436286-2026 - Zadávání
Polsko – Nábytek – Zakup wraz z dostawą foteli biurowych, foteli tapicerowanych, mebli drewnianych, mebli metalowych oraz mebli specjalistycznych dla Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevZakup wraz z dostawą foteli biurowych, foteli tapicerowanych, mebli drewnianych, mebli metalowych oraz mebli specjalistycznych dla Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu
PopisZakup wraz z dostawą foteli biurowych, foteli tapicerowanych, mebli drewnianych, mebli metalowych oraz mebli specjalistycznych dla Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu: Postępowanie prowadzone jest z podziałem na 3 zadania: • Zadanie I - Zakup wraz z dostawą mebli drewnianych; • Zadanie II - Zakup wraz z dostawą mebli metalowych; • Zadanie III - Zakup wraz z dostawą krzeseł, sof i foteli; • Zadanie IV - Zakup wraz z dostawą mebli ogrodowych drewnianych; • Zadanie V - Zakup wraz z dostawą mebli specjalistycznych.
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39100000 Nábytek
5. Část
ČástLOT-0001
NázevZakup wraz z dostawą mebli drewnianych
PopisZakup wraz z dostawą mebli drewnianych
Možnosti
Popis možností• Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp. Opcja polegać będzie na zwiększeniu podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli wykazu wartościowo-ilościowego do umowy (załącznik nr 5 do umowy), o ilości wynikające z bieżących potrzeb Zamawiającego z zastrzeżeniem nieprzewyższenia maksymalnej wartości opcji określonej procentowo. Zakres przedmiotu zamówienia opcji określony został w załączniku nr 2 do umowy jako orientacyjno-szacunkowy. Maksymalna wartość opcji (brutto) wynosi do 30% wartości zamówienia podstawowego. Z zamówienia w zakresie prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w terminie zamówienia podstawowego określonego w projektowanych postanowieniach umowy. Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też niekorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały zawarte w zapisach § 11 projektowanych postanowień umowy.
ČástLOT-0002
NázevZakup wraz z dostawą mebli metalowych
ČástLOT-0003
NázevZakup wraz z dostawą krzeseł, sof i foteli
PopisZakup wraz z dostawą krzeseł, sof i foteli
ČástLOT-0004
NázevZakup wraz z dostawą mebli ogrodowych drewnianych
PopisZakup wraz z dostawą mebli ogrodowych drewnianych
ČástLOT-0005
NázevZakup wraz z dostawą mebli specjalistycznych
PopisZakup wraz z dostawą mebli specjalistycznych
436286-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
LosLOT-0002
LosLOT-0003
LosLOT-0004
LosLOT-0005
436286-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39100000 Έπιπλα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
ΠαρτίδαLOT-0003
ΠαρτίδαLOT-0004
ΠαρτίδαLOT-0005
436286-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 39100000 Mobiliario
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
LoteLOT-0004
LoteLOT-0005
436286-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 39100000 Mööbel
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
OsaLOT-0005
436286-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 39100000 Mobilier
5. Lot
LotLOT-0001
Options
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005
436286-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39100000 Furniture
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
LuchtógLOT-0002
LuchtógLOT-0003
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
436286-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39100000 Namještaj
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
GrupaLOT-0002
GrupaLOT-0003
GrupaLOT-0004
GrupaLOT-0005
436286-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39100000 Bútorok
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
RészLOT-0002
RészLOT-0003
RészLOT-0004
RészLOT-0005
436286-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39100000 Baldai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
Pirkimo dalisLOT-0003
Pirkimo dalisLOT-0004
Pirkimo dalisLOT-0005
436286-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39100000 Mēbeles
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
DaļaLOT-0002
DaļaLOT-0003
DaļaLOT-0004
DaļaLOT-0005
436286-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39100000 Meble
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
Część zamówieniaLOT-0003
Część zamówieniaLOT-0004
Część zamówieniaLOT-0005
436286-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39100000 Nábytok
5. Časť
ČasťLOT-0001
ČasťLOT-0002
ČasťLOT-0003
ČasťLOT-0004
ČasťLOT-0005
436286-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39100000 Pohištvo
5. Sklop
SklopLOT-0001
SklopLOT-0002
SklopLOT-0003
SklopLOT-0004
SklopLOT-0005
436286-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
Del (anbudsområde)LOT-0003
Del (anbudsområde)LOT-0004
Del (anbudsområde)LOT-0005