See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: (DFP.271.81.2026.AMW) Dostawa materiałów anestezjologicznych
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów anestezjologicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera arkusz cenowy, stanowiący załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interní identifikátor: DFP.271.81.2026.AMW
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część 1
Popis: 1. Przewód połączeniowy modułu sterującego z membramą - 5 szt. ; 2. Membrana jednorazowego użytku - 100 szt. ; 3. Złącze typu "T" jednorazowego użytku - 50 szt. ; 4. Przedłużacz obwodu - 500 szt. ; 5. Cewnik nosowo-żoladkowy - 50 szt.
Interní identifikátor: Część 1
Část: LOT-0002
Název: Część 2
Popis: 1. Filtr elektrostatyczny - 25 000 szt. ; 2. Łącznik obrotowy kątowy - 1 000 szt. ; 3. Łącznik typu martwa przestrzeń - 4 000 szt. ; 4. Wymiennik ciepła i wilgoci - 7 100 szt. ; 5. Filtr elektrostatyczny - 29 000 szt.
Interní identifikátor: Część 2
Část: LOT-0003
Název: Część 3
Popis: 1. Podstawowy zestaw do tracheotomii przezskórnej - 15 szt. ; 2. Uzupełniający zestaw do tracheotomii przezskórnej - 50 szt.
Interní identifikátor: Część 3
Část: LOT-0004
Název: Część 4
Popis: 1. Przewód do regulacji ciśnienia - 30 szt. ; 2. Układ pacjenta - 250 szt. ; 3. Układ pacjenta - 180 szt. ; 4. Jednorazowy układ pacjenta - 50 szt. ; 5. Adapter jednorazowy - 1500 szt. ; 6. Czujnik przepływu jednorazowy - 20 szt.
Interní identifikátor: Część 4
Část: LOT-0005
Název: Część 5
Popis: 1. Resuscytator dla dorosłych - 25 szt. ; 2. Rezerwuar tlenowy - 25 szt. ; 3. Manometr zegarowy - 5 szt. ; 4. Mankiet do pomiaru ciśnienia - 40 szt.
Interní identifikátor: Część 5
Část: LOT-0006
Název: Część 6
Popis: 1. Igły - 3000 szt. ; 2. Igły - 300 szt. ; 3. Igły - 2000 szt. ; 4. Igły - 700 szt. ; 5. Pasy do całkowitego unieruchomienia - 1600 szt.
Interní identifikátor: Część 6
Část: LOT-0007
Název: Część 7
Popis: 1. Linia do podaży wapnia - 75 szt. ; 2. Dodatkowy worek spustowy - 250 szt. ; 3. Filtr - 25 szt. ; 4. Zestaw do dializy albuminowej - 14 szt. ; 5. Zestaw do ciągłych technik nerkozastępczych - 24 szt. ; 6. Linia do podaży wapnia - 100 szt.
Interní identifikátor: Część 7
Část: LOT-0008
Název: Część 8
Popis: 1. Czujnik do parametrów hemodynamicznych - 100 szt. ; 2. Czujnik do pomiaru saturacji tkankowej - 680 szt. ; 3. Czujnik referencyjnej wysokości serca - 4 szt. ; 4. Czujnik do parametrów hemodynamicznych - 45 szt. ; 5. Cewnik - 6 szt. ; 6. Czujnik do ciągłego pomiaru rzutu serca - 410 szt. ; 7. Mankiet do pomiarów hemodynamicznych - 275 szt. ; 8. Czujnik do ciągłego pomiaru rzutu serca - 5 szt.
Interní identifikátor: Część 8
Část: LOT-0009
Název: Część 9
Popis: 1. Resuscytator - 800 szt. ; 2. Zestaw z inhalatorem lekowym - 130 szt. ; 3. Cewniki do tlenoterapii biernej -500 szt. ; 4. Rurki ustno-gardłowe - 100 szt. ; 5. Opaski identyfikacyjne - 8 000 szt. ; 6. Plaster mocujący - 1000 szt. ; 7. Jednoczęściowa szeroka opaska - 10 000 szt. ; 8. Opatrunek - 40000 szt. ; 9. Cewnik - 150 000 szt.
Interní identifikátor: Część 9
Část: LOT-0010
Název: Część 10
Popis: 1. Wkład na wydzieliny - 2000 szt.
Interní identifikátor: Część 10
Část: LOT-0011
Název: Część 11
Popis: 1. Cewnik dotętniczy - 300 szt. ; 2. Cewnik dotętniczy - 50 szt. ; 3. Cewnik do nakłuwania tętnicy - 50 szt. ; 4. Igła - 100 szt. ; 5. Igła - 11 000 szt. ; 6. Sterylny system mocowania - 1600 szt. ;
Interní identifikátor: Część 11
Část: LOT-0012
Název: Część 12
Popis: 1. Kaniula donosowa - 200 szt. ; 2. Łącznik tracheostomijny - 100 szt. ; 3. Zestaw dla dorosłych (szczegółowe parametry zestawu zawiera załącznik 1a do SWZ) - 100 szt.
Interní identifikátor: Część 12
Část: LOT-0013
Název: Część 13
Popis: 1. Łyżka laryngoskopowa - 500 szt. ; 2. Prowadnica wielorazowego użytku - 30 szt.
Interní identifikátor: Część 13
Část: LOT-0014
Název: Część 14
Popis: 1. Atomizer donosowy z strzykawką - 250 szt. ; 2. Urządzenie do atomizacji błony śluzowej krtani i tchawicy - 100 szt. ; 3. Urządzenie do atomizacji błony śluzowej krtani i tchawicy - 100 szt. ; 4. Medyczne wapno sodowane - 300 szt. ; 5. Filtr oddechowy hydrofobowy - 500 szt.
Interní identifikátor: Część 14
Část: LOT-0015
Název: Część 15
Popis: 1. Zestaw do pobierania wydzieliny z drzewa oskrzelowego w systemie zamkniętym dla dorosłych - 3000 szt. ; 2. Końcówka Pool'a - 50 szt. ; 3. Końcówka do odsysania pola operacyjnego - 2000 szt. ; 4. Zamknięty system do nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia śródbrzusznego - 1900 szt. ; 5. Maski krtaniowe - 150 szt. ; 6. Maski krtaniowe - 500 szt. ; 7. Kaniula nosowa - 650 szt. ; 8. Maska krtaniowa - 15 szt. ; 9. Łącznik do reduktorów tlenowych - 2200 szt.
Interní identifikátor: Część 15
Část: LOT-0016
Název: Część 16
Popis: 1. Zintegrowany cewnik - 650 szt. ; 2. Zintegrowany cewnik - 450 szt. ; 3. Jednokanałowy cewnik - 60 szt. ; 4. Jednoświatłowy cewnik - 10 szt. ; 5. Jednoświatłowy cewnik - 10 szt. ; 6. Bezszwowy stabilizator - 800 szt. ; 7. Bezszwowy stabilizator - 300 szt. ; 8. Cewnik - 200 szt.
Interní identifikátor: Część 16
Část: LOT-0017
Název: Część 17
Popis: 1. Zestaw do infuzji leków światłoczułych - 100 szt. ; 2. Zestaw do żywienia pozajelitowego - 2000 szt. ; 3. Zestaw do podawania płynów prostych - 1500 szt. ; 4. Zestaw do autotransfuzji śródoperacyjnej i pooperacyjnej ciągłej - 40 szt. ; 5. Rezerwuar do autotransfuzji śródoperacyjnej - 40 szt. ; 6. Zestaw do seperatora komórkowego - 20 szt. ; 7. Filtr hydrofobowy - 20 szt.
Interní identifikátor: Część 17
Část: LOT-0018
Název: Część 18
Popis: 1. Zestaw do stopniowej ekstubacji - 30 szt.
Interní identifikátor: Część 18
Část: LOT-0019
Název: Część 19
Popis: 1. Rurka ustno-gardłowa - 500 szt. ; 2. Silikon w formie sprayu - 500 szt. ; 3. Rurka tracheostomijna - 50 szt. ; 4. Rurka tracheostomijna - 50 szt. ; 5. Rurka tracheostomijna - 100 szt. ; 6. Rurka tracheostomijna - 30 szt. ; 7. Rurka intubacyjna - 5 000 szt.
Interní identifikátor: Część 19
Část: LOT-0020
Název: Część 20
Popis: 1. Rurka dooskrzelowa lewostronna, prawostronna - zestaw (szczegółowy opis zestawu zawiera załącznik 1a do SWZ) - 30 szt. ; 2. Rurki tracheostomijne - 400 szt. ; 3. Rurki tracheostomijne - 250 szt. ; 4. Rurka intubacyjna - 10 000 szt. ; 5. Rurka intubacyjna - 100 szt. ; 6. Zestaw do krikotyroidotomii - 100 szt. ; 7. Rurka intubacyjna - 20 szt. ; 8. Rurka intubacyjna - 100 szt. ; 9. Rurka intubacyjna - 150 szt. ; 10. Osłona na śródoperacyjną głowicę USG - 500 szt.
Interní identifikátor: Część 20
Část: LOT-0021
Název: Część 21
Popis: 1. Jednorazowe przetworniki do pomiaru ciśnienia - 3400 szt. ; 2. Czujnik do pomiaru rzutu serca - 30 szt. ; 3. Obudowa czujnika temperatury - 20 szt.
Interní identifikátor: Część 21
Část: LOT-0022
Název: Część 22
Popis: 1. Sterylny zamknięty system do odsysania dróg oddechowych - 800 szt. ; 2. Sterylny zamknięty system do odsysania dróg oddechowych - 800 szt.
Interní identifikátor: Część 22
Část: LOT-0023
Název: Część 23
Popis: 1. Cewnik - 1 200 szt ; 2. Kabel połączeniowy - 60 szt
Interní identifikátor: Część 23
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DFP.271.81.2026.AMW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Interne Kennung: Część 23
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DFP.271.81.2026.AMW
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Część 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Część 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Część 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Część 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Część 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Część 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Część 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Część 8
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Część 9
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Część 10
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Część 11
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Część 12
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Część 13
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Część 14
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Część 15
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Część 16
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Część 17
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Część 18
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Część 19
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Część 20
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Część 21
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Część 22
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Część 23
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 23
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DFP.271.81.2026.AMW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Część 11
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Część 12
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Część 13
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Title: Część 14
Internal identifier: Część 14
Lot: LOT-0015
Title: Część 15
Internal identifier: Część 15
Lot: LOT-0016
Title: Część 16
Internal identifier: Część 16
Lot: LOT-0017
Title: Część 17
Internal identifier: Część 17
Lot: LOT-0018
Title: Część 18
Internal identifier: Część 18
Lot: LOT-0019
Title: Część 19
Internal identifier: Część 19
Lot: LOT-0020
Title: Część 20
Internal identifier: Część 20
Lot: LOT-0021
Title: Część 21
Internal identifier: Część 21
Lot: LOT-0022
Title: Część 22
Internal identifier: Część 22
Lot: LOT-0023
Title: Część 23
Internal identifier: Część 23
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DFP.271.81.2026.AMW
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część 1
Identificador interno: Część 1
Lote: LOT-0002
Título: Część 2
Identificador interno: Część 2
Lote: LOT-0003
Título: Część 3
Identificador interno: Część 3
Lote: LOT-0004
Título: Część 4
Identificador interno: Część 4
Lote: LOT-0005
Título: Część 5
Identificador interno: Część 5
Lote: LOT-0006
Título: Część 6
Identificador interno: Część 6
Lote: LOT-0007
Título: Część 7
Identificador interno: Część 7
Lote: LOT-0008
Título: Część 8
Identificador interno: Część 8
Lote: LOT-0009
Título: Część 9
Identificador interno: Część 9
Lote: LOT-0010
Título: Część 10
Identificador interno: Część 10
Lote: LOT-0011
Título: Część 11
Identificador interno: Część 11
Lote: LOT-0012
Título: Część 12
Identificador interno: Część 12
Lote: LOT-0013
Título: Część 13
Identificador interno: Część 13
Lote: LOT-0014
Título: Część 14
Identificador interno: Część 14
Lote: LOT-0015
Título: Część 15
Identificador interno: Część 15
Lote: LOT-0016
Título: Część 16
Identificador interno: Część 16
Lote: LOT-0017
Título: Część 17
Identificador interno: Część 17
Lote: LOT-0018
Título: Część 18
Identificador interno: Część 18
Lote: LOT-0019
Título: Część 19
Identificador interno: Część 19
Lote: LOT-0020
Título: Część 20
Identificador interno: Część 20
Lote: LOT-0021
Título: Część 21
Identificador interno: Część 21
Lote: LOT-0022
Título: Część 22
Identificador interno: Część 22
Lote: LOT-0023
Título: Część 23
Identificador interno: Część 23
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DFP.271.81.2026.AMW
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Titre: Część 1
Identifiant interne: Część 1
Titre: Część 2
Identifiant interne: Część 2
Titre: Część 3
Identifiant interne: Część 3
Titre: Część 4
Identifiant interne: Część 4
Titre: Część 5
Identifiant interne: Część 5
Titre: Część 6
Identifiant interne: Część 6
Titre: Część 7
Identifiant interne: Część 7
Titre: Część 8
Identifiant interne: Część 8
Titre: Część 9
Identifiant interne: Część 9
Titre: Część 10
Identifiant interne: Część 10
Titre: Część 11
Identifiant interne: Część 11
Titre: Część 12
Identifiant interne: Część 12
Titre: Część 13
Identifiant interne: Część 13
Titre: Część 14
Identifiant interne: Część 14
Titre: Część 15
Identifiant interne: Część 15
Titre: Część 16
Identifiant interne: Część 16
Titre: Część 17
Identifiant interne: Część 17
Titre: Część 18
Identifiant interne: Część 18
Titre: Część 19
Identifiant interne: Część 19
Titre: Część 20
Identifiant interne: Część 20
Titre: Część 21
Identifiant interne: Część 21
Titre: Część 22
Identifiant interne: Część 22
Titre: Część 23
Identifiant interne: Część 23
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DFP.271.81.2026.AMW
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Część 1
Aitheantóir inmheánach: Część 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Część 2
Aitheantóir inmheánach: Część 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Część 3
Aitheantóir inmheánach: Część 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Część 4
Aitheantóir inmheánach: Część 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Część 5
Aitheantóir inmheánach: Część 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Część 6
Aitheantóir inmheánach: Część 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Część 7
Aitheantóir inmheánach: Część 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Część 8
Aitheantóir inmheánach: Część 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Część 9
Aitheantóir inmheánach: Część 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Część 10
Aitheantóir inmheánach: Część 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Część 11
Aitheantóir inmheánach: Część 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Część 12
Aitheantóir inmheánach: Część 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Część 13
Aitheantóir inmheánach: Część 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Część 14
Aitheantóir inmheánach: Część 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Część 15
Aitheantóir inmheánach: Część 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Część 16
Aitheantóir inmheánach: Część 16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Część 17
Aitheantóir inmheánach: Część 17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: Część 18
Aitheantóir inmheánach: Część 18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: Część 19
Aitheantóir inmheánach: Część 19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: Część 20
Aitheantóir inmheánach: Część 20
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: Część 21
Aitheantóir inmheánach: Część 21
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: Część 22
Aitheantóir inmheánach: Część 22
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: Część 23
Aitheantóir inmheánach: Część 23
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DFP.271.81.2026.AMW
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Część 1
Interna identifikacijska oznaka: Część 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Część 2
Interna identifikacijska oznaka: Część 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Część 3
Interna identifikacijska oznaka: Część 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Część 4
Interna identifikacijska oznaka: Część 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Część 5
Interna identifikacijska oznaka: Część 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Część 6
Interna identifikacijska oznaka: Część 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Część 7
Interna identifikacijska oznaka: Część 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Część 8
Interna identifikacijska oznaka: Część 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Część 9
Interna identifikacijska oznaka: Część 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Część 10
Interna identifikacijska oznaka: Część 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Część 11
Interna identifikacijska oznaka: Część 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Część 12
Interna identifikacijska oznaka: Część 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Część 13
Interna identifikacijska oznaka: Część 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Część 14
Interna identifikacijska oznaka: Część 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Część 15
Interna identifikacijska oznaka: Część 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Część 16
Interna identifikacijska oznaka: Część 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Część 17
Interna identifikacijska oznaka: Część 17
Grupa: LOT-0018
Naslov: Część 18
Interna identifikacijska oznaka: Część 18
Grupa: LOT-0019
Naslov: Część 19
Interna identifikacijska oznaka: Część 19
Grupa: LOT-0020
Naslov: Część 20
Interna identifikacijska oznaka: Część 20
Grupa: LOT-0021
Naslov: Część 21
Interna identifikacijska oznaka: Część 21
Grupa: LOT-0022
Naslov: Część 22
Interna identifikacijska oznaka: Część 22
Grupa: LOT-0023
Naslov: Część 23
Interna identifikacijska oznaka: Część 23
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Część 1
Identificativo interno: Część 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Część 2
Identificativo interno: Część 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Część 3
Identificativo interno: Część 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Część 4
Identificativo interno: Część 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Część 5
Identificativo interno: Część 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Część 6
Identificativo interno: Część 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Część 7
Identificativo interno: Część 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Część 8
Identificativo interno: Część 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Część 9
Identificativo interno: Część 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Część 10
Identificativo interno: Część 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Część 11
Identificativo interno: Część 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Część 12
Identificativo interno: Część 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Część 13
Identificativo interno: Część 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Część 14
Identificativo interno: Część 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Część 15
Identificativo interno: Część 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Część 16
Identificativo interno: Część 16
Lotto: LOT-0017
Titolo: Część 17
Identificativo interno: Część 17
Lotto: LOT-0018
Titolo: Część 18
Identificativo interno: Część 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: Część 19
Identificativo interno: Część 19
Lotto: LOT-0020
Titolo: Część 20
Identificativo interno: Część 20
Lotto: LOT-0021
Titolo: Część 21
Identificativo interno: Część 21
Lotto: LOT-0022
Titolo: Część 22
Identificativo interno: Część 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: Część 23
Identificativo interno: Część 23
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: DFP.271.81.2026.AMW
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Część 1
Iekšējais identifikators: Część 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Część 2
Iekšējais identifikators: Część 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Część 3
Iekšējais identifikators: Część 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Część 4
Iekšējais identifikators: Część 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Część 5
Iekšējais identifikators: Część 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Część 6
Iekšējais identifikators: Część 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Część 7
Iekšējais identifikators: Część 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Część 8
Iekšējais identifikators: Część 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Część 9
Iekšējais identifikators: Część 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Część 10
Iekšējais identifikators: Część 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Część 11
Iekšējais identifikators: Część 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Część 12
Iekšējais identifikators: Część 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Część 13
Iekšējais identifikators: Część 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Część 14
Iekšējais identifikators: Część 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Część 15
Iekšējais identifikators: Część 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Część 16
Iekšējais identifikators: Część 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Część 17
Iekšējais identifikators: Część 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Część 18
Iekšējais identifikators: Część 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Część 19
Iekšējais identifikators: Część 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Część 20
Iekšējais identifikators: Część 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Część 21
Iekšējais identifikators: Część 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Część 22
Iekšējais identifikators: Część 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Część 23
Iekšējais identifikators: Część 23
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DFP.271.81.2026.AMW
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Część 1
Identifikatur intern: Część 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Część 2
Identifikatur intern: Część 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Część 3
Identifikatur intern: Część 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Część 4
Identifikatur intern: Część 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Część 5
Identifikatur intern: Część 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Część 6
Identifikatur intern: Część 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Część 7
Identifikatur intern: Część 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Część 8
Identifikatur intern: Część 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Część 9
Identifikatur intern: Część 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Część 10
Identifikatur intern: Część 10
Lott: LOT-0011
Titlu: Część 11
Identifikatur intern: Część 11
Lott: LOT-0012
Titlu: Część 12
Identifikatur intern: Część 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Część 13
Identifikatur intern: Część 13
Lott: LOT-0014
Titlu: Część 14
Identifikatur intern: Część 14
Lott: LOT-0015
Titlu: Część 15
Identifikatur intern: Część 15
Lott: LOT-0016
Titlu: Część 16
Identifikatur intern: Część 16
Lott: LOT-0017
Titlu: Część 17
Identifikatur intern: Część 17
Lott: LOT-0018
Titlu: Część 18
Identifikatur intern: Część 18
Lott: LOT-0019
Titlu: Część 19
Identifikatur intern: Część 19
Lott: LOT-0020
Titlu: Część 20
Identifikatur intern: Część 20
Lott: LOT-0021
Titlu: Część 21
Identifikatur intern: Część 21
Lott: LOT-0022
Titlu: Część 22
Identifikatur intern: Część 22
Lott: LOT-0023
Titlu: Część 23
Identifikatur intern: Część 23
Interne identificatiecode: DFP.271.81.2026.AMW
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Część 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Część 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Część 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Część 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Część 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Część 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Część 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Część 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: Część 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Część 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: Część 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: Część 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: Część 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: Część 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: Część 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: Część 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: Część 23
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Część 1
Interný identifikátor: Część 1
Časť: LOT-0002
Názov: Część 2
Interný identifikátor: Część 2
Časť: LOT-0003
Názov: Część 3
Interný identifikátor: Część 3
Časť: LOT-0004
Názov: Część 4
Interný identifikátor: Część 4
Časť: LOT-0005
Názov: Część 5
Interný identifikátor: Część 5
Časť: LOT-0006
Názov: Część 6
Interný identifikátor: Część 6
Časť: LOT-0007
Názov: Część 7
Interný identifikátor: Część 7
Časť: LOT-0008
Názov: Część 8
Interný identifikátor: Część 8
Časť: LOT-0009
Názov: Część 9
Interný identifikátor: Część 9
Časť: LOT-0010
Názov: Część 10
Interný identifikátor: Część 10
Časť: LOT-0011
Názov: Część 11
Interný identifikátor: Część 11
Časť: LOT-0012
Názov: Część 12
Interný identifikátor: Część 12
Časť: LOT-0013
Názov: Część 13
Interný identifikátor: Część 13
Časť: LOT-0014
Názov: Część 14
Interný identifikátor: Część 14
Časť: LOT-0015
Názov: Część 15
Interný identifikátor: Część 15
Časť: LOT-0016
Názov: Część 16
Interný identifikátor: Część 16
Časť: LOT-0017
Názov: Część 17
Interný identifikátor: Część 17
Časť: LOT-0018
Názov: Część 18
Interný identifikátor: Część 18
Časť: LOT-0019
Názov: Część 19
Interný identifikátor: Część 19
Časť: LOT-0020
Názov: Część 20
Interný identifikátor: Część 20
Časť: LOT-0021
Názov: Część 21
Interný identifikátor: Część 21
Časť: LOT-0022
Názov: Część 22
Interný identifikátor: Część 22
Časť: LOT-0023
Názov: Część 23
Interný identifikátor: Część 23
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DFP.271.81.2026.AMW
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Część 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Część 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Część 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Część 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Część 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Część 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Część 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Część 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: Część 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: Część 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: Część 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: Część 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: Część 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: Część 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: Część 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: Część 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: Część 19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: Część 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: Część 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: Część 22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: Część 23
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DFP.271.81.2026.AMW
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Część 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Część 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Część 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Część 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Część 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Część 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Część 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Część 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Część 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Część 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: Część 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: Część 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: Część 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: Część 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: Część 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: Część 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: Część 21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: Część 22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: Część 23