449879-2026 - Zadávání
Česko – Výrobky zvláštní výživy – Sipping
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevSipping
PopisPředmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky potravin pro zvláštní lékařské účely určené ke spotřebě pacienty Ústřední vojenské nemocnice – Vojenské fakultní nemocnice Praha a musí splňovat veškerou technickou specifikaci odpovídající danému předmětu plnění příslušené části VZ v souladu se zadávacími podmínkami
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15880000 Výrobky zvláštní výživy
5. Část
ČástLOT-0008
NázevSipping - speciální
Interní identifikátor16954/2026-ÚVN-8
Možnosti
Popis možnostíViz Zadávací dokumentace
ČástLOT-0007
NázevSipping - krém základní
Interní identifikátor16954/2026-ÚVN-7
ČástLOT-0003
NázevSipping proteinový compact
Interní identifikátor16954/2026-ÚVN-3
Popis možnostíviz Zadávací dokumentace
ČástLOT-0001
NázevSipping high energy
Interní identifikátor16954/2026-ÚVN-1
ČástLOT-0009
NázevSipping - diabetický krém
Interní identifikátor16954/2026-ÚVN-9
ČástLOT-0006
NázevSipping s vlákninou
Interní identifikátor16954/2026-ÚVN-6
ČástLOT-0010
NázevSipping - sacharidový isotonický
Interní identifikátor16954/2026-ÚVN-10
ČástLOT-0002
NázevSipping proteinový
Interní identifikátor16954/2026-ÚVN-2
ČástLOT-0012
NázevZahušťovadlo
Interní identifikátor16954/2026-ÚVN-12
ČástLOT-0004
NázevSipping diabetický
Interní identifikátor16954/2026-ÚVN-4
ČástLOT-0011
NázevProteinový prášek
Interní identifikátor16954/2026-ÚVN-11
ČástLOT-0005
NázevSipping bez tuků - juice
Interní identifikátor16954/2026-ÚVN-5
449879-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Specialnæringsmidler – Sipping
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelSipping
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 15880000 Specialnæringsmidler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0008
TitelSipping - speciální
Intern ID16954/2026-ÚVN-8
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerViz Zadávací dokumentace
DelkontraktLOT-0007
TitelSipping - krém základní
Intern ID16954/2026-ÚVN-7
DelkontraktLOT-0003
TitelSipping proteinový compact
Intern ID16954/2026-ÚVN-3
Beskrivelse af optionerviz Zadávací dokumentace
DelkontraktLOT-0001
TitelSipping high energy
Intern ID16954/2026-ÚVN-1
DelkontraktLOT-0009
TitelSipping - diabetický krém
Intern ID16954/2026-ÚVN-9
DelkontraktLOT-0006
TitelSipping s vlákninou
Intern ID16954/2026-ÚVN-6
DelkontraktLOT-0010
TitelSipping - sacharidový isotonický
Intern ID16954/2026-ÚVN-10
DelkontraktLOT-0002
TitelSipping proteinový
Intern ID16954/2026-ÚVN-2
DelkontraktLOT-0012
TitelZahušťovadlo
Intern ID16954/2026-ÚVN-12
DelkontraktLOT-0004
TitelSipping diabetický
Intern ID16954/2026-ÚVN-4
DelkontraktLOT-0011
TitelProteinový prášek
Intern ID16954/2026-ÚVN-11
DelkontraktLOT-0005
TitelSipping bez tuků - juice
Intern ID16954/2026-ÚVN-5
449879-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Besondere Nahrungsmittel – Sipping
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0008
Interne Kennung16954/2026-ÚVN-8
Optionen
Beschreibung der OptionenViz Zadávací dokumentace
LosLOT-0007
Interne Kennung16954/2026-ÚVN-7
LosLOT-0003
Interne Kennung16954/2026-ÚVN-3
Beschreibung der Optionenviz Zadávací dokumentace
LosLOT-0001
Interne Kennung16954/2026-ÚVN-1
LosLOT-0009
Interne Kennung16954/2026-ÚVN-9
LosLOT-0006
Interne Kennung16954/2026-ÚVN-6
LosLOT-0010
Interne Kennung16954/2026-ÚVN-10
LosLOT-0002
Interne Kennung16954/2026-ÚVN-2
LosLOT-0012
Interne Kennung16954/2026-ÚVN-12
LosLOT-0004
Interne Kennung16954/2026-ÚVN-4
LosLOT-0011
Interne Kennung16954/2026-ÚVN-11
LosLOT-0005
Interne Kennung16954/2026-ÚVN-5
See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Sipping
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15880000 Productos alimenticios especiales
5. Lote
Lote: LOT-0008
Título: Sipping - speciální
Identificador interno: 16954/2026-ÚVN-8
Opciones:
Descripción de las opciones: Viz Zadávací dokumentace
Lote: LOT-0007
Título: Sipping - krém základní
Identificador interno: 16954/2026-ÚVN-7
Lote: LOT-0003
Título: Sipping proteinový compact
Identificador interno: 16954/2026-ÚVN-3
Descripción de las opciones: viz Zadávací dokumentace
Lote: LOT-0001
Título: Sipping high energy
Identificador interno: 16954/2026-ÚVN-1
Lote: LOT-0009
Título: Sipping - diabetický krém
Identificador interno: 16954/2026-ÚVN-9
Lote: LOT-0006
Título: Sipping s vlákninou
Identificador interno: 16954/2026-ÚVN-6
Lote: LOT-0010
Título: Sipping - sacharidový isotonický
Identificador interno: 16954/2026-ÚVN-10
Lote: LOT-0002
Título: Sipping proteinový
Identificador interno: 16954/2026-ÚVN-2
Lote: LOT-0012
Título: Zahušťovadlo
Identificador interno: 16954/2026-ÚVN-12
Lote: LOT-0004
Título: Sipping diabetický
Identificador interno: 16954/2026-ÚVN-4
Lote: LOT-0011
Título: Proteinový prášek
Identificador interno: 16954/2026-ÚVN-11
Lote: LOT-0005
Título: Sipping bez tuků - juice
Identificador interno: 16954/2026-ÚVN-5
449879-2026 - Konkursas
Čekija – Specialios paskirties maisto produktai – Sipping
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasSipping
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15880000 Specialios paskirties maisto produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasSipping - speciální
Vidaus identifikatorius16954/2026-ÚVN-8
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasViz Zadávací dokumentace
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasSipping - krém základní
Vidaus identifikatorius16954/2026-ÚVN-7
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasSipping proteinový compact
Vidaus identifikatorius16954/2026-ÚVN-3
Galimybių aprašymasviz Zadávací dokumentace
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasSipping high energy
Vidaus identifikatorius16954/2026-ÚVN-1
Pirkimo dalisLOT-0009
PavadinimasSipping - diabetický krém
Vidaus identifikatorius16954/2026-ÚVN-9
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasSipping s vlákninou
Vidaus identifikatorius16954/2026-ÚVN-6
Pirkimo dalisLOT-0010
Vidaus identifikatorius16954/2026-ÚVN-10
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasSipping proteinový
Vidaus identifikatorius16954/2026-ÚVN-2
Pirkimo dalisLOT-0012
PavadinimasZahušťovadlo
Vidaus identifikatorius16954/2026-ÚVN-12
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasSipping diabetický
Vidaus identifikatorius16954/2026-ÚVN-4
Pirkimo dalisLOT-0011
PavadinimasProteinový prášek
Vidaus identifikatorius16954/2026-ÚVN-11
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasSipping bez tuků - juice
Vidaus identifikatorius16954/2026-ÚVN-5
449879-2026 - Konkurss
Čehija – Īpaši pārtikas izstrādājumi – Sipping
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
NosaukumsSipping
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15880000 Īpaši pārtikas izstrādājumi
5. Daļa
DaļaLOT-0008
NosaukumsSipping - speciální
Iekšējais identifikators16954/2026-ÚVN-8
Iespējas
Opciju aprakstsViz Zadávací dokumentace
DaļaLOT-0007
NosaukumsSipping - krém základní
Iekšējais identifikators16954/2026-ÚVN-7
DaļaLOT-0003
NosaukumsSipping proteinový compact
Iekšējais identifikators16954/2026-ÚVN-3
Opciju aprakstsviz Zadávací dokumentace
DaļaLOT-0001
NosaukumsSipping high energy
Iekšējais identifikators16954/2026-ÚVN-1
DaļaLOT-0009
NosaukumsSipping - diabetický krém
Iekšējais identifikators16954/2026-ÚVN-9
DaļaLOT-0006
NosaukumsSipping s vlákninou
Iekšējais identifikators16954/2026-ÚVN-6
DaļaLOT-0010
Iekšējais identifikators16954/2026-ÚVN-10
DaļaLOT-0002
NosaukumsSipping proteinový
Iekšējais identifikators16954/2026-ÚVN-2
DaļaLOT-0012
NosaukumsZahušťovadlo
Iekšējais identifikators16954/2026-ÚVN-12
DaļaLOT-0004
NosaukumsSipping diabetický
Iekšējais identifikators16954/2026-ÚVN-4
DaļaLOT-0011
NosaukumsProteinový prášek
Iekšējais identifikators16954/2026-ÚVN-11
DaļaLOT-0005
NosaukumsSipping bez tuků - juice
Iekšējais identifikators16954/2026-ÚVN-5
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15880000 Produtos nutricionais especiais
Opções:
Descrição das opções: Viz Zadávací dokumentace
Descrição das opções: viz Zadávací dokumentace
449879-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Produse nutriţionale speciale – Sipping
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
TitluSipping
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 15880000 Produse nutriţionale speciale
5. Lot
LotLOT-0008
TitluSipping - speciální
Identificator intern16954/2026-ÚVN-8
Opțiuni
Descrierea opțiunilorViz Zadávací dokumentace
LotLOT-0007
TitluSipping - krém základní
Identificator intern16954/2026-ÚVN-7
LotLOT-0003
TitluSipping proteinový compact
Identificator intern16954/2026-ÚVN-3
Descrierea opțiunilorviz Zadávací dokumentace
LotLOT-0001
TitluSipping high energy
Identificator intern16954/2026-ÚVN-1
LotLOT-0009
TitluSipping - diabetický krém
Identificator intern16954/2026-ÚVN-9
LotLOT-0006
TitluSipping s vlákninou
Identificator intern16954/2026-ÚVN-6
LotLOT-0010
TitluSipping - sacharidový isotonický
Identificator intern16954/2026-ÚVN-10
LotLOT-0002
TitluSipping proteinový
Identificator intern16954/2026-ÚVN-2
LotLOT-0012
TitluZahušťovadlo
Identificator intern16954/2026-ÚVN-12
LotLOT-0004
TitluSipping diabetický
Identificator intern16954/2026-ÚVN-4
LotLOT-0011
TitluProteinový prášek
Identificator intern16954/2026-ÚVN-11
LotLOT-0005
TitluSipping bez tuků - juice
Identificator intern16954/2026-ÚVN-5
2. Postopek
Postopek
Naslov: Sipping
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
5. Sklop
Sklop: LOT-0008
Naslov: Sipping - speciální
Notranji identifikator: 16954/2026-ÚVN-8
Možnosti:
Opis možnosti: Viz Zadávací dokumentace
Sklop: LOT-0007
Naslov: Sipping - krém základní
Notranji identifikator: 16954/2026-ÚVN-7
Sklop: LOT-0003
Naslov: Sipping proteinový compact
Notranji identifikator: 16954/2026-ÚVN-3
Opis možnosti: viz Zadávací dokumentace
Sklop: LOT-0001
Naslov: Sipping high energy
Notranji identifikator: 16954/2026-ÚVN-1
Sklop: LOT-0009
Naslov: Sipping - diabetický krém
Notranji identifikator: 16954/2026-ÚVN-9
Sklop: LOT-0006
Naslov: Sipping s vlákninou
Notranji identifikator: 16954/2026-ÚVN-6
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 16954/2026-ÚVN-10
Sklop: LOT-0002
Naslov: Sipping proteinový
Notranji identifikator: 16954/2026-ÚVN-2
Sklop: LOT-0012
Naslov: Zahušťovadlo
Notranji identifikator: 16954/2026-ÚVN-12
Sklop: LOT-0004
Naslov: Sipping diabetický
Notranji identifikator: 16954/2026-ÚVN-4
Sklop: LOT-0011
Naslov: Proteinový prášek
Notranji identifikator: 16954/2026-ÚVN-11
Sklop: LOT-0005
Naslov: Sipping bez tuků - juice
Notranji identifikator: 16954/2026-ÚVN-5
449879-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Speciella näringsprodukter – Sipping
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15880000 Speciella näringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0008
Intern identifierare16954/2026-ÚVN-8
Optioner
Beskrivning av alternativenViz Zadávací dokumentace
Del (anbudsområde)LOT-0007
Intern identifierare16954/2026-ÚVN-7
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare16954/2026-ÚVN-3
Beskrivning av alternativenviz Zadávací dokumentace
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare16954/2026-ÚVN-1
Del (anbudsområde)LOT-0009
Intern identifierare16954/2026-ÚVN-9
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierare16954/2026-ÚVN-6
Del (anbudsområde)LOT-0010
Intern identifierare16954/2026-ÚVN-10
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare16954/2026-ÚVN-2
Del (anbudsområde)LOT-0012
Intern identifierare16954/2026-ÚVN-12
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare16954/2026-ÚVN-4
Del (anbudsområde)LOT-0011
Intern identifierare16954/2026-ÚVN-11
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierare16954/2026-ÚVN-5