429762-2026 - Zadávání
Polsko – Rentgenové přístroje – Dostawa i montaż aparatu RTG w ramach projektu „Program rozwoju świadczeń ambulatoryjnych i opieki jednego dnia w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii – Szpital w Poznaniu
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky - Práce
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa i montaż aparatu RTG w ramach projektu „Program rozwoju świadczeń ambulatoryjnych i opieki jednego dnia w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii – Szpital w Poznaniu
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż aparatu RTG w ramach projektu „Program rozwoju świadczeń ambulatoryjnych i opieki jednego dnia w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii – Szpital w Poznaniu. Źródła finansowania: budżet środków europejskich na podstawie umowy o dofinansowanie Projektu pt. „Program rozwoju świadczeń ambulatoryjnych i opieki jednego dnia w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów” nr FEWP.05.03-IZ.00-0015/24-00 w ramach: Priorytetu 05 „Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan” Działania 05.03 „Infrastruktura ochrony zdrowia” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, uruchomienie aparatu RTG wraz z wyposażeniem dodatkowym oraz przeszkolenie personelu. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych - przedmiot zamówienia ma jednolity, niepodzielny charakter.
Interní identifikátorWCPIT/EA/381-24/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Další charakteristika zakázkyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 33111000 Rentgenové přístroje
Další klasifikace (cpv): 30200000 Počítače, 45215140 Výstavba nemocničních zařízení, 51411000 Instalace a montáž zobrazovacích zařízení
5. Část
ČástLOT-0001
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż aparatu RTG w ramach projektu „Program rozwoju świadczeń ambulatoryjnych i opieki jednego dnia w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii – Szpital w Poznaniu. Źródła finansowania: budżet środków europejskich na podstawie umowy o dofinansowanie Projektu pt. „Program rozwoju świadczeń ambulatoryjnych i opieki jednego dnia w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów” nr FEWP.05.03-IZ.00-0015/24-00 w ramach: Priorytetu 05 „Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan” Działania 05.03 „Infrastruktura ochrony zdrowia” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, uruchomienie aparatu RTG wraz z wyposażeniem dodatkowym oraz przeszkolenie personelu. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interní identifikátor1
Další klasifikace (cpv): 30200000 Počítače, 51411000 Instalace a montáž zobrazovacích zařízení, 45215140 Výstavba nemocničních zařízení
429762-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer - Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern IDWCPIT/EA/381-24/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Supplerende kontrakttypeBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 33111000 Røntgenapparatur
Supplerende klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler, 45215140 Bygge-anlægsarbejder: sygehusfaciliteter, 51411000 Installation af billeddannelsesudstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID1
Supplerende klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler, 51411000 Installation af billeddannelsesudstyr, 45215140 Bygge-anlægsarbejder: sygehusfaciliteter
429762-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungWCPIT/EA/381-24/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 51411000 Installation von bildgebenden Geräten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 51411000 Installation von bildgebenden Geräten, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
429762-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture - Lavori
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoWCPIT/EA/381-24/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Natura aggiuntiva dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 33111000 Apparecchi radiologici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture, 45215140 Lavori di costruzione di strutture ospedaliere, 51411000 Servizi di installazione di attrezzature per imaging
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture, 51411000 Servizi di installazione di attrezzature per imaging, 45215140 Lavori di costruzione di strutture ospedaliere
429762-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės - Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusWCPIT/EA/381-24/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Kiti sutarties objektaiDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33111000 Rentgeno prietaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys, 45215140 Ligoninių patalpų statybos darbai, 51411000 Vaizdo formavimo įrangos montavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys, 51411000 Vaizdo formavimo įrangos montavimo paslaugos, 45215140 Ligoninių patalpų statybos darbai
429762-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti - Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internWCPIT/EA/381-24/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Natura addizzjonali tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33111000 Apparat tar-raġġi X
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 45215140 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' faċilitajiet għall-isptarijiet, 51411000 Servizzi ta' stallazzjoni ta' tagħmir għat-turija ta’ immaġni
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 51411000 Servizzi ta' stallazzjoni ta' tagħmir għat-turija ta’ immaġni, 45215140 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' faċilitajiet għall-isptarijiet
429762-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy - Roboty budowlane
Wewnętrzny identyfikatorWCPIT/EA/381-24/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 33111000 Aparatura rentgenowska
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe, 45215140 Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych, 51411000 Usługi instalowania sprzętu obrazującego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe, 51411000 Usługi instalowania sprzętu obrazującego, 45215140 Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
429762-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse - Lucrări
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Natura suplimentară a contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 33111000 Aparate de radiologie
Clasificare suplimentară (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer, 45215140 Lucrări de construcţii de unităţi spitaliceşti, 51411000 Servicii de instalare de echipament de imagistică
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator intern1
Clasificare suplimentară (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer, 51411000 Servicii de instalare de echipament de imagistică, 45215140 Lucrări de construcţii de unităţi spitaliceşti