432017-2026 - Změna smlouvy
Česko – Stavební práce – I/42 Brno VMO Tomkovo náměstí a I/42 Brno VMO Rokytova
Oznámení o změně smlouvy
Práce
2. Řízení
Řízení
Název: I/42 Brno VMO Tomkovo náměstí a I/42 Brno VMO Rokytova
Popis: Předmětem veřejné zakázky je stavba VMO od Tomkova náměstí na Rokytovu. Jde o pokračování hlavní trasy od Husovického tunelu k Maloměřickému nádraží a vyřešení dvou frekventovaných křížení v místě Tomkova náměstí formou přemostění a mimoúrovňových křižovatek.
Interní identifikátor: 03PT-003997
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Jedná se o stavební práce spočívajících v realizaci stavby „Napojení NOVÁ DUKELSKÁ NA SILNICI I/42 VMO - MÚK TOMKOVO NÁMĚSTÍ“, jež zahrnuje úpravy napojení ulice Provazníkova a východní rampy MÚK Tomkovo náměstí (rampa Dukelská - VMO) pro výhledové napojení místní komunikace, tzv. ulice „Nová Dukelská“.