449895-2026 - Zadávání
Polsko – Call centra – Świadczenie usługi obsługi infolinii „PKP Intercity” S.A.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevŚwiadczenie usługi obsługi infolinii „PKP Intercity” S.A.
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi obsługi infolinii „PKP Intercity” S.A. 2. Szczegółowy sposób i warunki wykonania zamówienia zawiera Załącznik nr 1 i 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej "SWZ"), sporządzonej w postępowaniu, opublikowanej na platformie zakupowej dostępnej pod adresem https://pkpintercity.eb2b.com.pl.
Interní identifikátor26/WNP-035834/ITiUP
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 79512000 Call centra
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
Popis možnostíZgodnie z treścią Zał. nr 2 do SWZ
449895-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung26/WNP-035834/ITiUP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79512000 Call-Center
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z treścią Zał. nr 2 do SWZ
449895-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno26/WNP-035834/ITiUP
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79512000 Centro de llamadas
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
Descripción de las opcionesZgodnie z treścią Zał. nr 2 do SWZ
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79512000 Kõnekeskusteenused
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Zgodnie z treścią Zał. nr 2 do SWZ
Lepingu täitmise koht
Riik: Poola
Kõikjal asjaomases riigis
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79512000 Puhelukeskus
Optiot:
Suorituspaikka
Maa: Puola
Missä tahansa tietyn maan alueella
449895-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne26/WNP-035834/ITiUP
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 79512000 Centre d'appels
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description des optionsZgodnie z treścią Zał. nr 2 do SWZ
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 79512000 Call centre
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Zgodnie z treścią Zał. nr 2 do SWZ
Eolas ginearálta
Rannpháirtíocht fhorchoimeádta:
Ní fhorchoimeádtar an rannpháirtíocht.
449895-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka26/WNP-035834/ITiUP
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79512000 Pozivni centar
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79512000 Hívóközpont
Opciók:
A teljesítés helye
Ország: Lengyelország
Bárhol az adott országban
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79512000 Informacinių paslaugų centrai
Pasirinkimo galimybės:
Sutarties vykdymo vieta
Šalis: Lenkija
Bet kurioje konkrečios šalies vietoje
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79512000 Informācijas zvanu centrs
Iespējas:
Izpildes vieta
Valsts: Polija
Jebkur attiecīgajā valstī
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79512000 Telefonisch informatiecentrum
Opties:
Beschrijving van de opties: Zgodnie z treścią Zał. nr 2 do SWZ
Plaats van uitvoering
Land: Polen
Overal in het desbetreffende land
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79512000 Centrum obsługi klienta
Opcje:
Miejsce realizacji
Kraj: Polska
W dowolnym miejscu w danym państwie
449895-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern26/WNP-035834/ITiUP
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 79512000 Centre de apel
Opțiuni
449895-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79512000 Stredisko hovorov
5. Časť
ČasťLOT-0001
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79512000 Klicni center
Možnosti:
Kraj izvajanja
Država: Poljska
Kjer koli v določeni državi