450237-2026 - Zadávání
Polsko – Fotogrammetrické služby – Wykonanie digitalizacji 900 obiektów muzealnych technikami 3D w ramach projektu pod nazwą „Digitalizacja zbiorów Muzeum Narodowego w Szczecinie technikami 3D wraz z ich udostępnieniem ... "
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevWykonanie digitalizacji 900 obiektów muzealnych technikami 3D w ramach projektu pod nazwą „Digitalizacja zbiorów Muzeum Narodowego w Szczecinie technikami 3D wraz z ich udostępnieniem ... "
PopisPrzedmiotem zamówienia jest Wykonanie digitalizacji 900 obiektów muzealnych technikami 3 D w ramach projektu pod nazwą „Digitalizacja zbiorów Muzeum Narodowego w Szczecinie technikami 3D wraz z ich udostępnieniem oraz zakup urządzeń do przechowywania i udostępniania zbiorów cyfrowych” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany jest w Załączniku nr 11 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interní identifikátorAZ.2710.2.2026.MS
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníProcedura prowadzona na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/. Szczegółowo określone w SWZ i pozostałych dokumentach zamieszczonych na ww. stronie.
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 71355100 Fotogrammetrické služby
Další klasifikace (cpv): 79999100 Skenování
5. Část
ČástLOT-0001
NázevWykonanie digitalizacji 900 obiektów muzealnych technikami 3 D w ramach projektu pod nazwą „Digitalizacja zbiorów Muzeum Narodowego w Szczecinie technikami 3D wraz z ich udostępnieniem oraz zakup urządzeń do przechowywania i udostępniania zbiorów cyfrowych”
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: AZ.2710.2.2026.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355100 Photogrammetrische Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79999100 Scanning
5. Los
Los: LOT-0001
450237-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoAZ.2710.2.2026.MS
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71355100 Servicios de fotogrametría
Clasificación adicional (cpv): 79999100 Servicios de escaneado
5. Lote
LoteLOT-0001
450237-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteAZ.2710.2.2026.MS
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71355100 Kuvanmittauspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 79999100 Skannauspalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
450237-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneAZ.2710.2.2026.MS
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureProcedura prowadzona na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/. Szczegółowo określone w SWZ i pozostałych dokumentach zamieszczonych na ww. stronie.
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71355100 Services de photogrammétrie
Nomenclature complémentaire (cpv): 79999100 Services de scanning
5. Lot
LotLOT-0001
450237-2026 - Verseny
Lengyelország – Fényképes felmérési szolgáltatások – Wykonanie digitalizacji 900 obiektów muzealnych technikami 3D w ramach projektu pod nazwą „Digitalizacja zbiorów Muzeum Narodowego w Szczecinie technikami 3D wraz z ich udostępnieniem ... "
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóAZ.2710.2.2026.MS
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71355100 Fényképes felmérési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 79999100 Szkennelési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
450237-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusAZ.2710.2.2026.MS
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71355100 Fotogrametrijos paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79999100 Skenavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71355100 Servizzi tal-fotogrammetrija
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79999100 Servizzi ta' skenjar
Post tal-prestazzjoni
Indirizz postali: Prace pomiarowe odbędą się w siedzibach Muzeum: ul. Staromłyńska 27 w Szczecinie (sala konferencyjna), ul. Wały Chrobrego 3 w Szczecinie (magazyn 021) oraz ul. Księcia Mściwoja II 8 (pokój 305) w pomieszczeniach bezpłatnie udostępnionych przez Zamawiającego.
Belt: Szczecin
Kodiċi postali: 70-561
450237-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 71355100 Serviços de fotogrametria
Classificação adicional (cpv): 79999100 Serviços de análise (scanning)
450237-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internAZ.2710.2.2026.MS
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71355100 Servicii de fotogrammetrie
Clasificare suplimentară (cpv): 79999100 Servicii de scanare
450237-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Interný identifikátorAZ.2710.2.2026.MS
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71355100 Fotogrametrické služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 79999100 Skenovacie služby
5. Časť
ČasťLOT-0001
450237-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorAZ.2710.2.2026.MS
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71355100 Fotogrametrične storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 79999100 Storitve skeniranja
5. Sklop
SklopLOT-0001
450237-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareAZ.2710.2.2026.MS
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71355100 Bildmätningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79999100 Skanning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001