2. Řízení
Řízení
Název: Administrace aplikačních komponent GIS systémů a vytváření specializovaných aplikací a výstupů
Popis: Účelem tohoto zadávacího řízení je v souladu s § 130 a násl. ZZVZ uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude sjednání rámcové dohody, která stanoví smluvní podmínky pro plnění dílčích zakázek na průběžné poskytování tvorby aplikačních jednotek v prostředí Esri ArcGIS Online, ArcGIS Enterprisse, administrace těchto systémů, včetně správy a údržby dat, dílčího zpracování GIS analýz a vytváření kartografických, analytických a prezentačních výstupů, a to dle aktuálních potřeb zadavatele. Výčet aktuálně plánovaných a realizovaných projektů, pro který budou realizovány dílčí objednávky (dílčí zakázky) zadávané na základě uzavřené Rámcové dohody jsou následující. Tyto projekty se však mohou v čase měnit: - NPŽP: Rozvoj celostátního Informačního systému ochrany přírody (ISOP) 2026-2030 - Sledování změn v krajině - Komplexní řešení fragmentace krajiny. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu čtyř (4) let ode dne platnosti a účinnosti rámcové dohody. Zadavatel bude jednotlivá dílčí plnění (dílčí veřejné zakázky) zadávat na základě a v průběhu uzavřené Rámcové dohody, způsobem uvedeným v Rámcové dohodě, v čase a v rozsahu dle svých aktuálních potřeb. Zadavatel není povinen plnění z Rámcové dohody čerpat. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky, specifikace stávajících systému a ostatní požadavky a podmínky pro provádění předmětu plnění jsou detailně specifikovány v přílohách této zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 3 ZD – Obchodní podmínky – návrh Rámcové dohody, v příloze č. 5 ZD – Výčet produktových a uživatelských účtů Esri (neveřejná příloha) a v příloze č. 6 ZD – Parametry technické podpory.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72212326 Vývoj programového vybavení pro tvorbu map
Další klasifikace (cpv): 72611000 Technická výpočetní podpora
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1