2. Řízení
Řízení
Název: Toiduainete ost Anija valla haridusasutustele 2026-2028 aastal
Popis: Hanke eesmärgiks on leida koostööpartnerid Anija valla koolidele ja lasteaedadele toiduainete ostmiseks tagamaks õpilaste ja lasteaialaste toitlustamise / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 312043-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky
Další klasifikace (cpv): 15100000 Živočišné produkty, maso a masné výrobky, 03142500 Vejce, 15880000 Výrobky zvláštní výživy, 15500000 Mléčné výrobky, 15200000 Přípravky a konzervy z ryb, 15810000 Výrobky pekárenské a cukrářské kromě trvanlivého pečiva, 15600000 Mlýnské a škrobárenské výrobky, 15300000 Ovoce, zelenina a podobné produkty, 15871000 Ocet; omáčky; kořenící směsi; hořčičná moučka a prášek; připravená hořčice, 03221000 Zelenina, 15812000 Pečivo a cukroví
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Liha ja lihatooted
Popis: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-1 liha ja lihatooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 312043-0001
Hlavní klasifikace (cpv): 15100000 Živočišné produkty, maso a masné výrobky
Část: LOT-0002
Název: Piim ja piimatooted
Popis: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-2 piim ja piimatooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 312043-0002
Hlavní klasifikace (cpv): 15500000 Mléčné výrobky
Část: LOT-0003
Název: Kala ja kalatooted
Popis: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-3 kala ja kalatooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 312043-0003
Hlavní klasifikace (cpv): 15200000 Přípravky a konzervy z ryb
Část: LOT-0004
Název: Pagaritooted
Popis: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-4 pagaritooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 312043-0004
Hlavní klasifikace (cpv): 15810000 Výrobky pekárenské a cukrářské kromě trvanlivého pečiva
Část: LOT-0005
Název: Kuivained
Popis: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-5 kuivaines / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 312043-0005
Hlavní klasifikace (cpv): 15600000 Mlýnské a škrobárenské výrobky
Část: LOT-0006
Název: Puu- ja köögiviljad
Popis: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-6 puu- ja köögiviljad / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 312043-0006
Hlavní klasifikace (cpv): 15300000 Ovoce, zelenina a podobné produkty
Část: LOT-0007
Název: Konservid, kastmed, mahlad, õlid
Popis: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-7 konservid, kastmed, mahlad, õlid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 312043-0007
Další klasifikace (cpv): 15871000 Ocet; omáčky; kořenící směsi; hořčičná moučka a prášek; připravená hořčice
Část: LOT-0008
Název: Juurviljad
Popis: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-8 juurviljad / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 312043-0008
Hlavní klasifikace (cpv): 03221000 Zelenina
Část: LOT-0009
Název: Kondiitritooted
Popis: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-9 kondiitritooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 312043-0009
Hlavní klasifikace (cpv): 15812000 Pečivo a cukroví
Část: LOT-0010
Název: Munad
Popis: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-10 munad / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 312043-0010
Hlavní klasifikace (cpv): 03142500 Vejce
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 312043-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15800000 Diverse næringsmidler
Supplerende klassifikation (cpv): 15100000 Animalske produkter, kød og kødprodukter, 03142500 Æg, 15880000 Specialnæringsmidler, 15500000 Mejeriprodukter, 15200000 Tilberedt og konserveret fisk, 15810000 Brødprodukter, frisk bagværk og kager, 15600000 Mølleriprodukter, stivelse og stivelsesprodukter, 15300000 Frugt, grøntsager og lignende produkter, 15871000 Eddike; saucer; sammensatte smagspræparater; fint og groft sennepsmel; tilberedt sennep, 03221000 Grøntsager, 15812000 Bagværk og kager
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Liha ja lihatooted
Intern ID: 312043-0001
Primær klassifikation (cpv): 15100000 Animalske produkter, kød og kødprodukter
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Piim ja piimatooted
Intern ID: 312043-0002
Primær klassifikation (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Kala ja kalatooted
Intern ID: 312043-0003
Primær klassifikation (cpv): 15200000 Tilberedt og konserveret fisk
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Pagaritooted
Intern ID: 312043-0004
Primær klassifikation (cpv): 15810000 Brødprodukter, frisk bagværk og kager
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Kuivained
Intern ID: 312043-0005
Primær klassifikation (cpv): 15600000 Mølleriprodukter, stivelse og stivelsesprodukter
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Puu- ja köögiviljad
Intern ID: 312043-0006
Primær klassifikation (cpv): 15300000 Frugt, grøntsager og lignende produkter
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Konservid, kastmed, mahlad, õlid
Intern ID: 312043-0007
Supplerende klassifikation (cpv): 15871000 Eddike; saucer; sammensatte smagspræparater; fint og groft sennepsmel; tilberedt sennep
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Juurviljad
Intern ID: 312043-0008
Primær klassifikation (cpv): 03221000 Grøntsager
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Kondiitritooted
Intern ID: 312043-0009
Primær klassifikation (cpv): 15812000 Bagværk og kager
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Munad
Intern ID: 312043-0010
Primær klassifikation (cpv): 03142500 Æg
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 312043-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15800000 Prodotti alimentari vari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15100000 Prodotti di origine animale, carne e prodotti a base di carne, 03142500 Uova, 15880000 Prodotti nutritivi speciali, 15500000 Prodotti lattiero-caseari, 15200000 Pesci preparati e conserve di pesce, 15810000 Prodotti di panetteria, prodotti di pasticceria fresca e dolci, 15600000 Prodotti della macinazione, amido e prodotti amilacei, 15300000 Frutta, verdura e prodotti affini, 15871000 Aceto, salse, condimenti misti, farina e polvere di senape, senape preparata, 03221000 Ortaggi, 15812000 Pasticceria e dolci
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Liha ja lihatooted
Identificativo interno: 312043-0001
Classificazione principale (cpv): 15100000 Prodotti di origine animale, carne e prodotti a base di carne
Lotto: LOT-0002
Titolo: Piim ja piimatooted
Identificativo interno: 312043-0002
Classificazione principale (cpv): 15500000 Prodotti lattiero-caseari
Lotto: LOT-0003
Titolo: Kala ja kalatooted
Identificativo interno: 312043-0003
Classificazione principale (cpv): 15200000 Pesci preparati e conserve di pesce
Lotto: LOT-0004
Titolo: Pagaritooted
Identificativo interno: 312043-0004
Classificazione principale (cpv): 15810000 Prodotti di panetteria, prodotti di pasticceria fresca e dolci
Lotto: LOT-0005
Titolo: Kuivained
Identificativo interno: 312043-0005
Classificazione principale (cpv): 15600000 Prodotti della macinazione, amido e prodotti amilacei
Lotto: LOT-0006
Titolo: Puu- ja köögiviljad
Identificativo interno: 312043-0006
Classificazione principale (cpv): 15300000 Frutta, verdura e prodotti affini
Lotto: LOT-0007
Titolo: Konservid, kastmed, mahlad, õlid
Identificativo interno: 312043-0007
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15871000 Aceto, salse, condimenti misti, farina e polvere di senape, senape preparata
Lotto: LOT-0008
Titolo: Juurviljad
Identificativo interno: 312043-0008
Classificazione principale (cpv): 03221000 Ortaggi
Lotto: LOT-0009
Titolo: Kondiitritooted
Identificativo interno: 312043-0009
Classificazione principale (cpv): 15812000 Pasticceria e dolci
Lotto: LOT-0010
Titolo: Munad
Identificativo interno: 312043-0010
Classificazione principale (cpv): 03142500 Uova
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 312043-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15100000 Prodotti mill-annimali, laħam u prodotti tal-laħam, 03142500 Bajd, 15880000 Prodotti nutrizzjonali speċjali, 15500000 Prodotti mill-ħalib, 15200000 Ħut ippreparat u ppreżervat, 15810000 Prodotti tal-ħobż, oġġetti friski mill-għaġina u kejkijiet, 15600000 Prodotti mit-tħin tal-qmugħ, lamtijiet u prodotti tal-lamtijiet, 15300000 Frott, ħxejjex u prodotti relatati, 15871000 Ħall; zlazi; kondimenti mħallta; tqiq u smida tal-mustarda; u mustarda ppreparata, 03221000 Ħxejjex, 15812000 Oġġetti ta' l-għaġina u kejkijiet
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Liha ja lihatooted
Identifikatur intern: 312043-0001
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15100000 Prodotti mill-annimali, laħam u prodotti tal-laħam
Lott: LOT-0002
Titlu: Piim ja piimatooted
Identifikatur intern: 312043-0002
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15500000 Prodotti mill-ħalib
Lott: LOT-0003
Titlu: Kala ja kalatooted
Identifikatur intern: 312043-0003
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15200000 Ħut ippreparat u ppreżervat
Lott: LOT-0004
Titlu: Pagaritooted
Identifikatur intern: 312043-0004
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15810000 Prodotti tal-ħobż, oġġetti friski mill-għaġina u kejkijiet
Lott: LOT-0005
Titlu: Kuivained
Identifikatur intern: 312043-0005
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15600000 Prodotti mit-tħin tal-qmugħ, lamtijiet u prodotti tal-lamtijiet
Lott: LOT-0006
Titlu: Puu- ja köögiviljad
Identifikatur intern: 312043-0006
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15300000 Frott, ħxejjex u prodotti relatati
Lott: LOT-0007
Titlu: Konservid, kastmed, mahlad, õlid
Identifikatur intern: 312043-0007
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15871000 Ħall; zlazi; kondimenti mħallta; tqiq u smida tal-mustarda; u mustarda ppreparata
Lott: LOT-0008
Titlu: Juurviljad
Identifikatur intern: 312043-0008
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 03221000 Ħxejjex
Lott: LOT-0009
Titlu: Kondiitritooted
Identifikatur intern: 312043-0009
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15812000 Oġġetti ta' l-għaġina u kejkijiet
Lott: LOT-0010
Titlu: Munad
Identifikatur intern: 312043-0010
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 03142500 Bajd