427677-2026 - Zadávání
Polsko – Dohled nad stavebními pracemi – Świadczenie usługi budowlanego nadzoru inwestorskiego, nadzoru przyrodniczego i zarządzania realizacją inwestycji pn.:„Budowa gazociągu DN700, MOP 8,4 MPa do Elektrowni Kozienice wraz ze stacją gazową oraz infrastrukturą towarzyszącą”
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevŚwiadczenie usługi budowlanego nadzoru inwestorskiego, nadzoru przyrodniczego i zarządzania realizacją inwestycji pn.:„Budowa gazociągu DN700, MOP 8,4 MPa do Elektrowni Kozienice wraz ze stacją gazową oraz infrastrukturą towarzyszącą”
PopisPrzedmiotem Zamówienia jest świadczenie usługi budowlanego nadzoru inwestorskiego, nadzoru przyrodniczego i zarządzania realizacją inwestycji pn.:„Budowa gazociągu DN700, MOP 8,4 MPa do Elektrowni Kozienice wraz ze stacją gazową oraz infrastrukturą towarzyszącą”. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załączniki nr 3 do SWZ – Wzór Umowy.
Interní identifikátorZP/2026/05/0041/REM
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 71247000 Dohled nad stavebními pracemi
Další klasifikace (cpv): 71520000 Stavební dohled, 71540000 Řízení staveb
5. Část
ČástLOT-0001
PopisPrzedmiotem Zamówienia jest świadczenie usługi budowlanego nadzoru inwestorskiego, nadzoru przyrodniczego i zarządzania realizacją inwestycji pn.:„Budowa gazociągu DN700, MOP 8,4 MPa do Elektrowni Kozienice wraz ze stacją gazową oraz infrastrukturą towarzyszącą”. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załączniki nr 3 do SWZ – Wzór Umowy. Z uwagi na specyfikę przedmiotu Zamówienia, część dokumentacji Postępowania zawiera informacje podlegające ochronie w rozumieniu „Wytycznych w sprawie ochrony informacji w postępowaniach o udzielanie zamówień w Spółce Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.” Udostępnienie dokumentacji Postępowania zawierającej informacje podlegające ochronie nastąpi wyłącznie tym Wykonawcom, którzy złożyli oświadczenie o zachowaniu poufności dla niniejszego Postępowania (zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ).
427677-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDZP/2026/05/0041/REM
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71247000 Byggeledelse
Supplerende klassifikation (cpv): 71520000 Tilsyn med bygge- og anlægsarbejder, 71540000 Bygge- og anlægskoordinering
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Land: Polen
Geschätzte Dauer
427677-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZP/2026/05/0041/REM
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71247000 Rakennustyön valvonta
Lisäluokitus (cpv): 71520000 Rakennustöiden valvonta, 71540000 Rakennustöiden johto
5. Osa
OsaLOT-0001
427677-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Supervision des travaux de construction – Świadczenie usługi budowlanego nadzoru inwestorskiego, nadzoru przyrodniczego i zarządzania realizacją inwestycji pn.:„Budowa gazociągu DN700, MOP 8,4 MPa do Elektrowni Kozienice wraz ze stacją gazową oraz infrastrukturą towarzyszącą”
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneZP/2026/05/0041/REM
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71247000 Supervision des travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 71520000 Services de conduite des travaux, 71540000 Services de gestion de la construction
5. Lot
LotLOT-0001
427677-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachZP/2026/05/0041/REM
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71247000 Supervision of building work
Aicmiú breise (cpv): 71520000 Construction supervision services, 71540000 Construction management services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71247000 Nadzor građevinskih radova
Dodatna klasifikacija (cpv): 71520000 Usluge građevinskog nadzora, 71540000 Usluge vođenja gradnje
Mjesto izvršenja
Zemlja: Poljska
Očekivano trajanje
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71247000 Būvdarbu uzraudzība
Papildu klasifikācija (cpv): 71520000 Celtniecības uzraudzības pakalpojumi, 71540000 Celtniecības vadības pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Valsts: Polija
Paredzamais ilgums
427677-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Superviżjoni ta' xogħol ta' kostruzzjoni – Świadczenie usługi budowlanego nadzoru inwestorskiego, nadzoru przyrodniczego i zarządzania realizacją inwestycji pn.:„Budowa gazociągu DN700, MOP 8,4 MPa do Elektrowni Kozienice wraz ze stacją gazową oraz infrastrukturą towarzyszącą”
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZP/2026/05/0041/REM
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71247000 Superviżjoni ta' xogħol ta' kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71520000 Servizzi tas-superviżjoni tal-kostruzzjoni, 71540000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-kostruzzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71520000 Toezicht op uitvoering van de bouw, 71540000 Coördinatie van bouwwerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Verlenging
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71247000 Nadzór nad robotami budowlanymi
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71520000 Usługi nadzoru budowlanego, 71540000 Usługi zarządzania budową
Miejsce realizacji
Kraj: Polska
Szacowany okres obowiązywania
427677-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71247000 Dohľad nad stavebnými prácami
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71520000 Stavebný dozor, 71540000 Riadenie výstavby
5. Časť
ČasťLOT-0001