2. Řízení
Řízení
Název: Izvođenje radova na rekonstrukciji, nadogradnji i dogradnji građevine i uređenju vanjskog prostora OŠ Biograd
Popis: Predmet nabave je izvođenje radova na rekonstrukciji, nadogradnji i dogradnji građevine i uređenju vanjskog prostora OŠ Biograd koja se nalazi na adresi Ulica dr. Franje Tuđmana 27, 23210 Biograd na Moru, k.č.br. 1181/1, k.o. Biograd na Moru, odnosno sukladno priloženoj projektno-tehničkoj dokumentaciji, Troškovnicima te ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji. Predmet nabave je detaljno opisan u projektno-tehničkoj dokumentaciji i u Troškovniku, koji su sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Projektno-tehnička dokumentacija, tj. Tehničke i druge specifikacije za cjelokupan predmet nabave navedene su u Glavnom projektu, Izvedbenom projektu te pripadajućim elaboratima koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi i čini njezin sastavni dio, tj. Projektno-tehničku dokumentaciju.
Interní identifikátor: NVV 01/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45262800 Dostavba budov
5. Část
Část: LOT-0000
Popis: Predmet nabave je izvođenje radova na rekonstrukciji, nadogradnji i dogradnji građevine i uređenju vanjskog prostora OŠ Biograd koja se nalazi na adresi Ulica dr. Franje Tuđmana 27, 23210 Biograd na Moru, k.č.br. 1181/1, k.o. Biograd na Moru, odnosno sukladno priloženoj projektno-tehničkoj dokumentaciji, Troškovnicima te ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji. Predmet nabave je detaljno opisan u projektno-tehničkoj dokumentaciji i u Troškovniku, koji su sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Projektno-tehnička dokumentacija, tj. Tehničke i druge specifikacije za cjelokupan predmet nabave navedene su u Glavnom projektu, izmjenama i dopunama Glavnog projekta te pripadajućim elaboratima koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi i čini njezin sastavni dio, tj. Projektno-tehničku dokumentaciju. GLAVNI projekt: Rekonstrukcija i nadogradnja: Zajednička oznaka projekta: ZOP 050-06, Broj projekta: 050 / 06, Glavni projektant Nela Rubin, dipl.ing.arh., STUDIO ARHING d.o.o. sa pripadajućim mapama i elaboratima GLAVNI projekt - izmjene i dopune: Rekonstrukcija, nadogradnja i dogradnja: Zajednička oznaka projekta: Z.O.P. :BnM-OŠ-EM-07-22, Broj projekta: B.P. : 07-22, Glavni projektant Ervin Mihelj, dipl.ing.arh., HEXIM d.o.o. sa pripadajućim mapama i elaboratima
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45351000 Instalace a montáž technického zařízení budovy, 45332000 Instalace a montáž vodovodních a odpadních rozvodů, 45450000 Ostatní dokončovací stavební činnosti, 09331200 Solární fotovoltaické moduly, 09332000 Instalace a montáž solárních zařízení, 45251100 Výstavba elektráren, 45454000 Přestavba budov
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: NVV 01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262800 Ausbau von Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45251100 Bauarbeiten für Kraftwerke, 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: NVV 01/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45262800 Εργασίες επέκτασης κτιρίου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45351000 Εργασίες μηχανολογικών εγκαταστάσεων, 45332000 Εργασίες υδραυλικών εγκαταστάσεων και τοποθέτησης αποχετευτικών αγωγών, 45450000 Άλλες εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 09331200 Ηλιακά φωτοβολταϊκά στοιχεία, 09332000 Ηλιακές εγκαταστάσεις, 45251100 Κατασκευαστικές εργασίες για μονάδα ηλεκτροπαραγωγής, 45454000 Εργασίες αναδόμησης
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: NVV 01/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45262800 Building extension work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45310000 Electrical installation work, 45351000 Mechanical engineering installation works, 45332000 Plumbing and drain-laying work, 45450000 Other building completion work, 09331200 Solar photovoltaic modules, 09332000 Solar installation, 45251100 Construction work for power plant, 45454000 Restructuring work
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: NVV 01/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45262800 Travaux d'extension de bâtiments
Nomenclature complémentaire (cpv): 45000000 Travaux de construction, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45351000 Travaux d'installation en construction mécanique, 45332000 Travaux de plomberie et de pose de conduits d'évacuation, 45450000 Autres travaux de parachèvement de bâtiment, 09331200 Modules solaires photovoltaïques, 09332000 Installation solaire, 45251100 Travaux de construction de centrales électriques, 45454000 Travaux de restructuration
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: NVV 01/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: NVV 01/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45262800 Radovi dogradnje zgrade
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi, 45310000 Elektroinstalacijski radovi, 45351000 Strojarski instalaterski radovi, 45332000 Vodoinstalaterski radovi i radovi instaliranja odvoda, 45450000 Ostali završni građevinski radovi, 09331200 Solarni fotonaponski moduli, 09332000 Solarne instalacije, 45251100 Građevinski radovi na elektrani, 45454000 Radovi na rekonstrukciji
449988-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsNVV 01/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Procedūras galvenās iezīmesOtvoreni postupak
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45262800 Ēku paplašināšana
5. Daļa
DaļaLOT-0000
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45351000 Mašīnbūves iekārtu uzstādīšanas darbi, 45332000 Sanitārtehniskie un cauruļu ielikšanas darbi, 45450000 Citi ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 09331200 Saules fotoelementu moduļi, 09332000 Saules enerģijas iekārtas, 45251100 Elektrostaciju celtniecības darbi, 45454000 Pārbūves darbi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: NVV 01/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45262800 Xogħol ta’ estenzjoni fil-bini
5. Lott
Lott: LOT-0000
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45351000 Xogħlijiet ta’ l-istallazzjoni ta’ l-inġinerija mekkanika, 45332000 Xogħol tal-kanen u tat-tqegħid tal-katusi tad-drenaġġ, 45450000 Xogħol ieħor tal-finalizzar ta’ bini, 09331200 Moduli fotovoltajċi solari, 09332000 Stallazzjonijiet solari, 45251100 Xogħol tal-kostruzzjoni għall-impjanti ta’ l-enerġija, 45454000 Xogħol ta’ ristrutturar
Interne identificatiecode: NVV 01/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45262800 Uitbreidingswerkzaamheden aan gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45351000 Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden, 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen, 45450000 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, 09331200 Fotovoltaïsche zonnecellen, 09332000 Zonne-energie-installatie, 45251100 Bouwwerkzaamheden voor krachtcentrale, 45454000 Herstructurering
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: NVV 01/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45262800 Obras de ampliação de edifícios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Classificação adicional (cpv): 45000000 Construção, 45310000 Obras de instalação eléctrica, 45351000 Instalação de equipamento de engenharia mecânica, 45332000 Instalação de canalizações e drenos, 45450000 Outras obras de acabamento de edifícios, 09331200 Módulos solares fotovoltaicos, 09332000 Instalação solar, 45251100 Construção de centrais eléctricas, 45454000 Obras de reestruturação