2. Řízení
Řízení
Název: Pozáruční servis klimatizačních a vzduchotechnických zařízení Praha Malešice
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou kontroly, servisní zásahy a revize chladiv klimatizačních a vzduchotechnických jednotek v areálu Praha Malešice.
Interní identifikátor: 320260069
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50730000 Opravy a údržba skupin chladících zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 320260069
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50730000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ψυκτικών συγκροτημάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 320260069
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50730000 Repair and maintenance services of cooler groups
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 320260069
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50730000 Servicios de reparación y mantenimiento de grupos refrigeradores
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 320260069
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50730000 Kylmälaitteiden korjaus ja huolto
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 320260069
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50730000 Usluge popravaka i održavanja rashladnih skupina
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 320260069
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50730000 Hűtőaggregáttal (rendszerrel) kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
427779-2026 - Gara
Cechia – Servizi di riparazione e manutenzione di gruppi di raffreddamento – Pozáruční servis klimatizačních a vzduchotechnických zařízení Praha Malešice
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno320260069
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 50730000 Servizi di riparazione e manutenzione di gruppi di raffreddamento
5. Lotto
LottoLOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 320260069
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50730000 Aušinimo įrenginių remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 320260069
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50730000 Dzesēšanas ierīču remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 320260069
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50730000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ gruppi tat-tkessieħ
5. Lott
Lott: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 320260069
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50730000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50730000 Serviços de reparação e manutenção de grupos de refrigeração
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 320260069
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50730000 Opravy a údržba chladiacich zostáv
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 320260069
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50730000 Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 320260069
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001