2. Řízení
Řízení
Název: Rozbudowa stacji 400/110 kv Ełk Bis wraz z przebudową stacji 220/110 kV Ełk
Popis: 1. Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej oraz wykonanie prac związanych z rozbudową i przebudową SE 400/110 kV Ełk Bis, przebudową istniejącej linii 400 kV Ostrołęka – Ełk oraz rozbiórką części SE 220/110 kV Ełk. Wykonawca w ramach zamówienia zobowiązany jest do realizacji zakresu przewidzianego w ramach Przedmiotowego Zamówienia opisanego w przedmiotowej specyfikacji warunków zamówienia, w tym realizacji zakresu ujętego prawem Opcji 1, Opcji 2, Opcji 3 (w przypadku ich uruchomienia przez Zamawiającego). 1) Prawo Opcji nr 1 - obejmuje budowę i uruchomienie gałęzi 3 w R400 kV w SE Ełk Bis. Szczegółowe wymagania dotyczące opcji nr 1 zawarte są w Części II oraz IV SWZ. 2) Prawo Opcji nr 2 - obejmuje budowę rezerwowego stanowiska autotransformatora zlokalizowanego na terenie R400 kV w SE Ełk Bis. Szczegółowe wymagania dotyczące opcji nr 2 zawarte są w Części II oraz IV SWZ. 3) Prawo Opcji nr 3 - obejmuje budowę linii kablowej stanowiącej fragment nowego ciągu liniowego 220 kV o relacji Ostrołęka – Ełk Bis wraz z jego uruchomieniem. Szczegółowe wymagania dotyczące opcji nr 3 zawarte są w Części II oraz IV SWZ. 4) Prawo Opcji – Opcja Nadzoru . Szczegółowe wymagania dotyczące opcji nadzoru zawarte są w Części II oraz IV SWZ 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia znajduje się w Części II SWZ Program Funkcjonalno – Użytkowy. 3. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień: 45000000-7; 35100000 - 5; 45100000-8; 45200000-9; 45300000-0; 45500000-2; 71200000-0; 71300000-1; 71400000-2; 71500000-3 4. Każdorazowo, we wszystkich przypadkach, w których Zamawiający opisując przedmiot Zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Powyższe oznacza, że Wykonawca może zastosować rozwiązania opisane przez Zamawiającego „lub równoważne”. 5. Zgodnie z art. 101 ust. 5 Ustawy, oferta Wykonawcy, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego nie może zostać odrzucona tylko dlatego, że oferowane roboty budowlane, dostawy lub usługi nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu Zamówienia się odnosi, pod warunkiem że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 Ustawy, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu Zamówienia.
Předchozí oznámení: 103837-2026
Interní identifikátor: 2026/WNP-0080
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Rozbudowa stacji 400/110 kv Ełk Bis wraz z przebudową stacji 220/110 kv Ełk
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa stacji 400/110 kv Ełk Bis wraz z przebudową stacji 220/110 kV Ełk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Program Funkcjonalno – Użytkowy.
Možnosti:
Popis možností: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy.
429136-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse103837-2026
Intern ID2026/WNP-0080
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 103837-2026
Interne Kennung: 2026/WNP-0080
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen: