449358-2026 - Zadávání
Bulharsko – Kácení stromů – Почистване на сервитут на ВЛ 110 kV Черничево, обслужван от управление МЕР „Пловдив“, отдел „Пловдив“
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevПочистване на сервитут на ВЛ 110 kV Черничево, обслужван от управление МЕР „Пловдив“, отдел „Пловдив“
PopisПредметът на поръчката е услуга включваща почистване на сервитутната зона (сервитута), засягаща поземлени имоти в горски и извън горски (урбанизирани, земеделски, защитени, нарушени територии за възстановяване) територии на електропровод (Въздушна Линия (ВЛ)) 110 kV Черничево, част от преносната мрежа на Р България ВЛ 110 kV Черничево е въведена в експлоатация през 2012 г. г., представлява връзката между п/ст Чернозем и п/ст Хисар и се обслужва от Управление МЕР Пловдив, отдел Пловдив. ВЛ 110 kV Черничево ​​е с номинално напрежение 110 kV, с една тройка на стълбовната линия и триъгълно разположение на фазовите проводници. Трасето на ВЛ 110 kV Черничево предвидено за почистване преминава през различни категории територии, в т.ч. планински или пресечен терен, до част от които липсват пътища, и достъпът с механизация е затруднен. Почистването на сервитута е дейност, която включва: - отстраняване на дърво, храсти и клони в сервитута, върху поземлени имоти в горски територии, представляващи просека; - отстраняване и подкастряне на единични дървета, храсти и клони в сервитута върху поземлени имоти извън горски територии; - изнасяне на отсечената дървена маса в лявата и/или дясна граница на сервитута, така че ивицата между крайните проводници да бъде освободена; - сеч и извоз на дървесина до временен склад (дърводобив). Почистването на сервитута (просеката) се налага във връзка с изискванията на чл. 765 от НТЕЕЦМ и Наредба № 16 от 2004 г. за сервитутите на енергийните обекти, чрез премахване на дървото, храсти и издънки и изнасяне на отсеченото дърво, клони, храсти, издънки, вършина, отпад, сухата дървесна маса и неизползваема дървесина извън просеката, съгласно изискванията на ЗГ и другите подзаконови нормативни документи.
Interní identifikátor585312
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 77211400 Kácení stromů
5. Část
ČástLOT-0001
449358-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus585312
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 77211400 Puulangetamisteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
449358-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach585312
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 77211400 Tree-cutting services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
449358-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka585312
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77211400 Usluge sječe drveća
5. Grupa
GrupaLOT-0001
449358-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius585312
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77211400 Medžių kirtimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
449358-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode585312
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211400 Vellen van bomen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
449358-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator585312
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77211400 Usługi wycinania drzew
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
449358-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern585312
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 77211400 Servicii de tăiere a arborilor
5. Lot
LotLOT-0001
449358-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare585312
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211400 Trädfällning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001