2. Řízení
Řízení
Název: Utrzymanie oraz Modyfikacje Systemu RECourt (RC), RECourt Player, RECourt Services (RCS), Central RECourt Services (CRCS), Virtualization Portal Central Services (VPCS), Streaming & Recording (S&R), ReCourt Hearing Portal (RCHP), Virtual Portal (VP), RECourt Services Worker (RCSW), ReCourt Jitsi Server (RCJS) wchodzących w skład Systemu Cyfrowej Rejestracji Rozpraw Sądowych w sądach powszechnych
Popis: Przedmiotem zamówienia jest Utrzymanie oraz Modyfikacje Systemu RECourt (RC), RECourt Player, RECourt Services (RCS), Central RECourt Services (CRCS), Virtualization Portal Central Services (VPCS), Streaming & Recording (S&R), ReCourt Hearing Portal (RCHP), Virtual Portal (VP), RECourt Services Worker (RCSW), ReCourt Jitsi Server (RCJS) wchodzących w skład Systemu Cyfrowej Rejestracji Rozpraw Sądowych w sądach powszechnych oraz systemu Jitsi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interní identifikátor: Z.261.18.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72253200 Systémová podpora
Další klasifikace (cpv): 72267000 Údržba a opravy programového vybavení, 72265000 Konfigurace programového vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 72267000 Údržba a opravy programového vybavení, 72267000 Údržba a opravy programového vybavení
2. Procedure
Procedure
Intern ID: Z.261.18.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72253200 Systemsupport
Supplerende klassifikation (cpv): 72267000 Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester, 72265000 Konfigurering af programmel
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 72267000 Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester, 72267000 Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: Z.261.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: Z.261.18.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72253200 Servizi di assistenza sistemi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72267000 Servizi di manutenzione e riparazione di software, 72265000 Servizi di configurazione di software
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72267000 Servizi di manutenzione e riparazione di software, 72267000 Servizi di manutenzione e riparazione di software
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: Z.261.18.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72253200 Sistemų palaikymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos, 72265000 Programinės įrangos sąrankos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos, 72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: Z.261.18.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72253200 Servizzi ta' l-appoġġ tas-sistema
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72267000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' softwer, 72265000 Servizzi tal-konfigurazzjoni tas-software
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72267000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' softwer, 72267000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' softwer
Wewnętrzny identyfikator: Z.261.18.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72253200 Usługi w zakresie wsparcia systemu
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72267000 Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania, 72265000 Usługi konfiguracji oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72267000 Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania, 72267000 Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: Z.261.18.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72253200 Servicii de asistenţă pentru sisteme
Clasificare suplimentară (cpv): 72267000 Servicii de întreţinere şi reparaţii de software, 72265000 Servicii de configurare de software
5. Lot
Lot: LOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 72267000 Servicii de întreţinere şi reparaţii de software, 72267000 Servicii de întreţinere şi reparaţii de software