429993-2026 - Zadávání
Portugalsko – Výrobky pekárenské a cukrářské kromě trvanlivého pečiva – Aquisição contínua de pão e produtos pastelaria - refeitórios escolares - ano letivo 2026/2027
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevAquisição contínua de pão e produtos pastelaria - refeitórios escolares - ano letivo 2026/2027
PopisAquisição contínua de pão e produtos pastelaria - refeitórios escolares - ano letivo 2026/2027
Interní identifikátor156/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníDe acordo com as peças do procedimento
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15810000 Výrobky pekárenské a cukrářské kromě trvanlivého pečiva
5. Část
ČástLOT-0001
NázevLote 1
PopisLote 1
Interní identifikátorLOT-0001
ČástLOT-0002
NázevLote 2
PopisLote 2
Interní identifikátorLOT-0002
ČástLOT-0003
NázevLote 3
PopisLote 3
Interní identifikátorLOT-0003
ČástLOT-0004
NázevLote 4
PopisLote 4
Interní identifikátorLOT-0004
429993-2026 - Kompetizzjoni
Il-Portugall – Prodotti tal-ħobż, oġġetti friski mill-għaġina u kejkijiet – Aquisição contínua de pão e produtos pastelaria - refeitórios escolares - ano letivo 2026/2027
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern156/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraDe acordo com as peças do procedimento
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15810000 Prodotti tal-ħobż, oġġetti friski mill-għaġina u kejkijiet
5. Lott
LottLOT-0001
TitluLote 1
DeskrizzjoniLote 1
Identifikatur internLOT-0001
LottLOT-0002
TitluLote 2
DeskrizzjoniLote 2
Identifikatur internLOT-0002
LottLOT-0003
TitluLote 3
DeskrizzjoniLote 3
Identifikatur internLOT-0003
LottLOT-0004
TitluLote 4
DeskrizzjoniLote 4
Identifikatur internLOT-0004