2. Řízení
Řízení
Název: Budowa hali widowiskowo-sportowej w Białymstoku.
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa hali widowiskowo-sportowej w Białymstoku. 2. Zakres zamówienia realizowanego w formule zaprojektuj i wybuduj obejmuje: 1) wykonanie robót budowlanych na podstawie prawomocnej decyzji Nr 230/2024 z dnia 31 maja 2024 r., znak DUA-XIV.6740.72.2022 zezwalającej na budowę budynku hali widowiskowo-sportowej o powierzchni zabudowy - 19.528,00 rn2 i kubaturze – 294.246,00 m3 wraz z zagospodarowaniem terenu, miejscami parkingowymi w ilości 397 szt., budową zewnętrznych instalacji: oświetlenia terenu i kanalizacji deszczowej, kanalizacji kablowej, sieci kanalizacji deszczowej, 3 zbiorników podziemnych kanalizacji deszczowej, 1 zbiornika podziemnego wody tryskaczowej, 1 zbiornika podziemnego wody szarej oraz kontenerowej stacji transformatorowej, a także na rozbiórkę istniejącej instalacji oświetlenia terenu, na części działki o nr ewid. gr. 1/49, w obrębie ewid. 22 - Krywlany, w Białymstoku przy ul. Dywizjonu 303, z zastrzeżeniem pkt 5 poniżej, zgodnie z dokumentacją projektową zatwierdzoną ww. decyzją (załącznik nr 9 do SWZ); 2) wykonanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej opracowanej przez Wykonawcę obejmującej roboty budowlane opisane w programie funkcjonalno-użytkowym (dalej: PFU), stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ, oraz ich wykonanie po uprzedniej pisemnej akceptacji Zamawiającego w zakresie zgodności z programem funkcjonalno-użytkowym.
Interní identifikátor: DIN-II.271.27.2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 45212220 Výstavba víceúčelových sportovních zařízení
Další klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování
5. Část
Část: LOT-0001