.
Baile: Budapest
Cód poist: 1045
Foroinn tíre (NUTS): Budapest (HU110)
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34630000 Dijelovi željezničkih ili tramvajskih lokomotiva ili vagoni; oprema za regulaciju željezničkog prometa
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: Bécsi utca 1.
Grad: Budapest
Poštanski broj: 1045
Zemlja – podregija (NUTS): Budapest (HU110)
427150-2026 - Gara
Ungheria – Parti di ricambio di locomotive o materiale rotabile ferroviari o ferrotranviari; apparecchiature di controllo-comando ferroviario – Vontatójármű Caterpillar alkatrészeinek beszerzése
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoEKR000580412026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34630000 Parti di ricambio di locomotive o materiale rotabile ferroviari o ferrotranviari; apparecchiature di controllo-comando ferroviario
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloMotoralkatrészek
Identificativo internoEKR000580412026/1
LottoLOT-0002
TitoloSzűrők
Identificativo internoEKR000580412026/2
LottoLOT-0003
TitoloKábelkötegek
Identificativo internoEKR000580412026/3
427150-2026 - Konkursas
Vengrija – Geležinkelio arba tramvajaus lokomotyvų ir riedmenų dalys; geležinkelių eismo valdymo įranga – Vontatójármű Caterpillar alkatrészeinek beszerzése
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusEKR000580412026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34630000 Geležinkelio arba tramvajaus lokomotyvų ir riedmenų dalys; geležinkelių eismo valdymo įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasMotoralkatrészek
Vidaus identifikatoriusEKR000580412026/1
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasSzűrők
Vidaus identifikatoriusEKR000580412026/2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasKábelkötegek
Vidaus identifikatoriusEKR000580412026/3
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34630000 Dzelzceļa vai tramvaju lokomotīvju un ritošā sastāva detaļas; dzelzceļa satiksmes kontroles iekārtas
Izpildes vieta
Pasta adrese: Bécsi utca 1.
Pilsēta: Budapest
Pasta indekss: 1045
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Budapest (HU110)
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34630000 Parts ta' lokomotivi tal-ferrovija jew tat-tramm jew materjal ferrovjarju mobbli (rolling stock); tagħmir għall-kontroll tat-traffiku ferrovjarju
Post tal-prestazzjoni
Indirizz postali: Bécsi utca 1.
Belt: Budapest
Kodiċi postali: 1045
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Budapest (HU110)
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34630000 Onderdelen van spoor- of tramlocomotieven of rollend materieel; apparatuur voor spoorverkeersregeling
Plaats van uitvoering
Postadres: Bécsi utca 1.
Stad: Budapest
Postcode: 1045
Onderverdeling land (NUTS): Budapest (HU110)
427150-2026 - Procedura konkurencyjna
Węgry – Części lokomotyw kolejowych lub tramwajowych, lub taboru kolejowego; urządzenia do sterowania ruchem kolejowym – Vontatójármű Caterpillar alkatrészeinek beszerzése
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorEKR000580412026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34630000 Części lokomotyw kolejowych lub tramwajowych, lub taboru kolejowego; urządzenia do sterowania ruchem kolejowym
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułMotoralkatrészek
Wewnętrzny identyfikatorEKR000580412026/1
Część zamówieniaLOT-0002
TytułSzűrők
Wewnętrzny identyfikatorEKR000580412026/2
Część zamówieniaLOT-0003
TytułKábelkötegek
Wewnętrzny identyfikatorEKR000580412026/3
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34630000 Piese pentru locomotive sau material rulant feroviar sau de tramvai; echipament pentru controlul traficului feroviar
Locul de executare
Adresă poștală: Bécsi utca 1.
Localitate: Budapest
Cod poștal: 1045
Subdiviziunea țării (NUTS): Budapest (HU110)
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34630000 Časti železničných alebo električkových lokomotív alebo železničných koľajových vozidiel; železničné zariadenia na riadenie dopravy
Miesto plnenia
Poštová adresa: Bécsi utca 1.
Mesto: Budapest
PSČ: 1045
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Budapest (HU110)
427150-2026 - Javni razpis
Madžarska – Deli tirnih vozil ali vrtljivih podstavkov; oprema za nadzor in upravljanje železniškega prometa – Vontatójármű Caterpillar alkatrészeinek beszerzése
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorEKR000580412026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34630000 Deli tirnih vozil ali vrtljivih podstavkov; oprema za nadzor in upravljanje železniškega prometa
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovMotoralkatrészek
Notranji identifikatorEKR000580412026/1
SklopLOT-0002
NaslovSzűrők
Notranji identifikatorEKR000580412026/2
SklopLOT-0003
NaslovKábelkötegek
Notranji identifikatorEKR000580412026/3
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34630000 Delar till järnvägs-, spårvägslok eller rullande materiel; trafikledningsutrustning för järnvägar
Leveransplats
Postadress: Bécsi utca 1.
Ort: Budapest
Postnummer: 1045
Del av land (NUTS): Budapest (HU110)