2. Řízení
Řízení
Název: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych, które zostały podzielone na 70 Części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje w Formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi załącznik do SWZ. 2. Oferowane produkty lecznicze muszą być: Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia był dopuszczony do obrotu na terenie RP zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2021 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2025 r. poz. 750 z późn. zm.).
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: CZĘŚĆ_1
Popis: PRODUKT LECZNICZY
Možnosti:
Popis možností: Zamawiający korzysta z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. u.p.z.p. na poniższych zasadach: 1) w zakresie przedmiotu zamówienia: a) Przedmiot zamówienia składa się z części gwarantowanej i z części objętej prawem opcji. b) Cześć gwarantowana obejmuje minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczona dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość minimalna”. Część objęta prawem opcji obejmuje maksymalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczona dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość maksymalna”. 2) w zakresie terminu realizacji umowy: a) Gwarantowany termin realizacji umowy wynosi 24 miesiące, termin objęty prawem opcji wynosi dodatkowe 9 miesięcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo przedłużając termin realizacji zamówienia o 9 miesięcy bądź częściami poprzez przedłużanie terminu realizacji umowy, o krótsze okresy, maksymalnie do osiągnięcia 9 miesięcy. b) Z prawa opcji w zakresie terminu realizacji umowy Zamawiający może skorzystać w przypadku niewykorzystania dostaw całości asortymentu określonego umową w pierwotnie określonym terminie realizacji zamówienia. 3) zapisy wspólne dla obu zakresów: a) Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji i jego zakresie. b) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w miarę posiadanych środków finansowych i w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. c) Skorzystanie z prawa opcji nie jest obowiązkowe dla Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. d) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie. e) Postanowienia umowy odnoszące się do przedmiotu umowy objętego zamówieniem podstawowym znajdują odpowiednie zastosowanie w odniesieniu do przedmiotu umowy objętego prawem opcji. 5. Szczegółowe warunki wykonania zamówienia, w tym w zakresie prawa opcji, zostały określone w umowie o zamówienie publiczne, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Wzór umowy zostanie dostosowany do treści oferty Wykonawcy w zakresie w jakim będzie to niezbędne mając na względzie właściwości Wykonawcy oraz oferowanego asortymentu.
Část: LOT-0002
Název: CZĘŚĆ_2
Část: LOT-0003
Název: CZĘŚĆ_3
Část: LOT-0004
Název: CZĘŚĆ_4
Část: LOT-0005
Název: CZĘŚĆ_5
Část: LOT-0006
Název: CZĘŚĆ_6
Část: LOT-0007
Název: CZĘŚĆ_7
Část: LOT-0008
Název: CZĘŚĆ_8
Část: LOT-0009
Název: CZĘŚĆ_9
Část: LOT-0010
Název: CZĘŚĆ_10
Část: LOT-0011
Název: CZĘŚĆ_11
Část: LOT-0012
Název: CZĘŚĆ_12
Část: LOT-0013
Název: CZĘŚĆ_13
Část: LOT-0014
Název: CZĘŚĆ_14
Část: LOT-0015
Název: CZĘŚĆ_15
Část: LOT-0016
Název: CZĘŚĆ_16
Část: LOT-0017
Název: CZĘŚĆ_17
Část: LOT-0018
Název: CZĘŚĆ_18
Část: LOT-0019
Název: CZĘŚĆ_19
Část: LOT-0020
Název: CZĘŚĆ_20
Část: LOT-0021
Název: CZĘŚĆ_21
Část: LOT-0022
Název: CZĘŚĆ_22
Část: LOT-0023
Název: CZĘŚĆ_23
Část: LOT-0024
Název: CZĘŚĆ_24
Část: LOT-0025
Název: CZĘŚĆ_25
Část: LOT-0026
Název: CZĘŚĆ_26
Část: LOT-0027
Název: CZĘŚĆ_27
Část: LOT-0028
Název: CZĘŚĆ_28
Část: LOT-0029
Název: CZĘŚĆ_29
Část: LOT-0030
Název: CZĘŚĆ_30
Část: LOT-0031
Název: CZĘŚĆ_31
Část: LOT-0032
Název: CZĘŚĆ_32
Část: LOT-0033
Název: CZĘŚĆ_33
Část: LOT-0034
Název: CZĘŚĆ_34
Část: LOT-0035
Název: CZĘŚĆ_35
Část: LOT-0036
Název: CZĘŚĆ_36
Část: LOT-0037
Název: CZĘŚĆ_37
Část: LOT-0038
Název: CZĘŚĆ_38
Část: LOT-0039
Název: CZĘŚĆ_39
Část: LOT-0040
Název: CZĘŚĆ_40
Část: LOT-0041
Název: CZĘŚĆ_41
Část: LOT-0042
Název: CZĘŚĆ_42
Část: LOT-0043
Název: CZĘŚĆ_43
Část: LOT-0044
Název: CZĘŚĆ_44
Část: LOT-0045
Název: CZĘŚĆ_45
Část: LOT-0046
Název: CZĘŚĆ_46
Část: LOT-0047
Název: CZĘŚĆ_47
Část: LOT-0048
Název: CZĘŚĆ_48
Část: LOT-0049
Název: CZĘŚĆ_49
Část: LOT-0050
Název: CZĘŚĆ_50
Část: LOT-0051
Název: CZĘŚĆ_51
Část: LOT-0052
Název: CZĘŚĆ_52
Část: LOT-0053
Název: CZĘŚĆ_53
Část: LOT-0054
Název: CZĘŚĆ_54
Část: LOT-0055
Název: CZĘŚĆ_55
Část: LOT-0056
Název: CZĘŚĆ_56
Část: LOT-0057
Název: CZĘŚĆ_57
Část: LOT-0058
Název: CZĘŚĆ_58
Část: LOT-0059
Název: CZĘŚĆ_59
Část: LOT-0060
Název: CZĘŚĆ_60
Část: LOT-0061
Název: CZĘŚĆ_61
Část: LOT-0062
Název: CZĘŚĆ_62
Část: LOT-0063
Název: CZĘŚĆ_63
Část: LOT-0064
Název: CZĘŚĆ_64
Část: LOT-0065
Název: CZĘŚĆ_65
Část: LOT-0066
Název: CZĘŚĆ_66
Část: LOT-0067
Název: CZĘŚĆ_67
Část: LOT-0068
Název: CZĘŚĆ_68
Část: LOT-0069
Název: CZĘŚĆ_69
Část: LOT-0070
Název: CZĘŚĆ_70
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ_1
Beskrivelse: PRODUKT LECZNICZY
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ_2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ_3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ_4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ_5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ_6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ_7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ_8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ_9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ_10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ_11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ_12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ_13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ_14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ_15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ_16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ_17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ_18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ_19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ_20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: CZĘŚĆ_21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: CZĘŚĆ_22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: CZĘŚĆ_23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: CZĘŚĆ_24
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: CZĘŚĆ_25
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: CZĘŚĆ_26
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: CZĘŚĆ_27
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: CZĘŚĆ_28
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: CZĘŚĆ_29
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: CZĘŚĆ_30
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: CZĘŚĆ_31
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: CZĘŚĆ_32
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: CZĘŚĆ_33
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: CZĘŚĆ_34
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: CZĘŚĆ_35
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: CZĘŚĆ_36
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: CZĘŚĆ_37
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: CZĘŚĆ_38
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: CZĘŚĆ_39
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: CZĘŚĆ_40
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: CZĘŚĆ_41
Delkontrakt: LOT-0042
Titel: CZĘŚĆ_42
Delkontrakt: LOT-0043
Titel: CZĘŚĆ_43
Delkontrakt: LOT-0044
Titel: CZĘŚĆ_44
Delkontrakt: LOT-0045
Titel: CZĘŚĆ_45
Delkontrakt: LOT-0046
Titel: CZĘŚĆ_46
Delkontrakt: LOT-0047
Titel: CZĘŚĆ_47
Delkontrakt: LOT-0048
Titel: CZĘŚĆ_48
Delkontrakt: LOT-0049
Titel: CZĘŚĆ_49
Delkontrakt: LOT-0050
Titel: CZĘŚĆ_50
Delkontrakt: LOT-0051
Titel: CZĘŚĆ_51
Delkontrakt: LOT-0052
Titel: CZĘŚĆ_52
Delkontrakt: LOT-0053
Titel: CZĘŚĆ_53
Delkontrakt: LOT-0054
Titel: CZĘŚĆ_54
Delkontrakt: LOT-0055
Titel: CZĘŚĆ_55
Delkontrakt: LOT-0056
Titel: CZĘŚĆ_56
Delkontrakt: LOT-0057
Titel: CZĘŚĆ_57
Delkontrakt: LOT-0058
Titel: CZĘŚĆ_58
Delkontrakt: LOT-0059
Titel: CZĘŚĆ_59
Delkontrakt: LOT-0060
Titel: CZĘŚĆ_60
Delkontrakt: LOT-0061
Titel: CZĘŚĆ_61
Delkontrakt: LOT-0062
Titel: CZĘŚĆ_62
Delkontrakt: LOT-0063
Titel: CZĘŚĆ_63
Delkontrakt: LOT-0064
Titel: CZĘŚĆ_64
Delkontrakt: LOT-0065
Titel: CZĘŚĆ_65
Delkontrakt: LOT-0066
Titel: CZĘŚĆ_66
Delkontrakt: LOT-0067
Titel: CZĘŚĆ_67
Delkontrakt: LOT-0068
Titel: CZĘŚĆ_68
Delkontrakt: LOT-0069
Titel: CZĘŚĆ_69
Delkontrakt: LOT-0070
Titel: CZĘŚĆ_70
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: PRODUKT LECZNICZY
Optionen:
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Los: LOT-0031
Los: LOT-0032
Los: LOT-0033
Los: LOT-0034
Los: LOT-0035
Los: LOT-0036
Los: LOT-0037
Los: LOT-0038
Los: LOT-0039
Los: LOT-0040
Los: LOT-0041
Los: LOT-0042
Los: LOT-0043
Los: LOT-0044
Los: LOT-0045
Los: LOT-0046
Los: LOT-0047
Los: LOT-0048
Los: LOT-0049
Los: LOT-0050
Los: LOT-0051
Los: LOT-0052
Los: LOT-0053
Los: LOT-0054
Los: LOT-0055
Los: LOT-0056
Los: LOT-0057
Los: LOT-0058
Los: LOT-0059
Los: LOT-0060
Los: LOT-0061
Los: LOT-0062
Los: LOT-0063
Los: LOT-0064
Los: LOT-0065
Los: LOT-0066
Los: LOT-0067
Los: LOT-0068
Los: LOT-0069
Los: LOT-0070
2. Procedura
Procedura
Titolo: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: CZĘŚĆ_1
Descrizione: PRODUKT LECZNICZY
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Titolo: CZĘŚĆ_2
Lotto: LOT-0003
Titolo: CZĘŚĆ_3
Lotto: LOT-0004
Titolo: CZĘŚĆ_4
Lotto: LOT-0005
Titolo: CZĘŚĆ_5
Lotto: LOT-0006
Titolo: CZĘŚĆ_6
Lotto: LOT-0007
Titolo: CZĘŚĆ_7
Lotto: LOT-0008
Titolo: CZĘŚĆ_8
Lotto: LOT-0009
Titolo: CZĘŚĆ_9
Lotto: LOT-0010
Titolo: CZĘŚĆ_10
Lotto: LOT-0011
Titolo: CZĘŚĆ_11
Lotto: LOT-0012
Titolo: CZĘŚĆ_12
Lotto: LOT-0013
Titolo: CZĘŚĆ_13
Lotto: LOT-0014
Titolo: CZĘŚĆ_14
Lotto: LOT-0015
Titolo: CZĘŚĆ_15
Lotto: LOT-0016
Titolo: CZĘŚĆ_16
Lotto: LOT-0017
Titolo: CZĘŚĆ_17
Lotto: LOT-0018
Titolo: CZĘŚĆ_18
Lotto: LOT-0019
Titolo: CZĘŚĆ_19
Lotto: LOT-0020
Titolo: CZĘŚĆ_20
Lotto: LOT-0021
Titolo: CZĘŚĆ_21
Lotto: LOT-0022
Titolo: CZĘŚĆ_22
Lotto: LOT-0023
Titolo: CZĘŚĆ_23
Lotto: LOT-0024
Titolo: CZĘŚĆ_24
Lotto: LOT-0025
Titolo: CZĘŚĆ_25
Lotto: LOT-0026
Titolo: CZĘŚĆ_26
Lotto: LOT-0027
Titolo: CZĘŚĆ_27
Lotto: LOT-0028
Titolo: CZĘŚĆ_28
Lotto: LOT-0029
Titolo: CZĘŚĆ_29
Lotto: LOT-0030
Titolo: CZĘŚĆ_30
Lotto: LOT-0031
Titolo: CZĘŚĆ_31
Lotto: LOT-0032
Titolo: CZĘŚĆ_32
Lotto: LOT-0033
Titolo: CZĘŚĆ_33
Lotto: LOT-0034
Titolo: CZĘŚĆ_34
Lotto: LOT-0035
Titolo: CZĘŚĆ_35
Lotto: LOT-0036
Titolo: CZĘŚĆ_36
Lotto: LOT-0037
Titolo: CZĘŚĆ_37
Lotto: LOT-0038
Titolo: CZĘŚĆ_38
Lotto: LOT-0039
Titolo: CZĘŚĆ_39
Lotto: LOT-0040
Titolo: CZĘŚĆ_40
Lotto: LOT-0041
Titolo: CZĘŚĆ_41
Lotto: LOT-0042
Titolo: CZĘŚĆ_42
Lotto: LOT-0043
Titolo: CZĘŚĆ_43
Lotto: LOT-0044
Titolo: CZĘŚĆ_44
Lotto: LOT-0045
Titolo: CZĘŚĆ_45
Lotto: LOT-0046
Titolo: CZĘŚĆ_46
Lotto: LOT-0047
Titolo: CZĘŚĆ_47
Lotto: LOT-0048
Titolo: CZĘŚĆ_48
Lotto: LOT-0049
Titolo: CZĘŚĆ_49
Lotto: LOT-0050
Titolo: CZĘŚĆ_50
Lotto: LOT-0051
Titolo: CZĘŚĆ_51
Lotto: LOT-0052
Titolo: CZĘŚĆ_52
Lotto: LOT-0053
Titolo: CZĘŚĆ_53
Lotto: LOT-0054
Titolo: CZĘŚĆ_54
Lotto: LOT-0055
Titolo: CZĘŚĆ_55
Lotto: LOT-0056
Titolo: CZĘŚĆ_56
Lotto: LOT-0057
Titolo: CZĘŚĆ_57
Lotto: LOT-0058
Titolo: CZĘŚĆ_58
Lotto: LOT-0059
Titolo: CZĘŚĆ_59
Lotto: LOT-0060
Titolo: CZĘŚĆ_60
Lotto: LOT-0061
Titolo: CZĘŚĆ_61
Lotto: LOT-0062
Titolo: CZĘŚĆ_62
Lotto: LOT-0063
Titolo: CZĘŚĆ_63
Lotto: LOT-0064
Titolo: CZĘŚĆ_64
Lotto: LOT-0065
Titolo: CZĘŚĆ_65
Lotto: LOT-0066
Titolo: CZĘŚĆ_66
Lotto: LOT-0067
Titolo: CZĘŚĆ_67
Lotto: LOT-0068
Titolo: CZĘŚĆ_68
Lotto: LOT-0069
Titolo: CZĘŚĆ_69
Lotto: LOT-0070
Titolo: CZĘŚĆ_70
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: CZĘŚĆ_1
Deskrizzjoni: PRODUKT LECZNICZY
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Titlu: CZĘŚĆ_2
Lott: LOT-0003
Titlu: CZĘŚĆ_3
Lott: LOT-0004
Titlu: CZĘŚĆ_4
Lott: LOT-0005
Titlu: CZĘŚĆ_5
Lott: LOT-0006
Titlu: CZĘŚĆ_6
Lott: LOT-0007
Titlu: CZĘŚĆ_7
Lott: LOT-0008
Titlu: CZĘŚĆ_8
Lott: LOT-0009
Titlu: CZĘŚĆ_9
Lott: LOT-0010
Titlu: CZĘŚĆ_10
Lott: LOT-0011
Titlu: CZĘŚĆ_11
Lott: LOT-0012
Titlu: CZĘŚĆ_12
Lott: LOT-0013
Titlu: CZĘŚĆ_13
Lott: LOT-0014
Titlu: CZĘŚĆ_14
Lott: LOT-0015
Titlu: CZĘŚĆ_15
Lott: LOT-0016
Titlu: CZĘŚĆ_16
Lott: LOT-0017
Titlu: CZĘŚĆ_17
Lott: LOT-0018
Titlu: CZĘŚĆ_18
Lott: LOT-0019
Titlu: CZĘŚĆ_19
Lott: LOT-0020
Titlu: CZĘŚĆ_20
Lott: LOT-0021
Titlu: CZĘŚĆ_21
Lott: LOT-0022
Titlu: CZĘŚĆ_22
Lott: LOT-0023
Titlu: CZĘŚĆ_23
Lott: LOT-0024
Titlu: CZĘŚĆ_24
Lott: LOT-0025
Titlu: CZĘŚĆ_25
Lott: LOT-0026
Titlu: CZĘŚĆ_26
Lott: LOT-0027
Titlu: CZĘŚĆ_27
Lott: LOT-0028
Titlu: CZĘŚĆ_28
Lott: LOT-0029
Titlu: CZĘŚĆ_29
Lott: LOT-0030
Titlu: CZĘŚĆ_30
Lott: LOT-0031
Titlu: CZĘŚĆ_31
Lott: LOT-0032
Titlu: CZĘŚĆ_32
Lott: LOT-0033
Titlu: CZĘŚĆ_33
Lott: LOT-0034
Titlu: CZĘŚĆ_34
Lott: LOT-0035
Titlu: CZĘŚĆ_35
Lott: LOT-0036
Titlu: CZĘŚĆ_36
Lott: LOT-0037
Titlu: CZĘŚĆ_37
Lott: LOT-0038
Titlu: CZĘŚĆ_38
Lott: LOT-0039
Titlu: CZĘŚĆ_39
Lott: LOT-0040
Titlu: CZĘŚĆ_40
Lott: LOT-0041
Titlu: CZĘŚĆ_41
Lott: LOT-0042
Titlu: CZĘŚĆ_42
Lott: LOT-0043
Titlu: CZĘŚĆ_43
Lott: LOT-0044
Titlu: CZĘŚĆ_44
Lott: LOT-0045
Titlu: CZĘŚĆ_45
Lott: LOT-0046
Titlu: CZĘŚĆ_46
Lott: LOT-0047
Titlu: CZĘŚĆ_47
Lott: LOT-0048
Titlu: CZĘŚĆ_48
Lott: LOT-0049
Titlu: CZĘŚĆ_49
Lott: LOT-0050
Titlu: CZĘŚĆ_50
Lott: LOT-0051
Titlu: CZĘŚĆ_51
Lott: LOT-0052
Titlu: CZĘŚĆ_52
Lott: LOT-0053
Titlu: CZĘŚĆ_53
Lott: LOT-0054
Titlu: CZĘŚĆ_54
Lott: LOT-0055
Titlu: CZĘŚĆ_55
Lott: LOT-0056
Titlu: CZĘŚĆ_56
Lott: LOT-0057
Titlu: CZĘŚĆ_57
Lott: LOT-0058
Titlu: CZĘŚĆ_58
Lott: LOT-0059
Titlu: CZĘŚĆ_59
Lott: LOT-0060
Titlu: CZĘŚĆ_60
Lott: LOT-0061
Titlu: CZĘŚĆ_61
Lott: LOT-0062
Titlu: CZĘŚĆ_62
Lott: LOT-0063
Titlu: CZĘŚĆ_63
Lott: LOT-0064
Titlu: CZĘŚĆ_64
Lott: LOT-0065
Titlu: CZĘŚĆ_65
Lott: LOT-0066
Titlu: CZĘŚĆ_66
Lott: LOT-0067
Titlu: CZĘŚĆ_67
Lott: LOT-0068
Titlu: CZĘŚĆ_68
Lott: LOT-0069
Titlu: CZĘŚĆ_69
Lott: LOT-0070
Titlu: CZĘŚĆ_70