428366-2026 - Zadávání
Polsko – Ochranné protiradiační oděvy – Dostawa środków ochrony osobistej
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa środków ochrony osobistej
PopisPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa środków ochrony osobistej Zad.1 - Odzież ochronna RTG Zad.2 - Osłony na tarczyce, pokrowce na osłonę tarczycy Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 2. Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 2 zadań. (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2b i 3 do SWZ.
Interní identifikátorDZ.3321.164.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 35113420 Ochranné protiradiační oděvy
5. Část
ČástLOT-0001
Popis3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) oferowany wyrób musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2) oferowany wyrób musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; 3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. 3.5. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowie. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 i 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: KRYTERIUM CENA waga: 80 % KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA waga: 20 %(Tn)
Interní identifikátorDZ.3321.164.2026 Zad.1 - Odzież ochronna RTG
ČástLOT-0002
Interní identifikátorDZ.3321.164.2026 Zad.2 - Osłony na tarczyce, pokrowce na osłonę tarczycy
428366-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Beskyttelsestøj mod nukleare og radiologiske påvirkninger – Dostawa środków ochrony osobistej
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDostawa środków ochrony osobistej
Intern IDDZ.3321.164.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 35113420 Beskyttelsestøj mod nukleare og radiologiske påvirkninger
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
DelkontraktLOT-0002
428366-2026 - Wettbewerb
Polen – Strahlenschutzkleidung, auch gegen nukleare Strahlung – Dostawa środków ochrony osobistej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungDZ.3321.164.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113420 Strahlenschutzkleidung, auch gegen nukleare Strahlung
5. Los
LosLOT-0001
LosLOT-0002
428366-2026 - Gara
Polonia – Indumenti di protezione contro gli effetti nucleari e radiologici – Dostawa środków ochrony osobistej
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloDostawa środków ochrony osobistej
Identificativo internoDZ.3321.164.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 35113420 Indumenti di protezione contro gli effetti nucleari e radiologici
5. Lotto
LottoLOT-0001
LottoLOT-0002
428366-2026 - Konkursas
Lenkija – Branduolinės ir radiologinės apsaugos apranga – Dostawa środków ochrony osobistej
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasDostawa środków ochrony osobistej
Vidaus identifikatoriusDZ.3321.164.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35113420 Branduolinės ir radiologinės apsaugos apranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pirkimo dalisLOT-0002
428366-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Ilbies protettiv nukleari u radjoloġiku – Dostawa środków ochrony osobistej
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluDostawa środków ochrony osobistej
Identifikatur internDZ.3321.164.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 35113420 Ilbies protettiv nukleari u radjoloġiku
5. Lott
LottLOT-0001
LottLOT-0002
428366-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Odzież do ochrony jądrowej i radiologicznej – Dostawa środków ochrony osobistej
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
TytułDostawa środków ochrony osobistej
Wewnętrzny identyfikatorDZ.3321.164.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 35113420 Odzież do ochrony jądrowej i radiologicznej
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Część zamówieniaLOT-0002
428366-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Îmbrăcăminte de protecţie împotriva agenţilor nucleari şi radiologici – Dostawa środków ochrony osobistej
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internDZ.3321.164.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 35113420 Îmbrăcăminte de protecţie împotriva agenţilor nucleari şi radiologici
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002