Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Země: Chorvatsko
Další informace: Klinička bolnica Dubrava
Odhadovaná doba trvání
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Yderligere oplysninger: Klinička bolnica Dubrava
Fornyelse
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Zusätzliche Informationen: Klinička bolnica Dubrava
Geschätzte Dauer
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
País: Croacia
Información complementaria: Klinička bolnica Dubrava
Duración estimada
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Lieu d’exécution
Pays: Croatie
Informations complémentaires: Klinička bolnica Dubrava
Durée estimée
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
An áit feidhmíochta
Tír: An Chróit
Eolas breise: Klinička bolnica Dubrava
Fad measta
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
Mjesto izvršenja
Zemlja: Hrvatska
Očekivano trajanje
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Paese: Croazia
Informazioni supplementari: Klinička bolnica Dubrava
Durata stimata
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Šalis: Kroatija
Papildoma informacija: Klinička bolnica Dubrava
Numatomas galiojimas
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Valsts: Horvātija
Paredzamais ilgums
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Pajjiż: Il-Kroazja
Informazzjoni addizzjonali: Klinička bolnica Dubrava
Tul ta’ żmien stmat
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Local de execução
País: Croácia
Informações adicionais: Klinička bolnica Dubrava
Duração estimada
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Țara: Croaţia
Informații suplimentare: Klinička bolnica Dubrava
Durata estimată
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
Kraj izvajanja
Država: Hrvaška
Predvideno trajanje