See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa wyrobów medycznych – preparaty do dezynfekcji, ręcznik włókninowy, pieluchy, rękawice
Popis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do specyfikacji stanowiącym integralną jej część.
Interní identifikátor: PN-56/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Czepek chirurgiczny damski furażerka
Interní identifikátor: Część nr 1
Část: LOT-0002
Název: Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w żelu
Interní identifikátor: Część nr 2
Část: LOT-0003
Název: Chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni medycznych i wyposażenia
Interní identifikátor: Część nr 3
Část: LOT-0004
Název: Chusteczki włókninowe suche
Interní identifikátor: Część nr 4
Část: LOT-0005
Název: Preparat do dezynfekcji skóry
Interní identifikátor: Część nr 5
Část: LOT-0006
Název: Sporobójczy preparat w proszku na bazie aktywnego tlenu, do mycia i dezynfekcji powierzchni
Interní identifikátor: Część nr 6
Část: LOT-0007
Název: Pochłaniacz CO2 jednorazowy dla aparatów do znieczuleń FLOW
Interní identifikátor: Część nr 7
Část: LOT-0008
Název: Pęseta ginekologiczna długa
Interní identifikátor: Część nr 8
Část: LOT-0009
Název: Ręcznik włókninowy medyczny
Interní identifikátor: Część nr 9
Část: LOT-0010
Název: Serwety niepodfoliowane
Interní identifikátor: Część nr 10
Část: LOT-0011
Název: Pieluchy jednorazowego użytku dla noworodków
Interní identifikátor: Część nr 11
Část: LOT-0012
Název: Torba do przechwytywania płynów z otworem
Interní identifikátor: Część nr 12
Část: LOT-0013
Název: Worki stomijne dla noworodków i akcesoria do pielęgnacji stomii
Interní identifikátor: Część nr 13
Část: LOT-0014
Název: Szpatuła laryngologiczna
Interní identifikátor: Część nr 14
Část: LOT-0015
Název: Wymazówka sterylna w probówce z podłożem mikrobiologicznym transportowym STUART
Interní identifikátor: Część nr 15
Část: LOT-0016
Název: Lancety neonatologiczne
Interní identifikátor: Część nr 16
Část: LOT-0017
Název: Rękawiczki chirurgiczne lateksowe bezpudrowe
Interní identifikátor: Część nr 17
Část: LOT-0018
Název: Rękawice chirurgiczne lateksowe lekko pudrowane
Interní identifikátor: Część nr 18
Část: LOT-0019
Název: Rękawice chirurgiczne bez lateksu bez pudru
Interní identifikátor: Część nr 19
Část: LOT-0020
Název: Rękawice chirurgiczne lateksowo-nitrylowe
Interní identifikátor: Część nr 20
Část: LOT-0021
Název: Akcesoria do stymulacji nerwów krzyżowych
Interní identifikátor: Część nr 21
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PN-56/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część nr 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Część nr 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Część nr 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Chusteczki włókninowe suche
Intern ID: Część nr 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Preparat do dezynfekcji skóry
Intern ID: Część nr 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: Część nr 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: Część nr 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Pęseta ginekologiczna długa
Intern ID: Część nr 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Ręcznik włókninowy medyczny
Intern ID: Część nr 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Serwety niepodfoliowane
Intern ID: Część nr 10
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: Część nr 11
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: Część nr 12
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: Część nr 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Szpatuła laryngologiczna
Intern ID: Część nr 14
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: Część nr 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Lancety neonatologiczne
Intern ID: Część nr 16
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: Część nr 17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: Część nr 18
Delkontrakt: LOT-0019
Intern ID: Część nr 19
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: Część nr 20
Delkontrakt: LOT-0021
Intern ID: Część nr 21
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PN-56/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część nr 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część nr 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Część nr 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Chusteczki włókninowe suche
Identificativo interno: Część nr 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Preparat do dezynfekcji skóry
Identificativo interno: Część nr 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: Część nr 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: Część nr 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Pęseta ginekologiczna długa
Identificativo interno: Część nr 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Ręcznik włókninowy medyczny
Identificativo interno: Część nr 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Serwety niepodfoliowane
Identificativo interno: Część nr 10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: Część nr 11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: Część nr 12
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: Część nr 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Szpatuła laryngologiczna
Identificativo interno: Część nr 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: Część nr 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Lancety neonatologiczne
Identificativo interno: Część nr 16
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: Część nr 17
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: Część nr 18
Lotto: LOT-0019
Identificativo interno: Część nr 19
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: Część nr 20
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: Część nr 21
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PN-56/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część nr 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Część nr 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Część nr 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Chusteczki włókninowe suche
Identifikatur intern: Część nr 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Preparat do dezynfekcji skóry
Identifikatur intern: Część nr 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: Część nr 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: Część nr 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Pęseta ginekologiczna długa
Identifikatur intern: Część nr 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Ręcznik włókninowy medyczny
Identifikatur intern: Część nr 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Serwety niepodfoliowane
Identifikatur intern: Część nr 10
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: Część nr 11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: Część nr 12
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: Część nr 13
Lott: LOT-0014
Titlu: Szpatuła laryngologiczna
Identifikatur intern: Część nr 14
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: Część nr 15
Lott: LOT-0016
Titlu: Lancety neonatologiczne
Identifikatur intern: Część nr 16
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: Część nr 17
Lott: LOT-0018
Identifikatur intern: Część nr 18
Lott: LOT-0019
Identifikatur intern: Część nr 19
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: Część nr 20
Lott: LOT-0021
Identifikatur intern: Część nr 21