Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch
Místo plnění
Obec: Wrocław
Nižší územní jednotka země (NUTS): Miasto Wrocław (PL514)
Země: Polsko
Obnovení
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder
Udførelsessted
By: Wrocław
Landsdel (NUTS): Miasto Wrocław (PL514)
Land: Polen
Fornyelse
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου
Τόπος εκτέλεσης
Πόλη: Wrocław
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Miasto Wrocław (PL514)
Χώρα: Πολωνία
Γενικές πληροφορίες
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Place of performance
Town: Wrocław
Country: Poland
General information
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
Lugar de ejecución
Localidad: Wrocław
País: Polonia
Renovación
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused
Lepingu täitmise koht
Linn: Wrocław
Riik: Poola
Uuendamine
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 77310000 Réalisation et entretien d'espaces verts
Lieu d’exécution
Ville: Wrocław
Pays: Pologne
Reconduction
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
An áit feidhmíochta
Baile: Wrocław
Tír: An Pholainn
Eolas ginearálta
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
A teljesítés helye
Város: Wrocław
Ország: Lengyelország
Megújítás
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Wrocław
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Miasto Wrocław (PL514)
Šalis: Lenkija
Atnaujinimas
450108-2026 - Konkurss
Polija – Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi – Usługa zazielenienia torowiska tramwajowego przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu wraz z jego kompleksowym utrzymaniem
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsUsługa zazielenienia torowiska tramwajowego przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu wraz z jego kompleksowym utrzymaniem
AprakstsPrzedmiotem zamówienia jest usługa zazielenienia torowiska tramwajowego przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu wraz z jego kompleksowym utrzymaniem na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Iekšējais identifikatorsKU.241/pn45_2026/ES
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
AprakstsPrzedmiotem zamówienia jest usługa zazielenienia torowiska tramwajowego przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu wraz z jego kompleksowym utrzymaniem na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
Post tal-prestazzjoni
Belt: Wrocław
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Miasto Wrocław (PL514)
Pajjiż: Il-Polonja
Tiġdid
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77310000 Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes
Local de execução
Cidade: Wrocław
País: Polónia
Informações gerais
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77310000 Výsadba a údržba zelených plôch
Miesto plnenia
Mesto: Wrocław
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Miasto Wrocław (PL514)
Krajina: Poľsko
Obnovenie
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
Leveransplats
Ort: Wrocław
Förlängning