See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Sistemos gravitacinės ir sistemos skirtos darbui su volumetrinėmis įvairiomis “Infusomat” pompomis ir "Amika+" pompa (13026)
Popis: Sistemos gravitacinės ir sistemos skirtos darbui su volumetrinėmis įvairiomis “Infusomat” pompomis ir "Amika+" pompa
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33194120 Potřeby pro infúze
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 1.Sistema infuzinė skirta darbui su "Infusomat Space" volumetrine tūrine pompa
Popis: Sistema infuzinė skirta darbui su "Infusomat Space" volumetrine tūrine pompa
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: 2.Sistema transfuzinė skirta darbui su "Infusomat Space" volumetrine tūrine pompa
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: 3.I/V skysčių perpylimo sistema, nepralaidi šviesai
Popis: I/V skysčių perpylimo sistema, nepralaidi šviesai
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: 4.I/V skysčių perpylimo sistema citostatikams
Popis: I/V skysčių perpylimo sistema citostatikams
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: 5.Sistema enteriniam maitinimui
Popis: Sistema enteriniam maitinimui
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: 6.Sistema infuzinė
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Název: 7.Sistema transfuzinė
Popis: Sistema transfuzinė
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Název: 8.Sistema pompai Infusomat Compact Plus
Popis: Sistema pompai Infusomat Compact Plus
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Název: 9.Sistema enteriniam maitinimui „Amika +“ enterinio maitinimo pompoms
Popis: Sistema enteriniam maitinimui „Amika +“ enterinio maitinimo pompoms
Interní identifikátor: 9
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33194120 Infusionsartikler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: 5.Sistema enteriniam maitinimui
Beskrivelse: Sistema enteriniam maitinimui
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: 6.Sistema infuzinė
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: 7.Sistema transfuzinė
Beskrivelse: Sistema transfuzinė
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 9
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Beschreibung: Sistema transfuzinė
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33194120 Αναλώσιμα έγχυσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: 5.Sistema enteriniam maitinimui
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: 6.Sistema infuzinė
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: 7.Sistema transfuzinė
Περιγραφή: Sistema transfuzinė
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33194120 Infusion supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5.Sistema enteriniam maitinimui
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6.Sistema infuzinė
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7.Sistema transfuzinė
Description: Sistema transfuzinė
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33194120 Fournitures pour perfusion
Identifiant interne: 1
Identifiant interne: 2
Identifiant interne: 3
Identifiant interne: 4
Titre: 5.Sistema enteriniam maitinimui
Identifiant interne: 5
Titre: 6.Sistema infuzinė
Identifiant interne: 6
Titre: 7.Sistema transfuzinė
Identifiant interne: 7
Identifiant interne: 8
Identifiant interne: 9
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Cur síos: Sistema enteriniam maitinimui
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: 6.Sistema infuzinė
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: 7.Sistema transfuzinė
Cur síos: Sistema transfuzinė
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 9
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33194120 Potrepštine za infuziju
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: 5.Sistema enteriniam maitinimui
Opis: Sistema enteriniam maitinimui
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: 6.Sistema infuzinė
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: 7.Sistema transfuzinė
Opis: Sistema transfuzinė
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 9
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33194120 Forniture per infusione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: 5.Sistema enteriniam maitinimui
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: 6.Sistema infuzinė
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: 7.Sistema transfuzinė
Descrizione: Sistema transfuzinė
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 9
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33194120 Infuzijos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: 6.Sistema infuzinė
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: 7.Sistema transfuzinė
Aprašymas: Sistema transfuzinė
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 9
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33194120 Infūzijas piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Apraksts: Sistema enteriniam maitinimui
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6.Sistema infuzinė
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7.Sistema transfuzinė
Apraksts: Sistema transfuzinė
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33194120 Provvisti ta' l-infużjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Titlu: 5.Sistema enteriniam maitinimui
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Titlu: 6.Sistema infuzinė
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Titlu: 7.Sistema transfuzinė
Deskrizzjoni: Sistema transfuzinė
Identifikatur intern: 7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 9
449514-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33194120 Infusieartikelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode3
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode4
PerceelLOT-0005
Titel5.Sistema enteriniam maitinimui
Interne identificatiecode5
PerceelLOT-0006
Titel6.Sistema infuzinė
Interne identificatiecode6
PerceelLOT-0007
Titel7.Sistema transfuzinė
BeschrijvingSistema transfuzinė
Interne identificatiecode7
PerceelLOT-0008
Interne identificatiecode8
PerceelLOT-0009
Interne identificatiecode9
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33194120 Artykuły do infuzji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: 5.Sistema enteriniam maitinimui
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: 6.Sistema infuzinė
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: 7.Sistema transfuzinė
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33194120 Articole pentru perfuzii
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
Descriere: Sistema transfuzinė
Identificator intern: 7
Identificator intern: 8
Identificator intern: 9
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33194120 Potreby na infúzie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Názov: 5.Sistema enteriniam maitinimui
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Názov: 6.Sistema infuzinė
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Názov: 7.Sistema transfuzinė
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 9
449514-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33194120 Material za infuzije
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2
SklopLOT-0003
Notranji identifikator3
SklopLOT-0004
Notranji identifikator4
SklopLOT-0005
Naslov5.Sistema enteriniam maitinimui
OpisSistema enteriniam maitinimui
Notranji identifikator5
SklopLOT-0006
Naslov6.Sistema infuzinė
Notranji identifikator6
SklopLOT-0007
Naslov7.Sistema transfuzinė
OpisSistema transfuzinė
Notranji identifikator7
SklopLOT-0008
Notranji identifikator8
SklopLOT-0009
Notranji identifikator9
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33194120 Infusionsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Beskrivning: Sistema transfuzinė
Intern identifierare: 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 9