Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
Další klasifikace (cpv): 33115000 Tomografické přístroje, 33124200 Radiodiagnostické přístroje, 48000000 Balíky programů a informační systémy, 45331220 Instalace a montáž klimatizace, 45210000 Bytová výstavba, 45215140 Výstavba nemocničních zařízení, 45453000 Opravy a modernizace budov, 71220000 Architektonická řešení, 39150000 Různý nábytek a vybavení
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Szczeciński (PL428)
Země: Polsko
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 33115000 Udstyr til tomografi, 33124200 Udstyr til røntgendiagnostik, 48000000 Programpakker og informationssystemer, 45331220 Installation af klimaanlæg, 45210000 Byggearbejde, 45215140 Bygge-anlægsarbejder: sygehusfaciliteter, 45453000 Eftersyn og istandsættelsesarbejder, 71220000 Arkitektprojektering, 39150000 Diverse møbler og udstyr
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Szczeciński (PL428)
Land: Polen
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Szczeciński (PL428)
Country: Poland
431896-2026 - Licitación
Polonia – Equipamiento médico – Utworzenie w ramach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej prowadzonej w Szpitalu Powiatowym w Gryfinie Sp. z o.o. Centrum Diagnostyki Obrazowej poprzez wymianę aparatu RTG i zakup aparatu Tomografu Komputerowego wraz ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros - Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloUtworzenie w ramach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej prowadzonej w Szpitalu Powiatowym w Gryfinie Sp. z o.o. Centrum Diagnostyki Obrazowej poprzez wymianę aparatu RTG i zakup aparatu Tomografu Komputerowego wraz ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń
Descripción1. Przedmiotem zadania jest kompleksowa realizacja przedsięwzięcia polegającego na opracowaniu dokumentacji projektowej, uzyskaniu wszelkich wymaganych uzgodnień oraz decyzji administracyjnych, wykonaniu niezbędnych prac adaptacyjnych, a następnie dostawie, montażu i uruchomieniu aparatu RTG oraz tomografu komputerowego wraz z konsolami dla techników i lekarzy, niezbędnym wyposażeniem, oprogramowaniem oraz systemem PACS/RIS. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ, formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2.1 do SWZ, Zestawienie minimalnych granicznych parametrów technicznych, stanowiące załącznik nr 1 do SWZ oraz Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU), stanowiący załącznik nr 13 do SWZ.
Identificador internoSZG.ZP.4.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Naturaleza complementaria del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 33115000 Tomógrafos, 33124200 Aparatos para radiodiagnóstico, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información, 45331220 Trabajos de instalación de aire acondicionado, 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles, 45215140 Trabajos de construcción de establecimientos hospitalarios, 45453000 Trabajos de revisión y reacondicionamiento, 71220000 Servicios de diseño arquitectónico, 39150000 Mobiliario y equipo diverso
5. Lote
LoteLOT-0001
DescripciónSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ, formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2.1 do SWZ, Zestawienie minimalnych granicznych parametrów technicznych, stanowiące załącznik nr 1 do SWZ oraz Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU), stanowiący załącznik nr 13 do SWZ.
431896-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat - Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteSZG.ZP.4.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Täydentävä hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Lisäluokitus (cpv): 33115000 Tomografialaitteet, 33124200 Radiodiagnostiikkalaitteet, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät, 45331220 Ilmastointilaitteiden asennustyöt, 45210000 Talonrakentaminen, 45215140 Sairaalatilojen rakennustyöt, 45453000 Tarkastus- ja kunnostustyöt, 71220000 Arkkitehtoniset suunnittelupalvelut, 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet
5. Osa
OsaLOT-0001
431896-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures - Travaux
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneSZG.ZP.4.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nature complémentaire du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33115000 Appareils de tomographie, 33124200 Équipements de radiodiagnostic, 48000000 Logiciels et systèmes d'information, 45331220 Travaux d'installation de matériel de climatisation, 45210000 Travaux de construction de bâtiments, 45215140 Travaux de construction d'équipements hospitaliers, 45453000 Travaux de remise en état et de remise à neuf, 71220000 Services de création architecturale, 39150000 Mobilier et équipements divers
5. Lot
LotLOT-0001
431896-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí - Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachSZG.ZP.4.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Cineál breise an chonarthaOibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
Aicmiú breise (cpv): 33115000 Tomography devices, 33124200 Radiodiagnostic devices, 48000000 Software package and information systems, 45331220 Air-conditioning installation work, 45210000 Building construction work, 45215140 Hospital facilities construction work, 45453000 Overhaul and refurbishment work, 71220000 Architectural design services, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
Dodatna klasifikacija (cpv): 33115000 Tomografski uređaji, 33124200 Radiodijagnostički uređaji, 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi, 45331220 Radovi instaliranja klimatizacije, 45210000 Radovi na podizanju zgrada, 45215140 Građevinski radovi na bolničkim objektima, 45453000 Remontni i sanacijski radovi, 71220000 Usluge projektiranja u arhitekturi, 39150000 Razni namještaj i oprema
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Szczeciński (PL428)
Zemlja: Poljska
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
További osztályozás (cpv): 33115000 Tomográfiai berendezések, 33124200 Radiodiagnosztikai készülékek, 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek, 45331220 Légkondicionáló szerelése, 45210000 Magasépítési munka, 45215140 Kórházi létesítmények építése, 45453000 Nagyjavítás és felújítás, 71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások, 39150000 Különféle bútorok és felszerelések
A teljesítés helye
Ország: Lengyelország
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Szczeciński (PL428)
Paese: Polonia
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Szczeciński (PL428)
Valsts: Polija
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Szczeciński (PL428)
Pajjiż: Il-Polonja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Szczeciński (PL428)
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Local de execução
País: Polónia
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Szczeciński (PL428)
Țara: Polonia
431896-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary - Práce
2. Postup
Postup
Interný identifikátorSZG.ZP.4.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Doplňujúci druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33115000 Tomografické prístroje, 33124200 Rádiodiagnostické prístroje, 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy, 45331220 Inštalovanie klimatizácie, 45210000 Stavebné práce na stavbe budov, 45215140 Stavebné práce na objektoch nemocničných zariadení, 45453000 Generálne opravy a renovačné práce, 71220000 Návrhárske a architektonické služby, 39150000 Rôzny nábytok a vybavenie
5. Časť
ČasťLOT-0001
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33115000 Utrustning för tomografi, 33124200 Röntgendiagnostisk utrustning, 48000000 Programvara och informationssystem, 45331220 Installation av luftkonditionering, 45210000 Byggnadsanläggning, 45215140 Byggnation av sjukhusinrättningar, 45453000 Reparation och renovering, 71220000 Arkitektonisk formgivning, 39150000 Diverse möbler och utrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Szczeciński (PL428)