2. Řízení
Řízení
Název: Bodenbelagsarbeiten Lino und Kautschuk
Popis: Abbruch von altem PVC Bodenbelag, sowie Neuverlegung von Linoleum- und Kautschukbelag im Altbau und im Neubau.
Předchozí oznámení: 855320-2025
Interní identifikátor: 26-038511
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: Vorinformation: 855320-2025
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45432100 Pokládka podlah a podlahových krytin
Další klasifikace (cpv): 45432110 Pokládka podlah, 45432130 Pokládka podlahových krytin
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 0
449658-2026 - Διαγωνισμός
Γερμανία – Εργασίες κάλυψης και επένδυσης δαπέδων – Bodenbelagsarbeiten Lino und Kautschuk
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση855320-2025
Εσωτερικό αναγνωριστικό26-038511
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιναι
Αιτιολόγηση για την επιτάχυνση της διαδικασίαςVorinformation: 855320-2025
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45432100 Εργασίες κάλυψης και επένδυσης δαπέδων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45432110 Εργασίες επίστρωσης δαπέδων, 45432130 Εργασίες κάλυψης δαπέδου
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό0
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 855320-2025
Identificador interno: 26-038511
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Justificación del procedimiento acelerado: Vorinformation: 855320-2025
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45432100 Trabajos de pavimentación y revestimiento de suelos
Clasificación adicional (cpv): 45432110 Trabajos de solado, 45432130 Trabajo de revestimiento de suelos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 0
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 855320-2025
Aitheantóir inmheánach: 26-038511
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
An bonn cirt leis an nós imeachta brostaithe: Vorinformation: 855320-2025
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45432100 Floor laying and covering work
Aicmiú breise (cpv): 45432110 Floor-laying work, 45432130 Floor-covering work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 0
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 855320-2025
Interna identifikacijska oznaka: 26-038511
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Obrazloženje ubrzanog postupka: Vorinformation: 855320-2025
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45432100 Radovi postavljanja poda i podnih obloga
Dodatna klasifikacija (cpv): 45432110 Radovi postavljanja poda, 45432130 Radovi oblaganja poda
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 0
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 855320-2025
Belső azonosító: 26-038511
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
A gyorsított eljárás indoklása: Vorinformation: 855320-2025
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45432100 Padlólerakás és -burkolás
További osztályozás (cpv): 45432110 Padlólerakás, 45432130 Padlóburkolás
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 0
2. Procedūra
Procedūra
Iepriekšējs paziņojums: 855320-2025
Iekšējais identifikators: 26-038511
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Vorinformation: 855320-2025
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45432100 Grīdas ieklāšana un apdare
Papildu klasifikācija (cpv): 45432110 Grīdas ieklāšana, 45432130 Grīdas seguma ieklāšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 0
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 855320-2025
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45432100 Obras de revestimento e cobertura de solos
Classificação adicional (cpv): 45432110 Obras de pavimentação, 45432130 Revestimento de solos
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 855320-2025
Interný identifikátor: 26-038511
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Odôvodnenie zrýchleného postupu: Vorinformation: 855320-2025
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45432100 Kladenie podláh a dlažbových krytín
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45432110 Kladenie podláh, 45432130 Kladenie dlažbových krytín
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 0
449658-2026 - Javni razpis
Nemčija – Polaganje in oblaganje tal – Bodenbelagsarbeiten Lino und Kautschuk
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo855320-2025
Notranji identifikator26-038511
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Obrazložitev za pospešen postopekVorinformation: 855320-2025
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45432100 Polaganje in oblaganje tal
Dodatna klasifikacija (cpv): 45432110 Polaganje tal, 45432130 Oblaganje tal
5. Sklop
SklopLOT-0000
Notranji identifikator0