450226-2026 - Zadávání
Polsko – Poradenství v oblasti programového vybavení – Zakup usług utrzymania i rozwoju platformy aplikacyjnej stanowiącej podstawę zintegrowanego systemu zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevZakup usług utrzymania i rozwoju platformy aplikacyjnej stanowiącej podstawę zintegrowanego systemu zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
PopisZakup usług utrzymania i rozwoju platformy aplikacyjnej stanowiącej podstawę zintegrowanego systemu zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Interní identifikátorPOUZ-361/37/2026/DZP
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 72266000 Poradenství v oblasti programového vybavení
5. Část
ČástLOT-0001
Hlavní klasifikace (cpv): 72267000 Údržba a opravy programového vybavení
450226-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungPOUZ-361/37/2026/DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72266000 Software-Beratung
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
450226-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de consultoría en software – Zakup usług utrzymania i rozwoju platformy aplikacyjnej stanowiącej podstawę zintegrowanego systemu zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoPOUZ-361/37/2026/DZP
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimientoUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 72266000 Servicios de consultoría en software
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación principal (cpv): 72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software
450226-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusPOUZ-361/37/2026/DZP
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Menetluskorra kirjeldusUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 72266000 Tarkvara nõustamisteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Peamine liigitus (cpv): 72267000 Tarkvara hooldus- ja parandusteenused
450226-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnistePOUZ-361/37/2026/DZP
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Menettelyn tärkeimmät piirteetUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72266000 Ohjelmistokonsulttipalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72267000 Ohjelmistojen ylläpito- ja korjauspalvelut
450226-2026 - Verseny
Lengyelország – Szoftver-tanácsadási szolgáltatások – Zakup usług utrzymania i rozwoju platformy aplikacyjnej stanowiącej podstawę zintegrowanego systemu zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóPOUZ-361/37/2026/DZP
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Az eljárás legfontosabb jellemzőiUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72266000 Szoftver-tanácsadási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Fő osztályozás (cpv): 72267000 Szoftver-karbantartási és -javítási szolgáltatások
450226-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della proceduraUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 72266000 Servizi di consulenza di software
5. Lotto
LottoLOT-0001
Classificazione principale (cpv): 72267000 Servizi di manutenzione e riparazione di software
450226-2026 - Konkursas
Lenkija – Programinės įrangos konsultacinės paslaugos – Zakup usług utrzymania i rozwoju platformy aplikacyjnej stanowiącej podstawę zintegrowanego systemu zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusPOUZ-361/37/2026/DZP
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Pagrindiniai procedūros ypatumaiUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72266000 Programinės įrangos konsultacinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
450226-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsPOUZ-361/37/2026/DZP
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Procedūras galvenās iezīmesUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72266000 Programmatūras konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
450226-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internPOUZ-361/37/2026/DZP
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72266000 Servizzi ta' konsulenza dwar is-software
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72267000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' softwer
450226-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodePOUZ-361/37/2026/DZP
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Belangrijkste kenmerken van de procedureUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72266000 Advies over software
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Belangrijkste classificatie (cpv): 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software
450226-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi doradcze w zakresie oprogramowania – Zakup usług utrzymania i rozwoju platformy aplikacyjnej stanowiącej podstawę zintegrowanego systemu zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorPOUZ-361/37/2026/DZP
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Główne aspekty proceduryUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72266000 Usługi doradcze w zakresie oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 72267000 Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
450226-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Principais características do processoUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 72266000 Serviços de consultoria em matéria de software
Classificação principal (cpv): 72267000 Serviços de manutenção e reparação de software
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72266000 Servicii de consultanţă pentru software
Locul de executare
Adresă poștală: ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Localitate: Warszawa
Cod poștal: 00-927
Subdiviziunea țării (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
450226-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve svetovanja o programski opremi – Zakup usług utrzymania i rozwoju platformy aplikacyjnej stanowiącej podstawę zintegrowanego systemu zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Glavne značilnosti postopkaUstawa Prawo Zamówień Publicznych
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72266000 Storitve svetovanja o programski opremi
5. Sklop
SklopLOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72267000 Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme