See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje dveh let
Popis: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje dveh let za potrebe kuhinje OŠ Majšperk
Interní identifikátor: JN-74976
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Interní identifikátor: 493336
Další klasifikace (cpv): 15811100 Chléb
Část: LOT-0002
Název: 2 - Žita, mlevski izdelki in testenine
Interní identifikátor: 493337
Další klasifikace (cpv): 03211000 Obiloviny
Část: LOT-0003
Název: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Interní identifikátor: 493338
Další klasifikace (cpv): 15511000 Mléko
Část: LOT-0004
Název: 4 - Meso in mesni izdelki
Interní identifikátor: 493339
Další klasifikace (cpv): 15100000 Živočišné produkty, maso a masné výrobky
Část: LOT-0005
Název: 5 - Perutnina in perutninski izdelki
Interní identifikátor: 493340
Další klasifikace (cpv): 15112000 Drůbež
Část: LOT-0006
Název: 6 - Jajca
Interní identifikátor: 493341
Další klasifikace (cpv): 03142500 Vejce
Část: LOT-0007
Název: 7 - Ribe
Interní identifikátor: 493342
Další klasifikace (cpv): 03311000 Ryby
Část: LOT-0008
Název: 8 - Sokovi in sirup
Interní identifikátor: 493343
Další klasifikace (cpv): 15321000 Ovocné šťávy
Část: LOT-0009
Název: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Interní identifikátor: 493344
Další klasifikace (cpv): 15300000 Ovoce, zelenina a podobné produkty
Část: LOT-0010
Název: 10 - Sladoled
Interní identifikátor: 493345
Další klasifikace (cpv): 15555100 Zmrzlina
Část: LOT-0011
Název: 11 - Konzervirano sadje in zelenjava
Interní identifikátor: 493346
Část: LOT-0012
Název: 12 - Zamrznjena zelenjava in sadje
Interní identifikátor: 493347
Další klasifikace (cpv): 15896000 Hluboce zmrazené výrobky
Část: LOT-0013
Název: 13 - Izdelki iz testa in krompirja
Interní identifikátor: 493348
Další klasifikace (cpv): 15310000 Brambory a výrobky z brambor
Část: LOT-0014
Název: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Interní identifikátor: 493349
Další klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky
Část: LOT-0015
Název: 15 - Dietna prehrana
Interní identifikátor: 493350
Další klasifikace (cpv): 15882000 Dietní přípravky
Část: LOT-0016
Název: 16 - Slaščice in pecivo
Interní identifikátor: 493351
Další klasifikace (cpv): 15812000 Pečivo a cukroví
Část: LOT-0017
Název: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Interní identifikátor: 493352
Část: LOT-0018
Název: 18 - Eko splošno prehrambeno blago
Interní identifikátor: 493353
Část: LOT-0019
Název: 19 - Eko žita, kaše
Interní identifikátor: 493354
Část: LOT-0020
Název: 20 - Eko mleko in mlečni izdelki
Interní identifikátor: 493355
Část: LOT-0021
Název: 21 - Eko zelenjava
Interní identifikátor: 493356
Část: LOT-0022
Název: 22 - Pekovski izdelki
Interní identifikátor: 493357
Další klasifikace (cpv): 15612500 Pekárenské výrobky
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-74976
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Internal identifier: 493336
Additional classification (cpv): 15811100 Bread
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 493337
Additional classification (cpv): 03211000 Cereals
Lot: LOT-0003
Title: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Internal identifier: 493338
Additional classification (cpv): 15511000 Milk
Lot: LOT-0004
Title: 4 - Meso in mesni izdelki
Internal identifier: 493339
Additional classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 493340
Additional classification (cpv): 15112000 Poultry
Lot: LOT-0006
Title: 6 - Jajca
Internal identifier: 493341
Additional classification (cpv): 03142500 Eggs
Lot: LOT-0007
Title: 7 - Ribe
Internal identifier: 493342
Additional classification (cpv): 03311000 Fish
Lot: LOT-0008
Title: 8 - Sokovi in sirup
Internal identifier: 493343
Additional classification (cpv): 15321000 Fruit juices
Lot: LOT-0009
Title: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Internal identifier: 493344
Additional classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0010
Title: 10 - Sladoled
Internal identifier: 493345
Additional classification (cpv): 15555100 Ice cream
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 493346
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 493347
Additional classification (cpv): 15896000 Deep-frozen products
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 493348
Additional classification (cpv): 15310000 Potatoes and potato products
Lot: LOT-0014
Title: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Internal identifier: 493349
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0015
Title: 15 - Dietna prehrana
Internal identifier: 493350
Additional classification (cpv): 15882000 Dietetic products
Lot: LOT-0016
Title: 16 - Slaščice in pecivo
Internal identifier: 493351
Additional classification (cpv): 15812000 Pastry goods and cakes
Lot: LOT-0017
Title: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Internal identifier: 493352
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 493353
Lot: LOT-0019
Title: 19 - Eko žita, kaše
Internal identifier: 493354
Lot: LOT-0020
Title: 20 - Eko mleko in mlečni izdelki
Internal identifier: 493355
Lot: LOT-0021
Title: 21 - Eko zelenjava
Internal identifier: 493356
Lot: LOT-0022
Title: 22 - Pekovski izdelki
Internal identifier: 493357
Additional classification (cpv): 15612500 Bakery products
427908-2026 - Licitación
Eslovenia – Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines – Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje dveh let
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoJN-74976
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5. Lote
LoteLOT-0001
Título1 - Kruh in pekovski izdelki
Identificador interno493336
Clasificación adicional (cpv): 15811100 Pan
LoteLOT-0002
Identificador interno493337
Clasificación adicional (cpv): 03211000 Cereales
LoteLOT-0003
Título3 - Mleko in mlečni izdelki
Identificador interno493338
Clasificación adicional (cpv): 15511000 Leche
LoteLOT-0004
Título4 - Meso in mesni izdelki
Identificador interno493339
Clasificación adicional (cpv): 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos
LoteLOT-0005
Identificador interno493340
Clasificación adicional (cpv): 15112000 Aves de corral
LoteLOT-0006
Título6 - Jajca
Identificador interno493341
Clasificación adicional (cpv): 03142500 Huevos
LoteLOT-0007
Título7 - Ribe
Identificador interno493342
Clasificación adicional (cpv): 03311000 Pescado
LoteLOT-0008
Título8 - Sokovi in sirup
Identificador interno493343
Clasificación adicional (cpv): 15321000 Zumos de frutas
LoteLOT-0009
Título9 - Sveže sadje in zelenjava
Identificador interno493344
Clasificación adicional (cpv): 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
LoteLOT-0010
Título10 - Sladoled
Identificador interno493345
Clasificación adicional (cpv): 15555100 Helados
LoteLOT-0011
Identificador interno493346
LoteLOT-0012
Identificador interno493347
Clasificación adicional (cpv): 15896000 Productos congelados
LoteLOT-0013
Identificador interno493348
Clasificación adicional (cpv): 15310000 Patatas y productos a base de patatas
LoteLOT-0014
Título14 - Ostalo prehrambeno blago
Identificador interno493349
Clasificación adicional (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos
LoteLOT-0015
Título15 - Dietna prehrana
Identificador interno493350
Clasificación adicional (cpv): 15882000 Productos dietéticos
LoteLOT-0016
Título16 - Slaščice in pecivo
Identificador interno493351
Clasificación adicional (cpv): 15812000 Pasteles y productos de pastelería
LoteLOT-0017
Título17 - Eko meso in mesni izdelki
Identificador interno493352
LoteLOT-0018
Identificador interno493353
LoteLOT-0019
Título19 - Eko žita, kaše
Identificador interno493354
LoteLOT-0020
Título20 - Eko mleko in mlečni izdelki
Identificador interno493355
LoteLOT-0021
Título21 - Eko zelenjava
Identificador interno493356
LoteLOT-0022
Título22 - Pekovski izdelki
Identificador interno493357
Clasificación adicional (cpv): 15612500 Productos de panadería
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-74976
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15000000 Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Sisäinen tunniste: 493336
Lisäluokitus (cpv): 15811100 Leipä
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 493337
Lisäluokitus (cpv): 03211000 Viljat
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Sisäinen tunniste: 493338
Lisäluokitus (cpv): 15511000 Maito
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: 4 - Meso in mesni izdelki
Sisäinen tunniste: 493339
Lisäluokitus (cpv): 15100000 Eläintuotteet, liha ja lihatuotteet
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 493340
Lisäluokitus (cpv): 15112000 Siipikarjanliha
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: 6 - Jajca
Sisäinen tunniste: 493341
Lisäluokitus (cpv): 03142500 Munat
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: 7 - Ribe
Sisäinen tunniste: 493342
Lisäluokitus (cpv): 03311000 Kalat
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: 8 - Sokovi in sirup
Sisäinen tunniste: 493343
Lisäluokitus (cpv): 15321000 Hedelmätuoremehut
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Sisäinen tunniste: 493344
Lisäluokitus (cpv): 15300000 Hedelmät, vihannekset ja vastaavat tuotteet
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: 10 - Sladoled
Sisäinen tunniste: 493345
Lisäluokitus (cpv): 15555100 Jäätelö
Osa: LOT-0011
Sisäinen tunniste: 493346
Osa: LOT-0012
Sisäinen tunniste: 493347
Lisäluokitus (cpv): 15896000 Pakasteet
Osa: LOT-0013
Sisäinen tunniste: 493348
Lisäluokitus (cpv): 15310000 Perunat ja perunatuotteet
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Sisäinen tunniste: 493349
Lisäluokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: 15 - Dietna prehrana
Sisäinen tunniste: 493350
Lisäluokitus (cpv): 15882000 Dieettivalmisteet
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: 16 - Slaščice in pecivo
Sisäinen tunniste: 493351
Lisäluokitus (cpv): 15812000 Leivonnaiset ja kakut
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Sisäinen tunniste: 493352
Osa: LOT-0018
Sisäinen tunniste: 493353
Osa: LOT-0019
Ilmoituksen nimi: 19 - Eko žita, kaše
Sisäinen tunniste: 493354
Osa: LOT-0020
Ilmoituksen nimi: 20 - Eko mleko in mlečni izdelki
Sisäinen tunniste: 493355
Osa: LOT-0021
Ilmoituksen nimi: 21 - Eko zelenjava
Sisäinen tunniste: 493356
Osa: LOT-0022
Ilmoituksen nimi: 22 - Pekovski izdelki
Sisäinen tunniste: 493357
Lisäluokitus (cpv): 15612500 Leipomotuotteet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-74976
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
Titre: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Identifiant interne: 493336
Nomenclature complémentaire (cpv): 15811100 Pain
Identifiant interne: 493337
Nomenclature complémentaire (cpv): 03211000 Céréales
Titre: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Identifiant interne: 493338
Nomenclature complémentaire (cpv): 15511000 Lait
Titre: 4 - Meso in mesni izdelki
Identifiant interne: 493339
Nomenclature complémentaire (cpv): 15100000 Produits de l'élevage, viande et produits à base de viande
Identifiant interne: 493340
Nomenclature complémentaire (cpv): 15112000 Volaille
Titre: 6 - Jajca
Identifiant interne: 493341
Nomenclature complémentaire (cpv): 03142500 Œufs
Titre: 7 - Ribe
Identifiant interne: 493342
Nomenclature complémentaire (cpv): 03311000 Poissons
Titre: 8 - Sokovi in sirup
Identifiant interne: 493343
Nomenclature complémentaire (cpv): 15321000 Jus de fruits
Titre: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Identifiant interne: 493344
Nomenclature complémentaire (cpv): 15300000 Fruits, légumes et produits connexes
Titre: 10 - Sladoled
Identifiant interne: 493345
Nomenclature complémentaire (cpv): 15555100 Crème glacée
Identifiant interne: 493346
Identifiant interne: 493347
Nomenclature complémentaire (cpv): 15896000 Produits surgelés
Identifiant interne: 493348
Nomenclature complémentaire (cpv): 15310000 Pommes de terre et produits à base de pomme de terre
Titre: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Identifiant interne: 493349
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers
Titre: 15 - Dietna prehrana
Identifiant interne: 493350
Nomenclature complémentaire (cpv): 15882000 Produits diététiques
Titre: 16 - Slaščice in pecivo
Identifiant interne: 493351
Nomenclature complémentaire (cpv): 15812000 Pâtisserie et gâteaux
Titre: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Identifiant interne: 493352
Identifiant interne: 493353
Titre: 19 - Eko žita, kaše
Identifiant interne: 493354
Titre: 20 - Eko mleko in mlečni izdelki
Identifiant interne: 493355
Titre: 21 - Eko zelenjava
Identifiant interne: 493356
Titre: 22 - Pekovski izdelki
Identifiant interne: 493357
Nomenclature complémentaire (cpv): 15612500 Produits de boulangerie
427908-2026 - Iomaíocht
An tSlóivéin – Food, beverages, tobacco and related products – Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje dveh let
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachJN-74976
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Teideal1 - Kruh in pekovski izdelki
Aitheantóir inmheánach493336
Aicmiú breise (cpv): 15811100 Bread
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach493337
Aicmiú breise (cpv): 03211000 Cereals
LuchtógLOT-0003
Teideal3 - Mleko in mlečni izdelki
Aitheantóir inmheánach493338
Aicmiú breise (cpv): 15511000 Milk
LuchtógLOT-0004
Teideal4 - Meso in mesni izdelki
Aitheantóir inmheánach493339
Aicmiú breise (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánach493340
Aicmiú breise (cpv): 15112000 Poultry
LuchtógLOT-0006
Teideal6 - Jajca
Aitheantóir inmheánach493341
Aicmiú breise (cpv): 03142500 Eggs
LuchtógLOT-0007
Teideal7 - Ribe
Aitheantóir inmheánach493342
Aicmiú breise (cpv): 03311000 Fish
LuchtógLOT-0008
Teideal8 - Sokovi in sirup
Aitheantóir inmheánach493343
Aicmiú breise (cpv): 15321000 Fruit juices
LuchtógLOT-0009
Teideal9 - Sveže sadje in zelenjava
Aitheantóir inmheánach493344
Aicmiú breise (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
LuchtógLOT-0010
Teideal10 - Sladoled
Aitheantóir inmheánach493345
Aicmiú breise (cpv): 15555100 Ice cream
LuchtógLOT-0011
Aitheantóir inmheánach493346
LuchtógLOT-0012
Aitheantóir inmheánach493347
Aicmiú breise (cpv): 15896000 Deep-frozen products
LuchtógLOT-0013
Aitheantóir inmheánach493348
Aicmiú breise (cpv): 15310000 Potatoes and potato products
LuchtógLOT-0014
Teideal14 - Ostalo prehrambeno blago
Aitheantóir inmheánach493349
Aicmiú breise (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
LuchtógLOT-0015
Teideal15 - Dietna prehrana
Aitheantóir inmheánach493350
Aicmiú breise (cpv): 15882000 Dietetic products
LuchtógLOT-0016
Teideal16 - Slaščice in pecivo
Aitheantóir inmheánach493351
Aicmiú breise (cpv): 15812000 Pastry goods and cakes
LuchtógLOT-0017
Teideal17 - Eko meso in mesni izdelki
Aitheantóir inmheánach493352
LuchtógLOT-0018
Aitheantóir inmheánach493353
LuchtógLOT-0019
Teideal19 - Eko žita, kaše
Aitheantóir inmheánach493354
LuchtógLOT-0020
Teideal20 - Eko mleko in mlečni izdelki
Aitheantóir inmheánach493355
LuchtógLOT-0021
Teideal21 - Eko zelenjava
Aitheantóir inmheánach493356
LuchtógLOT-0022
Teideal22 - Pekovski izdelki
Aitheantóir inmheánach493357
Aicmiú breise (cpv): 15612500 Bakery products
Interne identificatiecode: JN-74976
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Interne identificatiecode: 493336
Aanvullende classificatie (cpv): 15811100 Brood
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 493337
Aanvullende classificatie (cpv): 03211000 Granen
Perceel: LOT-0003
Titel: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Interne identificatiecode: 493338
Aanvullende classificatie (cpv): 15511000 Melk
Perceel: LOT-0004
Titel: 4 - Meso in mesni izdelki
Interne identificatiecode: 493339
Aanvullende classificatie (cpv): 15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 493340
Aanvullende classificatie (cpv): 15112000 Pluimvee
Perceel: LOT-0006
Titel: 6 - Jajca
Interne identificatiecode: 493341
Aanvullende classificatie (cpv): 03142500 Eieren
Perceel: LOT-0007
Titel: 7 - Ribe
Interne identificatiecode: 493342
Aanvullende classificatie (cpv): 03311000 Vis
Perceel: LOT-0008
Titel: 8 - Sokovi in sirup
Interne identificatiecode: 493343
Aanvullende classificatie (cpv): 15321000 Vruchtensappen
Perceel: LOT-0009
Titel: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Interne identificatiecode: 493344
Aanvullende classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
Perceel: LOT-0010
Titel: 10 - Sladoled
Interne identificatiecode: 493345
Aanvullende classificatie (cpv): 15555100 Roomijs
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 493346
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 493347
Aanvullende classificatie (cpv): 15896000 Diepvriesproducten
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 493348
Aanvullende classificatie (cpv): 15310000 Aardappelen en aardappelproducten
Perceel: LOT-0014
Titel: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Interne identificatiecode: 493349
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
Perceel: LOT-0015
Titel: 15 - Dietna prehrana
Interne identificatiecode: 493350
Aanvullende classificatie (cpv): 15882000 Dieetproducten
Perceel: LOT-0016
Titel: 16 - Slaščice in pecivo
Interne identificatiecode: 493351
Aanvullende classificatie (cpv): 15812000 Gebak en cake
Perceel: LOT-0017
Titel: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Interne identificatiecode: 493352
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 493353
Perceel: LOT-0019
Titel: 19 - Eko žita, kaše
Interne identificatiecode: 493354
Perceel: LOT-0020
Titel: 20 - Eko mleko in mlečni izdelki
Interne identificatiecode: 493355
Perceel: LOT-0021
Titel: 21 - Eko zelenjava
Interne identificatiecode: 493356
Perceel: LOT-0022
Titel: 22 - Pekovski izdelki
Interne identificatiecode: 493357
Aanvullende classificatie (cpv): 15612500 Bakkerijproducten
427908-2026 - Procedura konkurencyjna
Słowenia – Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne – Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje dveh let
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorJN-74976
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Tytuł1 - Kruh in pekovski izdelki
Wewnętrzny identyfikator493336
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15811100 Chleb
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator493337
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03211000 Zboża
Część zamówieniaLOT-0003
Tytuł3 - Mleko in mlečni izdelki
Wewnętrzny identyfikator493338
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15511000 Mleko
Część zamówieniaLOT-0004
Tytuł4 - Meso in mesni izdelki
Wewnętrzny identyfikator493339
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikator493340
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15112000 Drób
Część zamówieniaLOT-0006
Tytuł6 - Jajca
Wewnętrzny identyfikator493341
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03142500 Jaja
Część zamówieniaLOT-0007
Tytuł7 - Ribe
Wewnętrzny identyfikator493342
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03311000 Ryby
Część zamówieniaLOT-0008
Tytuł8 - Sokovi in sirup
Wewnętrzny identyfikator493343
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15321000 Soki owocowe
Część zamówieniaLOT-0009
Tytuł9 - Sveže sadje in zelenjava
Wewnętrzny identyfikator493344
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty
Część zamówieniaLOT-0010
Tytuł10 - Sladoled
Wewnętrzny identyfikator493345
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15555100 Lody
Część zamówieniaLOT-0011
Wewnętrzny identyfikator493346
Część zamówieniaLOT-0012
Tytuł12 - Zamrznjena zelenjava in sadje
Wewnętrzny identyfikator493347
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15896000 Produkty głęboko mrożone
Część zamówieniaLOT-0013
Tytuł13 - Izdelki iz testa in krompirja
Wewnętrzny identyfikator493348
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15310000 Ziemniaki i produkty z ziemniaków
Część zamówieniaLOT-0014
Tytuł14 - Ostalo prehrambeno blago
Wewnętrzny identyfikator493349
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze
Część zamówieniaLOT-0015
Tytuł15 - Dietna prehrana
Wewnętrzny identyfikator493350
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15882000 Produkty dietetyczne
Część zamówieniaLOT-0016
Tytuł16 - Slaščice in pecivo
Wewnętrzny identyfikator493351
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15812000 Wyroby ciastkarskie i ciasta
Część zamówieniaLOT-0017
Tytuł17 - Eko meso in mesni izdelki
Wewnętrzny identyfikator493352
Część zamówieniaLOT-0018
Tytuł18 - Eko splošno prehrambeno blago
Wewnętrzny identyfikator493353
Część zamówieniaLOT-0019
Tytuł19 - Eko žita, kaše
Wewnętrzny identyfikator493354
Część zamówieniaLOT-0020
Tytuł20 - Eko mleko in mlečni izdelki
Wewnętrzny identyfikator493355
Część zamówieniaLOT-0021
Tytuł21 - Eko zelenjava
Wewnętrzny identyfikator493356
Część zamówieniaLOT-0022
Tytuł22 - Pekovski izdelki
Wewnętrzny identyfikator493357
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15612500 Produkty piekarskie
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-74976
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Notranji identifikator: 493336
Dodatna klasifikacija (cpv): 15811100 Kruh
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 493337
Dodatna klasifikacija (cpv): 03211000 Žita
Sklop: LOT-0003
Naslov: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Notranji identifikator: 493338
Dodatna klasifikacija (cpv): 15511000 Mleko
Sklop: LOT-0004
Naslov: 4 - Meso in mesni izdelki
Notranji identifikator: 493339
Dodatna klasifikacija (cpv): 15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 493340
Dodatna klasifikacija (cpv): 15112000 Perutnina
Sklop: LOT-0006
Naslov: 6 - Jajca
Notranji identifikator: 493341
Dodatna klasifikacija (cpv): 03142500 Jajca
Sklop: LOT-0007
Naslov: 7 - Ribe
Notranji identifikator: 493342
Dodatna klasifikacija (cpv): 03311000 Ribe
Sklop: LOT-0008
Naslov: 8 - Sokovi in sirup
Notranji identifikator: 493343
Dodatna klasifikacija (cpv): 15321000 Sadni sokovi
Sklop: LOT-0009
Naslov: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Notranji identifikator: 493344
Dodatna klasifikacija (cpv): 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sklop: LOT-0010
Naslov: 10 - Sladoled
Notranji identifikator: 493345
Dodatna klasifikacija (cpv): 15555100 Sladoled
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 493346
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 493347
Dodatna klasifikacija (cpv): 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 493348
Dodatna klasifikacija (cpv): 15310000 Krompir in izdelki iz krompirja
Sklop: LOT-0014
Naslov: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Notranji identifikator: 493349
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razna živila
Sklop: LOT-0015
Naslov: 15 - Dietna prehrana
Notranji identifikator: 493350
Dodatna klasifikacija (cpv): 15882000 Dietetična živila
Sklop: LOT-0016
Naslov: 16 - Slaščice in pecivo
Notranji identifikator: 493351
Dodatna klasifikacija (cpv): 15812000 Pecivo in slaščice
Sklop: LOT-0017
Naslov: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Notranji identifikator: 493352
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 493353
Sklop: LOT-0019
Naslov: 19 - Eko žita, kaše
Notranji identifikator: 493354
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 493355
Sklop: LOT-0021
Naslov: 21 - Eko zelenjava
Notranji identifikator: 493356
Sklop: LOT-0022
Naslov: 22 - Pekovski izdelki
Notranji identifikator: 493357
Dodatna klasifikacija (cpv): 15612500 Pekovski izdelki