427397-2026 - Zadávání
Bulharsko – Pomocné práce pro elektrické vedení – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Práce
2. Řízení
Řízení
NázevИзграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
PopisПредмет на настоящата поръчка е изграждане на един стоманобетонен фундамент и един стоманорешетъчен стълб пред ЗРУ 20 kV, както и на четири стоманобетонни фундамента и два стоманорешетъчни портала (ригели и колони) в ОРУ 110 kV на п/ст „Етрополе“ във връзка с подмяна на силов трансформатор с по-големи габаритни размери.
Interní identifikátor582787
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45232200 Pomocné práce pro elektrické vedení
5. Část
ČástLOT-0001
427397-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Følgearbejder i forbindelse med stærkstrømsledninger – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern ID582787
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45232200 Følgearbejder i forbindelse med stærkstrømsledninger
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
427397-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Arbeiten in Verbindung mit Starkstromleitungen – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung582787
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232200 Arbeiten in Verbindung mit Starkstromleitungen
5. Los
LosLOT-0001
427397-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Επικουρικά έργα για γραμμές ηλεκτρικής ενέργειας – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό582787
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45232200 Επικουρικά έργα για γραμμές ηλεκτρικής ενέργειας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
427397-2026 - Competition
Bulgaria – Ancillary works for electricity power lines – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Contract or concession notice – standard regime
Works
Internal identifier582787
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45232200 Ancillary works for electricity power lines
5. Lot
LotLOT-0001
427397-2026 - Licitación
Bulgaria – Obras auxiliares para líneas de conducción eléctrica – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno582787
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45232200 Obras auxiliares para líneas de conducción eléctrica
5. Lote
LoteLOT-0001
427397-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus582787
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45232200 Elektriliinide abitööd
5. Osa
OsaLOT-0001
427397-2026 - Kilpailu
Bulgaria – Sähkölinjojen rakentamiseen liittyvät työt – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste582787
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45232200 Sähkölinjojen rakentamiseen liittyvät työt
427397-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Ouvrages annexes pour lignes électriques – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Travaux
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne582787
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45232200 Ouvrages annexes pour lignes électriques
427397-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach582787
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
427397-2026 - Verseny
Bulgária – Nagyfeszültségű vezetékkel kapcsolatos munkák – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító582787
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45232200 Nagyfeszültségű vezetékkel kapcsolatos munkák
5. Rész
RészLOT-0001
427397-2026 - Gara
Bulgaria – Lavori ausiliari per linee elettriche – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Lavori
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno582787
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 45232200 Lavori ausiliari per linee elettriche
5. Lotto
LottoLOT-0001
427397-2026 - Konkursas
Bulgarija – Pagalbiniai elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius582787
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45232200 Pagalbiniai elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
427397-2026 - Konkurss
Bulgārija – Ar elektrolīnijām saistīti palīgdarbi – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Būvdarbi
Iekšējais identifikators582787
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45232200 Ar elektrolīnijām saistīti palīgdarbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
427397-2026 - Kompetizzjoni
Il-Bulgarija – Xogħlijiet anċillarji għal-linji ta’ l-enerġija elettrika – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern582787
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45232200 Xogħlijiet anċillarji għal-linji ta’ l-enerġija elettrika
5. Lott
LottLOT-0001
427397-2026 - Mededinging
Bulgarije – Aanvullende werken voor hoogspanningsleidingen – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
Interne identificatiecode582787
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232200 Aanvullende werken voor hoogspanningsleidingen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
427397-2026 - Procedura konkurencyjna
Bułgaria – Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
Wewnętrzny identyfikator582787
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45232200 Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
427397-2026 - Concurso
Bulgária – Obras anexas relacionadas com linhas para o transporte de electricidade – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45232200 Obras anexas relacionadas com linhas para o transporte de electricidade
427397-2026 - Procedură concurențială
Bulgaria – Lucrări auxiliare pentru linii electrice – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Identificator intern582787
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45232200 Lucrări auxiliare pentru linii electrice
427397-2026 - Súťaž
Bulharsko – Pomocné práce na stavbe elektrických vedení – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Interný identifikátor582787
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45232200 Pomocné práce na stavbe elektrických vedení
5. Časť
ČasťLOT-0001
427397-2026 - Javni razpis
Bolgarija – Druga dela na elektroenergetskih vodih – Изграждане на ВЛ 20 kV от ЗРУ 20 kV до СТ1 в п/ст „Етрополе“
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator582787
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45232200 Druga dela na elektroenergetskih vodih
5. Sklop
SklopLOT-0001