2. Řízení
Řízení
Název: IoT systém Veľká Lomnica
Popis: Predmetom dokumentácie je vybudovanie obecnej IoT dátovej infraštruktúry pre zber, spracovanie a analytické vyhodnocovanie údajov na podporu inteligentného rozhodovania a správy územia obce Veľká Lomnica. IoT systém je navrhnutý ako univerzálne a multifunkčné riešenie, ktoré bude možné jednoducho a intuitívne ovládať a využívať množstvo analytických funkcii ktoré sú integrovanou súčasťou systému. Všetky výrobky, technické zariadenia a software, uvádzané v tejto technickej správe sú uvádzané ako referenčné je však potrebné dodržať minimálne požiadavky kladené na jednotlivé komponenty, požadovanú funkcionalitu analytických funkcií, prácu so záznamom obrazu a udržateľnosť systému minimálne 5r. Akékoľvek nahradenie týchto výrobkov inými zariadeniami, môže mať dopad na funkčnosť systému v projektovanom rozsahu, čo je potrebné komplexne zhodnotiť a v prípade nahradenia jednotlivých zariadení inými typmi vykonať nové funkčné simulácie systému. Celý systém je potrebné posudzovať ako komplexné riešenie, kde každá jeho súčasť tvorí podstatnú funkčnú časť. Podrobná špecifikácia je uvedená v projektovej dokumentácii a výkaze výmer, ktoré sú súčasťou súťažných podkladov.
Interní identifikátor: 558 329
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 35125300 Bezpečnostní kamery
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Titel: IoT systém Veľká Lomnica
Intern ID: 558 329
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 35125300 Sikkerhedskameraer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 558 329
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: IoT systém Veľká Lomnica
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 558 329
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 35125300 Κάμερες ασφαλείας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: IoT systém Veľká Lomnica
Identificador interno: 558 329
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 35125300 Cámaras de seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: IoT systém Veľká Lomnica
Sisemine tunnus: 558 329
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 35125300 Turvakaamerad
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: IoT systém Veľká Lomnica
Sisäinen tunniste: 558 329
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35125300 Turvakamerat
2. Procédure
Procédure
Titre: IoT systém Veľká Lomnica
Identifiant interne: 558 329
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 35125300 Caméras de sécurité
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Naslov: IoT systém Veľká Lomnica
Interna identifikacijska oznaka: 558 329
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 35125300 Sigurnosne kamere
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Cím: IoT systém Veľká Lomnica
Belső azonosító: 558 329
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 35125300 Biztonsági kamerák
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Titolo: IoT systém Veľká Lomnica
Identificativo interno: 558 329
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 35125300 Camere di sicurezza
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: IoT systém Veľká Lomnica
Vidaus identifikatorius: 558 329
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35125300 Apsaugos kameros
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: IoT systém Veľká Lomnica
Identifikatur intern: 558 329
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 35125300 Kameras ta' sigurtà
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: 558 329
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35125300 Veiligheidscamera's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Tytuł: IoT systém Veľká Lomnica
Wewnętrzny identyfikator: 558 329
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 35125300 Kamery bezpieczeństwa
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 35125300 Câmaras de segurança
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 558 329
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 35125300 Camere video de securitate
2. Postup
Postup
Názov: IoT systém Veľká Lomnica
Interný identifikátor: 558 329
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 35125300 Bezpečnostné kamery
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 558 329
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35125300 Övervakningskameror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001