Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90511000 Sběr odpadu
Další klasifikace (cpv): 90918000 Čištění popelnic, 90512000 Odvoz odpadu
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Ηράκλειο (EL431)
Země: Řecko
Hodnota
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90511000 Indsamling af affald
Supplerende klassifikation (cpv): 90918000 Rengøring af affaldsbeholdere, 90512000 Transport af affald
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Ηράκλειο (EL431)
Land: Grækenland
Værdi
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90511000 Servizi di raccolta di rifiuti
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90918000 Servizi di pulizia di cassonetti, 90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Ηράκλειο (EL431)
Paese: Grecia
Valore
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90511000 Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90918000 Servizzi tat-tindif tal-laned taż-żibel, 90512000 Servizzi ta' trasport ta' l-iskart
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Ηράκλειο (EL431)
Pajjiż: Il-Greċja
Valur