433975-2023 - VýsledekČesko-Praha: Opravy a údržba měřících přístrojů
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1.
Rozsah veřejné zakázky
II.1.1.
Název
Servis pro údržbu dvoupaprskového FIB-SEM
Spisové číslo: VZ/23/504
II.1.2.
Hlavní kód CPV
50411000 Opravy a údržba měřících přístrojů
II.1.4.
Stručný popis
Předmětem plnění veřejné zakázky je servis pro údržbu dvoupaprskového FIB-SEM
II.1.6.
Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2.
Popis
II.2.4.
Popis zakázky