2. Řízení
Řízení
Název: Flexibele Arbeidskrachten rijdend personeel
Popis: GVB wenst met deze aanbesteding een flexibele schil van rijdend personeel te creëren, naast haar eigen medewerkers in de modaliteiten en in de GVB Flexpunt, om fluctuaties ten gevolge van verzuim, verlof, roosterproblematiek en pieken in de vervoersplanning op te kunnen vangen. De aanbesteding wordt onderverdeeld in twee Percelen. • Perceel 1: Flexibele Arbeidskrachten rijdend personeel en servicegerichte functies voor het rijdend domein tram & metro; • Perceel 2: Flexibele Arbeidskrachten rijdend personeel en servicegerichte functies voor het rijdend domein bus; 0
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79620000 Zabezpečování personálu včetně personálu na dobu určitou
Další klasifikace (cpv): 79620000 Zabezpečování personálu včetně personálu na dobu určitou
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Flexibele Arbeidskrachten rijdend personeel en servicegerichte functies voor het rijdend domein tram & metro
Popis: In dit perceel worden (minimaal) de volgende functies uitgevraagd: o Functie bestuurder tram; o Functie bestuurder metro; o Functie conducteur; o Functie servicegerichte werkzaamheden m.b.t activiteiten vanuit rijdend domein tram en metro (zoals gastheer/vrouw, incheck-hulp en serviceteams bij evenementen). 0
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: -
Část: LOT-0002
Název: Flexibele Arbeidskrachten rijdend personeel en servicegerichte functies voor het rijdend domein bus
Popis: In dit perceel worden (minimaal) de volgende functies uitgevraagd: o Functie bestuurder bus; o Functie servicegerichte werkzaamheden m.b.t. activiteiten vanuit rijdend domein bus (zoals gastheer/vrouw, incheck-hulp en serviceteams bij evenementen). 0
Interní identifikátor: 2
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79620000 Personaleformidling, herunder midlertidigt ansatte
Supplerende klassifikation (cpv): 79620000 Personaleformidling, herunder midlertidigt ansatte
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: -
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79620000 Υπηρεσίες διάθεσης προσωπικού όπου περιλαμβάνεται προσωρινό προσωπικό
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 79620000 Υπηρεσίες διάθεσης προσωπικού όπου περιλαμβάνεται προσωρινό προσωπικό
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: -
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Additional classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79620000 Personali (sh ajutiste töötajate) värbamise teenused
Täiendav liigitus (cpv): 79620000 Personali (sh ajutiste töötajate) värbamise teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: -
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79620000 Henkilöstön hankintapalvelut tilapäistyöntekijät mukaan luettuna
Lisäluokitus (cpv): 79620000 Henkilöstön hankintapalvelut tilapäistyöntekijät mukaan luettuna
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: -
Sisäinen tunniste: 2
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79620000 Usluge pribavljanja osoblja uključujući osoblje za rad na određeno vrijeme
Dodatna klasifikacija (cpv): 79620000 Usluge pribavljanja osoblja uključujući osoblje za rad na određeno vrijeme
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79620000 Servizi di fornitura di personale, compreso personale temporaneo
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79620000 Servizi di fornitura di personale, compreso personale temporaneo
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: -
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79620000 Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79620000 Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: -
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79620000 Personāla, tostarp pagaidu personāla, nodrošināšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79620000 Personāla, tostarp pagaidu personāla, nodrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: -
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79620000 Servizzi ta' provvista ta' persunal inkluż impjegati temporanji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79620000 Servizzi ta' provvista ta' persunal inkluż impjegati temporanji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: -
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79620000 Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79620000 Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79620000 Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar
Clasificare suplimentară (cpv): 79620000 Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: -
Identificator intern: 2
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79620000 Služby v oblasti zabezpečovania personálu, vrátane zabezpečovania pracovníkov na čas určitý
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 79620000 Služby v oblasti zabezpečovania personálu, vrátane zabezpečovania pracovníkov na čas určitý
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79620000 Storitve zagotavljanja osebja vključno z začasnim osebjem
Dodatna klasifikacija (cpv): 79620000 Storitve zagotavljanja osebja vključno z začasnim osebjem
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Opis možnosti: -
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2